Káva Valentus na chudnutie

1slniecko144
28. dec 2021

Ahoj má niekto skúsenosť s kavou na chudnutie Valentus Europa Joe?

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alchemilkazltozelena
28. dec 2021

@1slniecko144 skus tabletky Garsin, mne pomohli... za 3 mesiace som schudla 4kg

alzbetkaaa159753
28. dec 2021

@alchemilkazltozelena tak to nie je bohvieco😂

sandra19860
28. dec 2021

Je to somarina ...

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kotvickaa
29. dec 2021
Používateľ kotvickaa je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kotvickaa.

@alchemilkazltozelena za 3 mesiace vies upravou stravy aj bez cvicenia schudnut viac ako 4 kg a netreba sa davkovat praskami za nekrestanske peniaze

kotvickaa
29. dec 2021
Používateľ kotvickaa je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kotvickaa.

@1slniecko144 je to iba marketing….niekolko mojich klientov tieto veci skusalo a malo to len minimalny efekt u niektorych ziadny, niektori dokonca traviace tazkosti… teraz sa stravuju normalnou stravou podla jedalnicka, ktory som im vypracovala a chudnu zdravym a chutnym jedlom bez praskov😉

alchemilkazltozelena
29. dec 2021

@alzbetkaaa159753
@elizabet173
@viestta
@kotvickaa
No hviezdy moje. Dakujem za reakcie. Uvedene "lieky" stoja par eur, ziadne nekrestanske peniaze. Pomohli mi najma v tom ze som nemala chut jest a nemala som chut na sladke. Posledne jedlo som mala o 16-17h. Jasne ze aj stravu som upravila. Mne pomohli a to je pre mna prvorade, preto posuvam skusenost dalej. Nemusela som ani cvicit, ja nepotrebujem schudnut 20kg takze mne to staci. Este planujem do velkej noci dat dole 4-5kg a uz budem uplne spokojna, potom to uz len udrziavat a nepribrat

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alchemilkazltozelena
29. dec 2021

@elizabet173
@viestta zabudla som doplnit ze som pri brani garsinu vobec nebola hladna a neskvrkalo mi v bruchu sama som tomu neverila ale bolo to tak.... netyrala som sa praveze vobec, je to na neuverenie ale nemam dovod klamat, mozem to odprisahat... a nebudem predsa jest ked nie som hladna a ked mi neskvrka v zaludku. A nie som jedina co ma dobre skusenosti s tymto, je toho plny net, same dobre recenzie, aj preto som to skusila a opakujem ze mne neslo o schudnutie 15-20kg za mesiac... az to su bludy...

kotvickaa
29. dec 2021
Používateľ kotvickaa je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kotvickaa.

@alchemilkazltozelena necitim sa ako ziadna hviezda, ale nevadi. Je uplne jedno kolko tie tvoje tabletky stoja, takyto ubytok vahy by si dosiahla aj bez nich. Na to aby si nebola hladna a nemala chute na sladke Ti staci aj obycajna spravne nastavena strava a mozes jest aj po 19:00. Ja bezne jedavam o 19:30, nepriberam a schudla som tak 17kg za 5 mesiacov. Takze podla mna skoda penazi za tabletky pri takomto ubytku na vahe

kotvickaa
29. dec 2021
Používateľ kotvickaa je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kotvickaa.
akbara77
29. dec 2021

@1slniecko144 menší príjem, väčší výdaj.jedine toto funguje na chudnutie, všetkom ostane sú kraviny

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alchemilkazltozelena
29. dec 2021

@kotvickaa nie nedosiahla by som to sama, asi seba lepsie poznam, nez ty mna a nikdy predtym sa mi nedarilo schudnut ani kilo, skor naopak, stale som priberala, az som sa dostala na take cislo ze som si povedala "a dost" a skusila som toto a pomohlo mi to, nebola som vobec hladna a ani som nemala chut na sladke, nebudem to 100x pisat

alchemilkazltozelena
29. dec 2021

@viestta bolo to znizenim prijmu ktory som dosiahla tym ze som menej jedla lebo som nemala chut a ani nic sladke som nejedla

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katka0009
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katka0009
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katka0009
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katka0009
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katka0009
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katka0009
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tayla
19. mar 2022

@katka0009 veď má pravdu, ale ty asi tie 💩 predávaš či? Tiež by som si bránila biznis 🤭😂🤣

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
akbara77
19. mar 2022

@katka0009 zrejme si väčšia.

kotvickaa
19. mar 2022
Používateľ kotvickaa je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kotvickaa.

@tayla určite predáva, keďže mi to napísala do komentára :D
@katka0009 asi by si si to mala zistiť ty a spýtať sa na to svojho vedenia, nebola tak až taká malá kauza