Chudnutie s Vitadu

laura1994
27. aug 2016

Ahojte baby. Zakladám túto skupinu pre všetky ženy,ktoré chudnú alebo začínajú chudnúť s Vitadu

arkelia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ulicanka
21. máj 2017

@arkelia ahoj, ty si dala 27kg za rok, ja som to s Vitadu dala za 4,5 mesiaca, co je pre mna lepšie.

evittam
21. máj 2017

@ulicanka Hmmm, ale z akej váhy?! Ak ides z nejakeho "krasneho" trojciferneho cisla tak to nie je ziadny zazrak. A ked prestanes daj vedieť ako rychlo sa ti tych 27kg aj vrátilo.😉

arkelia
21. máj 2017

@ulicanka
@evittam tak tak pravda 👏

mojika
5. okt 2017

Ja sa smejem ze toto je chudnutie sVitadu a pisu tu take co tym nechudli,nechudnu a ani sa nechystaju tym chudnut. No ale to je udel diskusii ze sa stara ten co by nemal...
Ja som zacala 3tyzdne dozadu,mam -5kg tukov,ani som sa pocas toho nevazila ale ten ubytok som citila velmi rychlo. Objem ide perektne,pokracujem dalej. Teraz mam nadvahu tak okolo 8kg tak dufam ze aj to zlezie 🙂 naozaj nemam pocit dietovania a od vcera mam aj cokoladove tycinky,ovocie,no parada..
Zacina este niekto?

evittam
7. okt 2017

@mojika Mas "-5kg tukov"?! Na to si ako prisla?

mojika
10. okt 2017

@evittam je stroj ktory vie zmerat vela jodnot,medzitym aj tuk.

evittam
11. okt 2017

@mojika Naozaj? A ten stroj ti "povedal" ze si schudla 5kg a bolo to presne 5kg tukov?

minnie55
11. okt 2017

@mojika kto ti plati, aby si tu robila reklamu ???

mojika
11. okt 2017

@minnie55 ja som si myslela ze su len reci ze na koni su sliepky ,no bohuzial je to tak ako kedysi,zapajaju sa tie co to odsudzuju a tie co utocia. Takze roky som tu nebola a zrejme ani nebudem 🙂 chcela som to sdielat s niekym ale ako vidim su tu len chudery co utocia a nevedia o com pisem 😁 takze dovidenia.

minnie55
11. okt 2017

@mojika hlavne si davaj pozor na slovnik. Precitaj si po sebe, ake bludy tu vypisujes. To kolko si vazila, ze za 3 tyzdne si schudla 5 kg tuku ? Ty vobec vies, co pises ?? Kazdy si tu moze vyjadrit svoj nazor a ja si od teba vyprosim, aby si mi tu nadavala !!

evittam
11. okt 2017

@mojika Ak ti niekto neveri,ze si za 3tyzdne schudla 5kg tuku pomocou nejakého pripravku tak uz je "sliepka z MK"?! 😂😂😂😂

mojika
11. okt 2017

@evittam draha nebud lakoma a vyskusaj 😁 ale asi na to nemas tak len sliepkujes ☺ a vidno ze nevies o com tocim . Toto forum je pre zeny ktore sa stravuje podla vitadu a nie je to "nejaky pripravok" ☺ oni vedia o com tocim ale ozvu sa len tie co stekaju. Uroven slovenskeho fora. Chces to s niekym zdielat a tu len ako to nejde. Tak kysnite doma damy a tu laskavo neprispievajte. Uz moj prvy prispevok bol o tom ze sa maju ozvat tie co vedia o com tocim.

mojika
11. okt 2017

@minnie55 preco by som nevedela co pisem?tu nema vyznam sa rozpisovat lebo nikto neveri ... takze nezapajate sa do diskusie ked nemate zaujem . Potom su to len posmesky a na take natahovacky uz nemam vek ani naladu.

evittam
11. okt 2017

@mojika Ja na to nemám?! Sa pozname,ze ty vies na co nemam?! "Draha"presne viem o com "točis". A nie, nie som taka sprosta aby som vyhadzovala peniaze za podobne sprostosti. A tvoja uroven komunikácie hovori za vsetko. Odpoveď ziadna a len sliepkujes co si sa naucila. A btw.ja to ani nepotrebujem a ani som nikdy nepotrebovala -nikdy som nebola taká zúfalá a sprosta aby som kupovala podobne veci a tomu ver,ze na to mam -keby som chcela kupim aj tebe. Pekný vecer. Ze lakoma😂😂😂😂. Dik za pobavenie. A "toc" ďalej ale niekde inde.

evittam
11. okt 2017

@mojika ...a kysni si sama....

anello
13. nov 2017

Ahojte babenky,ktore chudnete s Vitadu...som tu nova a v tychto dnoch sa rozhodujem dat kila dolu s Vitadu...konzultaciu mam zajtra alebo v stredu...este sa dohodneme s vyzivovou poradkyňou.....odporucate mi tuto dietu? Je fakt dobra? Zhodím? Dakujem za vsetky odpovede🙂

teeika
5. feb 2018

@ulicanka ahoj, prosim precitala som Tvoj prispevok ohladne Vitadu, ako sa Ti dari teraz? Ja som dnes zacala a som trosku sklamana z tych hroznych cien. Dostala som sa hned do 2.fazy a mam 3 jedla denne. Chcem schudnut len 5-7kg. Ako dlho si jedla ich potraviny? Dakujem

koptakova
5. feb 2018

@teeika ja dom od novembra na Vitadu, obcas zhresim a nedrzim ako mam a tie Vianoce och ale 11 kil mam dole a 11 vhcem este dat

ulicanka
5. feb 2018

@teeika ahoj, ja som za 4,5 mesiaca dala dole 27kg, jedla som od nich + iné jedla, čo mi povedala. Neľutujem ani cent, pretoze ma naučili ako mam potom jesť, keď som si spocitala, koľko som sladkosti denne pojedla, tak ma Vitadu na den vyšlo lepšie, na začiatku to bolo dosť aj pre mňa.ale potom som zistila,ze už chodím menej do obchodu a mam čas pre rodinu a neriesm6,čo zjesť, lebo je to praktické. Stále po roku mam takú istú hmotnosť a bola som tam aj na kontrolu po roku a stále rovnako, a to som si cez sviatky naozaj dopriala,ale,tak, ako ma naučili. U mna spokojnosť!

ulicanka
5. feb 2018

@koptakova len vydrz, to zvladnes, najlepšie je nejest iné sladkosti, lebo potom to láka. Ja som si nedala nič po mimo, nech dam kilá čím skôr dole a potom si doprajem 😉

koptakova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
teeika
6. feb 2018

@ulicankatak dnes mam za sebou 1 den, ale dala som si normalny obed. Sladky napoj, ci puding mam na ranajky a olovrant a mam z neho strasne roztraseny zaludok...moc mi nechutia....

teeika
6. feb 2018

@ulicanka ak by ste dievcata chceli, predam Vam svoje jedla, dala by som lacnejsie nez som kupila. Rozhodla som sa, ze radsej budem taka aka som, nez mat zaludok na vode a roztraseny cely den.

ulicanka
6. feb 2018

@teeika ahoj, to mas možno len prvý deň, začiatok je všade ťažký, určite vydrž aspoň pár dni, potom budes vediet. A keď chceš byt taka, aká si, prečo chceš kupovať iné? Iné výrobky sú dokonca drahšie a chuťovo horsie.. Tak potom radšej skús šport a asi toto bude cesta pre Teba...

teeika
7. feb 2018

@ulicanka no dnes som skúsila banánový prášok, no nedala som....Máš pravdu, šport je cesta pre mňa, som dosť aktívna, ráno rýchla chôdza 2,5 kilometra, cvičenie HIIT 3-4x do týždňa...u mňa je problém strava, tu moc nedodržiavam, ale ani teda moc nepreháňam....a moje problémové partie sú stehná medzi nohami a bruško. Aj ked možno neschudnem z objemu, aspoň to nebude horšie. Ak by daktorá chcela nápoje, dám Vám ich za 1euro, ja ich isto už nebudem jesť. Táto dieta nie je pre mňa....škoda

milisandra
15. mar 2018

@teeika Ahoj a ake maš prichute ja to držim tyžden a v pohode.

teeika
15. mar 2018

@milisandra napoje som vratila. Drzim Ti palce.toto asi nebola cesta pre mna....

janicka30
27. aug 2018

Super, som naozaj spokojná za 3 týždne 5kg . už je to poznať na postave. Prvé dva týždne sú ťažšie ale kto chce zvládne to. Ja nemám čas na prípravu jedla takze som zhltla čo bolo po ruke, teraz je to super jedlo mi chutná obzvlášť sladké . Teším sa že budem ľahšia o dalších 8 kg. Odporúčam skúsiť.

koptakova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz