Drepová výzva

denulka9
1. jún 2013

Ahojte, ako si asi každý všimol po nete kolujú obrázky z výzvami, rieši sa to už aj tu? je niekto kto výzvu prijal a cvičí? 🙂

silvia74
7. jún 2013

@misha666 a robis tie drepy naraz alebo spravis napr.20 a par sekund prestavka?

janka300
7. jún 2013

ahojte kočky, kde nájdem video, ako sa správne cvičia drepy a sklopky? alebo mi napíšte, ako správne nato🙂

misha666
7. jún 2013

@modrazaba ja ich robim naraz...urobim 50 a 20sec pauza a takto to opakujem 4x 🙂 mam pri tom aj 2kg cinky v rukach...

detmar
8. jún 2013

Ahojte, ja som sa tiež zapojila do drepovej výzvy, robila som ich po sériach a v prestávkach medzi sériami som buď cvičila brušáky, alebo zadné kliky na ruky, alebo som tancovala s malou po izbe. Vydržala som až do 230tky, poslednú sériu dní som nedala, lebo som odcestovala a tam sa mi nedalo cvičiť. Striedala som rôzne drepy a cviky na nohy, lebo samotne drepy ma nudili...úzke drepy, široké, vykračovanie dopredu a do strán atď. Cítila som a super, vždy ma to nabilo energiou, ale už sa mi k tomu vrátiť nechce. Tak sa zabavte 🙂

rea92
3. okt 2017

dnes som začala s ,,výzvou´´.....uvidíme čo JA uvidím o mesiac 😀

monikapalo
24. jan 2018

@rea92 ako dopadlo cvičenie s výzvou? Tiež nad nejakou rozmýšľam. Oplatí sa?

rea92
31. jan 2018

@monikapalo Ahoj. Ja som s ňou nakoniec sekla, pretože som ochorela. Ale nakoniec som predsa len jednu výzvu podstúpila a to, že od 1.12.2017 som sa zamestnala a v tejto práci mám toľko pohybu, že idú dole kilá a aj postavička sa krásne formuje 😀

rika888
6. aug 2018

@monikapalo Ja som to spojila rovno s objednavkou na prodietix.sk a nemozem si vynachvalit, po dvoch mesiacoch som spokojna so sebou a to som sa k tomu dokopavala xy rokov. Inak co sa tyka vyzvy, daval som cisto zadok (teda drepy). 🙂