Kto schudol pomocou Norbiho?

crazy55555
10. dec 2013

Rada by som vediet ake su vysledky po norbiho update?...chcela by som to skusit ale netusim ako...je to vypisane vsetko na nete ale radsej by som sa dozvedela o tom od niekoho kto tymto sposobom schudol a ci nenastane jojo efekt..Su to vlastne vypisane potraviny, ktore mozte jest a som prekvapena ze veelmi vela potravin aj napriklad ako smotana,syry a dokonca slanina alebo tlacenka...je to aj v urcitu hodinu ale stale nechapem systemu ze ako sa to ma vsetko jest....tak by som aj rada vedela ake jedla ste si varili a kedy ste ich jedli...a ja aj cvicim zasa nie az tak zeby ma islo roztrhat 🙂 ale tak raz do tyzdna je to urcite a potom ako sa mi chce...niekedy aj 2-3 krat.tak by som aj chcela vediet ci sa to da aj ked niekto necvici.Neviem ake mnozstvo mam jest..Ved ked som si hocikedy dala rano len kusok slaninky alebo aj nieco sladke a poobede pomenej a ziadne tazke a vyprazane jedla aj tak sa nedostavili vysledky...tak nechapem ako s takymto mnozstvom potravin a aj nezdravych sa da zhodit...a pise niekde, ze su aj original potraviny update,ale nemusim ich kupovat ked chcem poda norbiho schudnut,ci?Dakujem vopred za rady, pretoze vazne by som chcela uz nieco so sebou robita stve ma ze som tolko veci vyskusala a nic nepomaha ☹ a keby ste mali aj nejake foto pred a po velmi by som uvitala :(..ja mam 66 kg a chcem to dat apson na 55 kg

lamarye
11. dec 2013

@crazy55555 Ahoj, ja som sa takto stravovala minulý rok presne tri mesiace. Zo začiatku to bolo super, jedlá mi chutili, nemusela som už ani cent minúť, lebo som mala jedlo na celý deň a hlavne jedlo, ktoré ma zasýtilo a nemusela som s prípravou tohto jedla zabiť polovičku dňa. Len časom mi už tie chute pripadali rovnako, výber jedál na obed sa mi zdal, že sa často opakuje a prestalo mi to úplne chutiť. Ale ich cukor, soľ, horčicu, a jogurty kupujem stále. Sú zdravšie. Aj keď som soliť prestala, už solím veľmi málo a pomaličky si zvyká aj rodina. To najdôležitejšie čo asi chceš počuť, či som schudla. Áno schudla, bez cvičenia len s ich stravou, samozrejme sem tam som niekam behla, či už do fitka alebo na zumbu. No keď som sa prestala stravovať kilá nabehli späť, ako pri každej diéte. Lebo to nie je diéta, ale zmena životného štýlu. Teraz behávam a chodím na zumbu a za taký istý čas( teda 3 mesiace) som schudla 8 kíl. Ak máš nejaké otázky ešte ohľadom update tak sa pýtaj, rada odpoviem.

katy2
11. dec 2013

@crazy55555 tu je tema o tejto diete:
https://www.modrykonik.sk/forum/chcem-schudnut/norbiho-update-ako-sa-vam-dari/
je tam toho uz vela popisaneho, plno skusenosti... skus pozriet tam 🙂

crazy55555
autor
11. dec 2013

@lamarye Ja by som skor chcela vediet ci mozem potraviny kupit nie len znacky update ale aj normalne nejake zdrave z obchodu...Kupujem si celozrne zemle alebo chlieb, tmave cestoviny,musli...hlavne na ranajky si doprajem..dnes som si zacvicila jedno z tych cviceni s jillian michaels...skoro som odpadla :D...ale budem sa snazit kazdy den aspon 15 minut kym naberiem nejaku kondicku ze dam aj 30 potom :D...a aj ja som cvicila zumbu ale vobec som s nou neschudla....mne sa tiez tie kila vracaju nas5...na tych problemovych partiach je to katastrofa..fakt by som potrebovala aspon 55 kg aby bolo vidiet, ze som schudla...a mas aj knihu norbiho tajomstvo alebo si len nasla na nete a podla toho si si varila alebo hladala potraivny, ktore mozes konzumovat?...su drahsie preto nechcem na nich minat peniaze ale ani nemam po ruke ten obchod. A vyzeram asi takto:

crazy55555
autor
11. dec 2013
lamarye
11. dec 2013

@crazy55555 Ja som kupovala všetko update u nich v obchodoch a stravu mi vždy ráno priniesli na celý den, takže som to mala takto. Na tvojom mieste by som si v ich obchode, ak budeš mať možnosť kúpila ten cukor a soľ. Sú to síce drahšie potraviny, ale cukor je 4 x sladší, tkaže aj dlhšie vydrží a ich soľ je zdravišia. A s vymýšlaním receptov som nemusela strácať čas, kedˇže mi všetko navarené nosili z update donášky. Ja mám jeden iný jedálniček na 30 dní a normálne potraviny, z normálnych obchodov. Treba zmeniť aj stravu, ale sa aj hýbať. Jesť by si mala 5 krát denne. Ja keď som začínala s behaním, tak som sa zverila do rúk odborníka. Myslela som si, že sa viem stravovať, ale nevedela. Napísal mi toľko jedla za deň, že som už pri desiate myslela, že už celý deň nemusím jesť. Po čase som si zvykla a zrazu sa kilá začali strácať 🙂 Jillian Michaels je fajn, ja som cvičila aj Insanity 60 dňový program , ale to na spevnenie tela, nie na schudnutie 🙂 Držím palce. A ja by som sa do toho norbiho update už znovu nepustila.

lamarye
11. dec 2013

@crazy55555 Teraz sa mi objavili fotky. Na tvojom mieste by som tie peniažky čo chceš minúť do update, dala na darčeky radšej. Tebe naozaj stačí len nejaké cvičenie pravidelné a máš po probléme. Trochu pochudnúť z bruška a spevniť a máš pokoj 🙂 🙂

ficksacha
11. dec 2013

@crazy55555 Vobec si nemusis kupovat ich vyrobky... su dost predrazene a (ako som citala, vlastnu skusenost nemam) plne ecok. Staci, ak sa budes stravovat podla Norbiho principov...t.j. (v skratke) vsetko do 12 hodiny, o 12-tej vypustas muku a cukor (potraviny bohate na uh, napr.banany) o 15-tej este aj zemiaky, ryzu, niektore ovocie (sladke) a po 15-tej jes uz len bielkovinu so zeleninou, tiez cervene bobulovite ovocie. Mozes jest do 22-hej. V Update nejde o pocitanie kalorii alebo tukov, ide tam o znizenie UH. Teda ak chces schudnut, nemala by si skonzumovat viac ako 150 g uh na den. To je taky vycuc 🙂

lubbie
12. dec 2013

Ahoj, ja som citala aj knihu Norbi update, aj som si pozrela zlozenie tych vyrobkov...v podstate nahradza cukor umelymi sladidlami (a to este ani nie steviou, v case pisania knihy nebola este popularna). Uplne suhlasim s prispevkom ficksacha, pekne zhrnuté 🙂