Do leta schudnem 15 kg

kesis
11. feb 2013

Ahojte dievčatá, no kedže som zistila že chudnutie ma samú nebaví tak som sa rozhodla založiť diskusiu. Kde by sme si mohli radiť, posielať recepty, podporovať a hlavne držať jedna druhú pri chudnutí 🙂
Čiže čakám že nám to spolu pojde dobre 😀
No a ja teda ked som založila diskusiu potrebujem zhodiť 15 kg dala som si do leta a musím povedať začala som 3.1.2013 a k dnešnému dnu mám 4kg dolu 😉

Kto sa pridá? 😉

nadula01
11. feb 2013

prave dnes idem prvy krat behat von :D uz sa chystam strasne dlho!drzte mi palce!!!ja neznasam diety,proste nedokazem odolat jedlu!tak som sa rozhodla za beh 3x tyzdenne 😀

kesis
autor
11. feb 2013

@nadula01 :D aj ja som raz bola behať, zabehla som asi 10min.
Kedže bolo asi -6 tak som skoro umrela :D ... ale držím palce a daj avízo ako si dopadla ;)

nadula01
11. feb 2013

@kesis tak som to dala dnes!!!!! 25 min !!!! po 15 min som mysella ze sa dogrciam :D .prisla som domov cela upachtena 😀 muz sa len dival !!haha

kesis
autor
11. feb 2013

@nadula01 waaaaw :D super :D rozmýšlam že aj ja pojdem zajtra :D

nadula01
11. feb 2013

@kesis chod do toho drzim palce.nejako treba zacat!!! 😠

kesis
autor
11. feb 2013

@nadula01 Ako ja cvičím každý deň 🙂 ale myslím pol hodina behu by bola ešte fajn 🙂 len ja mam problem ked je zima tažko sa mi dýcha lebo mám astmu :-/ ale ja to dááááááááám 😎 😉

remr
11. feb 2013

no ja som vyskusala vseto po porode mojej dcery a nic nepomahalo takze len hladovka a drasticke diety

michelleuk
11. feb 2013

Caute baby pridávám sa aj ja k vám už 3 týždne držím dukanovu diétu išla som s váhy 81,5kg teraz mám 76,5 kg a že to už na mne aj vydno tak sa teším 🙂

betuska22
11. feb 2013

baby ja som cez leto bola behať so segrou a po 6 km behu sa na mna mm díval že ,,teba niekto zbil alebo čo,, ledva som fučala červená ako rak 😀

nadula01
11. feb 2013

@kesis no tak s tou astmou sa to komplikuje,to nie je veru jednoduche! ale skus za to nic nedas.

nadula01
11. feb 2013

@remr a skusala si aj beh?podla mna je to asi najucinnejsie ,zapajas skoro vsetky svaly a je to aerobne cvicenie..urcite musis cosi tym zhodit

nadula01
11. feb 2013

@michelleuk gratulujem ,nech ta to drzi dalej

nadula01
11. feb 2013

@betuska22 haha ja to iste 🙂 prisla som uplne mimo :DDD cervena ,lapala po dychu

michelleuk
11. feb 2013

@nadula01 dikes 🙂 no dúfam že má to nezlomi lebo mám pred kramamy 😲

nadula01
11. feb 2013

@michelleuk to nemozes,uz ked si tak pekne zacala ,bola by to skoda 😝

kesis
autor
11. feb 2013

@michelleuk No ja som držala dukanovu dietu a hrozné síce som schudla 12kg behom 2 mesiacov ale som skončila v nemocnici lebo som mala strašne krče v bruchu... a nakoniec mi dali infuzie a musela som skončiť :-/
Ale každopádne držím prsty a len tak dalej 😉

kesis
autor
11. feb 2013

@nadula01 Ved hej ked je teplejšie je to v pohode mam aj sprej ale cez zimu horšie 🙂 ale ANO JA TO DÁM 😠

kesis
autor
11. feb 2013

Kočky ešte by sme mohli spraviť to že každá by tu mohla dať svoju fotku čo chce dosiahnuť 🙂 motivácia 😝

betuska22
11. feb 2013

@nadula01 a behavaš? ja planujem začať ked sneh zlezie, ale teraz sa tiež nabeham som začala robiť a už mam skoro 2 kg dolu 🙂

michelleuk
11. feb 2013

@kesis to fakt preboha to čo nemala si problém s oblickami?
@nadula01 no dúfam že má to nezlomi nakúpila som veľa salami tak sa neakom prestravujem 😉

kesis
autor
11. feb 2013

@betuska22 Aj ja som bola behať a skoro som skolabovala, mne sa to vobec nedá ked je vonku tak zima 🙂 mne chcel MM volať sanitku 😀

bubu4125
11. feb 2013

ahojte, tak sa pridám aj ja....
začala som chudnúť 4.2.2013...pri výške 162cm mám 65kg....cvičím každý deň asi 45min...hlavne kondičku potrebujem nabrať a potom sa pustím na beh aj vonku.....zatiaľ je to orbitrek 30min a potom stacionár 15min plus brušáky 100ks...
zatiaľ sa na váhe neukázalo nič, no z cm ubudlo dosť...dietu veľmi nedržím, zjem všetko ale málo, zelený čaj a pred cvičením si dám L-karnitín...vraj to pomáha....a mám doma aj tie tabletkové žalúdočné balóniky ( objednala som si ich pred 2rokmi, ked som verila, že to pomôže, samozrejme, že nie, ale tak aspoň si ich miniem)....
po pôrode som mala 72kg, opustil ma manžel, vtedy som schudla na 58kg, to bola postava...a teraz mám 65kg....vtedy som z nervov schudla a potom som sa spoznala s terajším priateľom, nervy sa ukľudnili kilá išli hore...no vtedy som necvičila....a teraz mi to chýba!!!!!!!!
tak som sa rozhodla, musí to ísť dole!!!!!

betuska22
11. feb 2013

@kesis ale fakt sa to neda zle sa aj mne dýcha ☹ moc je ostrí vzduch

kesis
autor
11. feb 2013

@michelleuk No nie ja som to fakt upne dodržiavala, ale povedal doktor že mi chýbali vitamíny že sa nedá žiť stále na tom istom, do toho vyčerpaná ... A že je proti zdravému rozumu aby žena po porode schudla za 2mesiace 12kg 😒 tak neviem ale potom som čítala že pri tejto dietesa maju brať aj vitamíny tak neviem :-O ... ale uplne ta obdivujem keby mam odvahu idem na nu zasa 😉

kesis
autor
11. feb 2013

@betuska22 No ved to :-/ preto cvičím zatial doma a celkom je to fajn 🙂 a ked teplomer ukáže aspon 8st. hned idem 😉

betuska22
11. feb 2013

@kesis ja som začala robiť som v práci od 23.1 a mam skoro 2 kg dole, lebo doma som aj o desiatej večer jedla, teraz nemam čas 😀 kedže robím v krčme tak sa nabehám a večer nemam čas jesť , cez den normalne jem ale večer už nie na kg to ešte niako neni vidno ved čo to je 2 kg ale tu mi vravia všetci že som schudla že už som neni taka pribrata.... ja si myslim že to bolo tým večerným jedením že som mala stale brucho velke nafukle ale chcem ešte aspon 5-6 kg zhodiť 😝

nadula01
11. feb 2013

@betuska22 no ja som dnes zacala :DD prvy krat,tu u nas sa uz da.sneh je prec..akoze podla mna beh jednoznacne najlepsie..mne sa nechce chodit do posilky ,alebo doma cvicit ,to nefunguje ,radsej si nalozim chipsy k tv :D

kesis
autor
11. feb 2013

@bubu4125 L-karnítín vrelo odporúčam to je naozaj dobré brala som ho pred otehotnením ked som cvičila 🙂 cvičebný plán máš super 🙂 Ja mam doma orbitrek ale vydržím max. 20min. ale potom cvičím podla Chrisa Powella to je 30min. tak to robím od po-pia. a víkend si nechávam volný 🙂 A inak ja som pila tiež zelený čaj a prešla som na čierny vraj je to lepšie a toho vypijem aj 1l denne 🙂
Držím ti veľmi palce nech dosiahneš čo chceš 🙂
p.s : lebo tvoj prístup mi pripomína mna 😎

betuska22
11. feb 2013

@nadula01 nemate sneh? šak to sme neni tak daleko a tu snežííí

bubu4125
11. feb 2013

@kesis ďakujem....čierny je lepší? a čo Puerh??? ja sa musím zmestiť do času, pokiaľ mi malá spí cez deň 😀
a môj cieľ je 55kg....a pomohol ti ten karnitín? brala si to toež pred cvičením? a aký?
ja som teraz z cvičenia vypadla v sobotu a dnes, ale ináč každý deň....