Máte skúsenosť so zelenou kávou?

1369640
14. okt 2015

Totižto, som po pôrode už 4.mesiac.. Presnejšie po cs. Počas tehotenstva som sa veľmi zavodnila. Nabrala som na váhe +26 kg. Snažím sa cvičiť každý deň, neprejedam sa, dokonca som absolvovala aj lymfomasaze, ktoré mi dosť pomohli a išla som z nôh a bokov 4cm dole... Ale musela som s nimi prestať, nakoľko to dosť stoji koruniek.. Čítala som že novinkou na chudnutie je pitie zelenej kávy, spaľuje tuk a má taký istý účinok ako Turek... Ak máte skúsenosti, dajte vedieť... Dik za odpovede

evittam
14. okt 2015

@1369640 Zase dalsia tema o tom istom.😀. NEEXISTUJE ziadny pripravok t.j.kava,caj,tabletky,koktejl,nohavice,...,s ktorym schudnete.😉

prego81
14. okt 2015

@evittam
niet co dodat 😀 Ale stavim sa ze sa tu najde zopar ktorym to "zabralo"

stary_ujco
14. okt 2015

Ked sli do penazi lymfomasaze, tak co potom este len ta kava... Ti co ju predavaju akoze na chudnutie, si zauctuju v pohode cez 100 eur za kilo 😀
A nie, nefunguje to. Hoci niektore tetusky, co sa nechali OKLAMAT, tu budu tvrdit, ze im to zlepsilo metabolizmus a blablabla. Jasne, ze ked na lacny zaludok vychlascses pol litra kavy, tak pojdu kila prve dni dole.
Kup si v Lidli krabicku zeleneho caju, mas to rovnake, akurat ze za 80 centov.

8291
14. okt 2015

Pokipokial si kavičkarka tak si ju kúp,majú ju všade pri kávach a uvidíš.tato káva je už na trhu dávno.ja som ju pila lebo vraj pôsobí antioxidantne a vtedy som ani nepocula ze by sa malo z nej chudnúť,ja ani neviem či som vtedy aj schudla.ale kúpila som si len jednu dozu,😁

dianockadianka
15. okt 2015
Používateľ dianockadianka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dianockadianka.

ahojte. ja som sa snažila schudnúť po pôrode a tiež sa moc nedarilo.. až keď sa mi podarilo dať krpca k mame a ísť cvičiť tak sa to začalo hýbať smerom dole 🙂 teraz som si nastavila režim: ráno nalačno šálka zelenej kávy (len tu pozor na výrobcu, aby to bola kvalitná káva) toto je moja ranná dávka antioxidantov. Prebudí metabolizmus a rýchlejšie telo spaľuje. Potom už pekne raňajky, obed, večer cvičiť a ľahká večera. Medzitým samozrejme veľa vody a zaradila som aj minerálky- najmä po cvičení, na dodanie minerálov. Schudnúť sa mi podarilo, ale nemyslím že je to len kávou- určite kombinácia pohybu, stravy, veľa vody a zelená kava najmä ako antioxidant. 🙂

d82
15. okt 2015

Moja never tym hlupostiam...vsetko je len marketingovy tah! Je vseobecne zname ze zeny vzdy chudnu a ako im popliect hlavy? A uz zarabaju na nestastnych zenach.
Ja som pri prvim dietati pribrala neuveritelnych 40 kg! Pri druhom 20kg. Cvicit som velmi nemohla lebo som obe deti mala cisarskym rezom. Schudla som dost rychlo na povodnu vahu. Moja Dieta spocivala v dojedani po detoch. Kedze zacali obe deti (nekojene) s tuhou stravou v 4 mesiacov. Takze som prakticky jedla kazde 3 hodiny, ked som varila im urobila son trosku viac (aj pre seba)..a bolo to mlieko, zelenina, kuracie, ovocie, kasa, vyziva a kukuricne hamky. Hladna som nebola a kila isli dole. Takze to islo dost rychlo..a moje cvicenie bolo starostlivost o deti a domacnost...toho je dost 🙂 takze drzim palce

veronikahrda
20. okt 2015

Ja ma zelenu kavu teraz a uprimne neschudla som ani deko, ale musim uznat ze moj zaludok zacal pracovat tip top. Zo zeleneho caju mi bolo zle, Znama mi odporucila zeleny caj a po 3 tizdnoch som zacala mat nizky tlak a to ho mavam nizkya ked sa este znizil tak mi bolo na odpadnutie. Zelena kava je vcelku fajn len sa od nejneda ocakavat je clovek bude rano pit kavu a schudne. Kazdy vecer ked deti zaspi si doma zacvicim,