Menu v reštaurácii a chudnutie

vierocka888
11. jan 2016

Ahojte, chcela by som sa spýtať, máte tu niekto skúsenosti s chudnutím a jedením obedových menučiek? Dala som sa na chudnutie, len ma zaujíma, či je moc "veľké zlo" dať si na obed menu z reštaurácie? Na raňajky si dám tmavé pečivo a chudú morčaciu šunku, ale bo len zeleninu, na večeru dusená zelenina, sem tam s dusenými prsíčkami. Medzitým ovocie, müsli tyčinku alebo zeleninu.... samozrejme som zaradila aj cvičenie... keďže len začínam, rada by som vedela, či to tie menučka nepokazia 😨 Ďakujem za rady 🙂

klarisa23
11. jan 2016

@vierocka888 ved aj menucka v restauraciach ponukaju väcsinou i lahsie menej kaloricke jedla, tak si davaj tie, tym nic nepokazis....Napr. rôzne zeleninove salaty s kuracim mäsom, atd.

winnerka
11. jan 2016

Tak ono asi aj záleží na Tom, ako je zložené to menucko, a co su v ňom za jedla. Ked sa da vybrať , tak polievku len vývar, nezahustenu, druhé jedlo maso, ryba a šalát , príp. Menšie množstvo ryže alebo zemiakov varenych. Určite nie menucko typu vyprazany rezeň a hranolky, alebo šišky s dzemom, ci nutelove palacinky :- 😀 😀 .

jasminet
11. jan 2016

myslim, ze niektore "menucko" v restike je mensie zlo ako musli tycinka plna cukru a poliata "cokoladovou" alebo "jogurtovou" polevou 😉

winnerka
11. jan 2016

@jasminet presne to som chcela doplniť 😲 😀 ked uz musli tycinka, tak ideálne doma robena . Alebo radšej len oriesky a sušené ovocie. Inak mne dennodenne chodia ponuky z 3 restik na menu, ale ja si z toho vyberiem tak raz tri týždne niečo ...

mamka_danka
11. jan 2016
Používateľ mamka_danka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamka_danka.

ked si das ako menucko zeleninovy salat tak mozes 😉 😉

barbi_modrykonik
11. jan 2016

@vierocka888 ono ide skor o celkovy prijem kalorii vs.vydaj ani nie tak o tom, ci zjes ryzu alebo salat 🙂. skus na ranajky sustredit sacharidy a k veceru ich uberat.

urcite menu v restauracii nemoze nic pokazit, pokial to neni cukrova buchta, vysmazany syr alebo hotdog, a dokonca, aj ked mas poriadne vysoky vydaj kalorii, mozes semtam aj kfc 🙂.

avsak, na kazdeho plati ine, niekomu sande to a inemu to

vierocka888
autor
11. jan 2016

Ked uz, tak su aj proteinove musli tycinky, nie len s polevami a neviem cim vsetkym... vobec som nepisala o aky druh tyciniek ide 😉

Dakujem za rady, ved aj sa tak snazim ked sa da tak masko ale bo rybu so salatom. Obcas aj ryzu, alebo zemiaky... ale to pomenej... tak som rada ze to nie je take zle s menuckovou stravou 🙂

timea7
11. jan 2016

@vierocka888 vždy máš lepšie menu v reštaurácii, ako proteínové tyčinky. Dáš si len mäso a zeleninu, bez prílohy, alebo prílohy len trošku, alebo zeleninový šalát s mäsom.