Chudnutie - zmena životného štýlu - nový život

suzii
25. okt 2015

Ahojte žienky,
chcela by som Vás poprosiť o radu....som zúfalá a neviem ako dalej, chcela by som dať dole kg no neviem sa rozhodnúť ktorou cestou mám ísť...jedny tvrdia že 5x za deň jesť malé porcie...iný zas že len 3x za deň. Chcem dať veľa kíl dolu, viem že to nepôjde zo dňa na deň ale mám už chaos z tých všetkých možných alternatív na chudnutie. Budem rada ak mi napíšete 😉 Dakujem vopred všetkým za čas a radu 🙂

slnecnica174
25. okt 2015

Musis si sama najst co ti najviac vyhovuje. Ja som si kupila NordicTrack a makam na nom vecer, ked sa da. Zdravsie jem a vela sa hybem aj cez den. Dakedy mam zracie dni, ale potom zase naskocim na povodny rezim. Dolezite je nevzdavat sa😉

stardust
25. okt 2015

tri krat denne, jest vsetko, v sulade s potravinovou pyramidou a cvicit. Ja som tak schudla od januara 25 kg.

ragulca
25. okt 2015

@suzii ahoj, ja som dala od júna dole 27 kg. Čo sa týka úpravy stravy, záleží na tebe čo ti bude najviac vyhovovať. To čo vyhovovalo mne, tebe nemusí

bonaqa2013
25. okt 2015

skús si pozrieť skupiny - tam ich nájdeš niekoľko čo sa zaoberajú touto témou. Oni ti najskôr poradia....

jani_uk
25. okt 2015

@suzii Vsetci fitness experti radia viackrat jest ale mensie porcie. Na ranajky si daj vlocky, s lanovymi semienkami, alebo chia, mozes si tam pridat trosku goji, alebo zopar kuskov bananu, zaliat horucou vodou alebo mliekom. Obed maso, zelenina, trosku ryza (nie 3-4 kopceky, vyhybaj sa muke, pecivu, cestovinam), vecera tiez bielkoiny (maso, vajicka...) a zelenina. Desiata moze byt nejake ovocie, alebo oriesky, tiez olovrant tvaroh bez cukru alebo, mozzarela light s paradajkami, ked mas chut na sladke tak radsej ovocie, ale vecer uz nie. Vela vody, caju, vody s citronom. Treba aj cvicit aspon 3x do tyzdna, nemusis prehanat, moze to byt na zaciatok bycikel, prechadzka, a postupne zacni so serioznejsim cvicenim, ale strava je najdolezitejsia, a spanok.

suzii
autor
25. okt 2015

@jani_uk dakujem si veľmi zlatá že si mi tak podrobnejšie rozpísala 😉 🙂

dorka_shop
Odpoveď bola odstránená
Zobraz