Nidora - skúsenosti s chudnutím

perinbabka27
16. apr 2014

Mate niekto skusenosti? Uzivali ste to niekto a podarilo sa vam schudnut? Alebo nebodaj nic a vratili ste to?

sara11
1. sep 2014

môžem aj ja vedieť aké bylinky to boli?

aktiz
6. sep 2014

@ja1234 prosím o aké bylinky ide, vdaka ktorým ste schudli. A kolko sa podarilo schudnúť.

ja1234
6. sep 2014

ahojte babenky uz idem druhý mesiac a bylinky zaberaju kto naozaj chce schdnuť !!!! zavolajte mi a ja vám poviem ako !!!! 0905416396

kaciatkoc
7. sep 2014

tyzden to skusam a mam docela pozitivny ohlas co do objemu tela (zmensili sa mi boky aj obvod brucha). je sice pravda ze do toho trochu aj sportujem.... vahu dokazem s urcitostou zreferovat az o tyzden,kedy bude den D - vazenie. a negatívum.... stale mam prisernu ale prisernu chut na vodu a trosku zlu chut v ustach, akoby som tam mala penu a byvam trosku viac unavenejsia, mozno mensou dávkou jedna z dovodu pocitu preplnenosti.... asi si treba len trosku zvyknut.... a mozno mam stale chut na jedlo.... ale stacia 3-4 kusky a som plna..... 😝

dredy
8. sep 2014

@ja1234 ahoj nápis ip vdaka akým bylinkam a nidoru uz nemáš doma čo

cencula
9. sep 2014

ja1234 prečo nemôžeš verejne povedať o aké bylinky sa prosím ta jedná? dakujem

miminkova
11. sep 2014

@ja1234 aj mne napiste alo a mate este tu nidoru?

ja1234
11. sep 2014

Nejedná sa o to že nemôžem ale o to že každý sa ma pýta na iné otázky a ja radšej poviem človeku všetko do telefonu ako by mal čakať na odpoved tri dni.Ked vás to zaujima zavolajte mi a ja vám dám všetky informácie. 0905416396

nyusika
15. sep 2014

ja1234@ a vies co, podla mna sa hanbis za to, co robis,stopro je to nieco, ako herbalife, ci podobne MLM...kebyze chces naozaj poradit, nehanbis sa to napisat sem.
mne sa chce grcat z hentakych, co vymielaju mozgy. vam ho na skoleni vymleli poriadne.

carmel524
16. sep 2014

veď už len lámaná slovenčina na úvodnej stránke vás musela zaskočiť, a tie komentáre, ktoré boli miestami formované, akoby ich písali neandrtálci, a nie slovensky hovoriaci ľudia. ako tomu môžete vôbec veriť? žiaden čarovný prášok, ani tabletka ani nič neexistuje, keby áno, prečo by bolo toľko obéznych ľudí? celebrity chudnú, lebo takmer nič nejedia, nie preto, že majú peniaze na nejaké prášky. prestaňte si stavať vzdušné zámky, vráťte sa na zem, a uvedomte si, že to všetko je len hrozný biznis, na naivných ľuďoch, ktorí odmietajú schudnúť prirodzenou cestou. ušetríte si tým peniaze, aj sklamanie.

dadarinkah
18. sep 2014

Ja som Nidoru včera zacala brat, jediný rozdiel je v tom, ze vypijem ovela viac vody, nakolko som stale smadna, neviem ci to ma s tym nieco spoločne. Inak jem ako doteraz, nepocitujem ziadnu zmensenu chut do jedla alebo tak

lenz
18. sep 2014

Mna z Vas picne baby bez upravy jedalnicka a pravidelneho sportovania NIKDY NESCHUDNETE !!!! ....skuste presrat jest pecivo ked tak tak spaldove obmedzte sladke a chodievajte do fitka kde si pred treningom dajte L-carnitine(spalovac tuku) ...radsej dajte 25€za pernamentku do fitka ako za somariny drahe s ktorych v konecnom dosledku aj tak vsetko naberiete naspet !!!!

tinka_kvetinka
19. sep 2014

@dusekovci Dobrý deň, viem, že píšem trochu neskoro, možno to už ani nie je aktuálne, ale ešte v celej diskusii nepadla ani zmienka o tom ako to dopadlo s vrátením peňazí.
Nidoru som si neobjednala, nezdá sa mi to, aj keď by som rada schudla, ale skúsim to inak. Nikdy to nerobievam, ale prečítala som si obchodné podmienky na stránke kde sa dá objednať Nidora a tam je písané toto:
Vrátený produkt musí byť v rovnakom stave, v akom bol doručený (ako nový), neotvorený a bez porušenia obalu, tak ako bol pred predajom, a musí byť v pôvodnom balení. (A ešte kopec podobných kecov.)

To je pre mňa, a dúfam aj pre ostatné, dostatočný dôvod, prečo celú Nidoru považovať za PODVOD. Už len v základných informáciách uvádza táto pseudospoločnosť kopec prázdnych výhod a lží o tom, ako Vám bez výhrad vrátia peniaze keď im pošlete prázdnu krabicu...
A keď si rozkliknete kontakt, je tam nejaká americká adresa nevedno kam, takže sa k slovenskému distribútorovi ani nedostanete, keby ste ho náhodou chceli vyhľadať, žalovať, alebo niečo podobné. A zas iba plno kecov o tom, že predávajú osvedčený produkt a bla bla bla...

tinka_kvetinka
19. sep 2014

Tento článok hovorí za všetko, takže na akékoľvek otázky hľadajte odpovede tu:
http://zaujimavosti.net/problemove/podozriva-st...

dusekovci
19. sep 2014

@love232
@cukroska
@tinka_kvetinka

veľmi sa ospravedlňujem s akým časovým odstupom odpisujem, no všetkým vám odkazujem: NIDORA JE SOMARINA AKO TRAKY!!! Nedajte sa oklamať ako ja a určite aj kopec ďalších. Celý obchod je jedna veľká katastrofa. Objednala som ju, do 2-3 dní došla rýchlosťou blesku. Všetko som si starostlivo odložila, obálku, krabičky, dodací list ako doklad o zakúpení. Nevyhodila som absolútne nič,len aby nebol problém pri vrátení.
A výsledok???
Nidora absolútne 0 bodov. Vôbec nezabrala. Hlúposť nad hlúposti. Jedla som ako vždy ,kedykoľvek... a kilá v pohode aj hore išli, tak som to celé pekne zabalila a poslala nazad na adresu aká bola uvedená v dodacom liste. Asi po 2 týždňoch sa mi balíček vrátil nazad (kde bol takú dlhú dobu, nechápem) s tým, že adresa ktorú som uviedla je len kuriérska služba, al. niečo také, žiadna firma, ktorá príjima reklamácie... tak som sa nasr... 😠 a všademožne hľadal,kde do ri.. mám tú Nidoru poslať. Márne, zbytočne, nikde nič iné nenájdete! Len tú dodaciu firmu,ktorá doručuje balíky. A perličkou na záver bolo,keď som si po pár dňoch všimla ajnápis na stránke z ktorej som objednávala,že vrátia vám pniaze ak doručíte balík do 60dní. o v podstate toľko trvá,kým to celé chcete vybrať...
Proste ženy, NIKDY viac, nenaleťte im, neobjednávajte to!!! Peniaze vám nemá kto vrátiť. Strašne ľutujem,že som bola taká hlúpa a objednala to,lebo takým kravinám fakt neverím,no pod zámienkou vrátenia peňazí som sa na to dala. trieskam si hlavu o stenu, že som mohla radšej niečo deťom kúpiť ☹
Ale na záver sa vám aj pochválim,že sa mi podarilo schudnúť za 28 dní 6 kg a to mačingovej detoxom. Odvtedy prešli asi 2 mesiace a žiaden jojo efekt nenastal. Varím podľa nej úplne super recepty a jeme ich celá rodina. Najlepšie na tom je, že môžete jesť do prasknutia. Je síce pravda,že je tam veľa zeleniny,ktorú ja nemusím,ale premohla som sa a stojí mi to za to a čo je najdôležitejšie, robím tým niečo aj pre svoje zdravie a zdravie mojich detí. 🙂

cukroska
19. sep 2014

no ja isto niee😀

love232
19. sep 2014

@dusekovci ďakujem za info.. No macingova je dobra 🙂) tomu verím len mne jedine co pasovalo boli bielka s bryndzou aste ta brokolica... Ee ja som teraz druhy týždeň nastúpila do roboty kde sa človek nezastaví 🙂 a tak za necelé 2týždene dole 3kg ranajkujem koktail herbalife desiatujem polievku obedujem hl. Jedlo olovrantujem jogurt a veceriam koktail herbalife a po necelých 2tyzdnoch 3kg dolu 🙂)

nidora
20. sep 2014

Ahojte tak som si kúpila aj ja

dadulkas
20. sep 2014

@ja1234 ahoj mohla by som vediet vdaka akym bilinkam si schudla,dakujem

ika7
25. sep 2014

@ja1234 ahoj, prosim ta ake to boli bylinky?

ja1234
26. sep 2014

aho jte, pokiaľ viete čítať tak ste prišli až po moje telefonne číslo. Tak pokiaľ chcete naozaj schudnúť a nie len si dopisovať zavolajte mi a hned pochopíte prečo to sem nepíšem .

maria4811
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivonka133
6. okt 2014

Mňa tá Nidora tiež zaujala, ale ako si tak čítam Vaše názory, už ma chuť prešla. naozaj to vôbec nefunguje? A ako to vyzerá s vrátením peňazí? Vrátili niekomu z vás peniaze?Napíšte

minusko82
1. nov 2014

Uzivala som Nidoru,no za mesiac som schudla jedine kilo ☹ a to som kazdy den presla okolo 15kilometrov peso. Pisala som reklamaciu a zaslala balenie na adresu z faktury.Prisiel mi mail,ze moja reklamacia sa preveruje v zahranici a trva to nejakych 10pracovnych dni.No je to uz skoro 1,5 mesiaca a stale nic.Uz mi neodpovedaju ani na maily.Medzi tym sa mi vratil aj balicek spat,ze to je adresa len prepravcu a neda sa dorucit.Takze neverte,co pisu,ani schudnutie,ani peniaze!!!!!!!!!!! ☹

andreaeby
20. dec 2014

Dobry teraz som nasla toto forum ake bylinky ste mali na mysli? Napiste mi prosim mail lapinova.andrea@gmail.com dakujem

laura167
26. feb 2015

@ja1234 Smiem sa spytat o ake bylinky islo..? Dakujem

ja1234
26. feb 2015

Smieš. Zavolaj mi na 0905416396 a pochopíš prečo to sem nepíšem. Je to sústava byliniek spracovaná pod lekárskym dohľadom. Naozaj je to na telefonat a nie na mail. Chcete si dopisovať alebo chudnúť??????

ja1234
26. feb 2015

@andreaeby zavolaj mi 0905416396 nepišem maily a ked mi zavoláš pochopíš prečo alebo ma iba prezvoň a zavolám vám naspäť.

andrea2332
26. feb 2015

@ja1234 uz aj sem chodia "smejdi" ?
baby, nieze sa nechate odrat o peniaze za nejaky dalsi vymysel 🙂