Nidora systém na chudnutie

lilysk
29. mar 2014

Skusisli ste to niekto ?Je to pravda co o tom pisu ? A ak ste to kupovali odkial ste objadnavali a za kolko ?
Dakujem

repkaz
24. sep 2014

@subica2 dodrziavas pitny rezim???....je dolezite vypit aspon 2-2,5l vody!...a vyhybat saalkoholickym napojom( tym netvrdim, ze pijes 😀 )....u kazdeho to nabera individualne ....ja som teda spokojna velmi, mne slo dole 10Kg z dvoch baleni.....este sipozri, ci mas originaly ,lebo je aj vela fake baleni....podla toho kde si objednavala ☹

subica2
24. sep 2014

@repkaz ako zistím, či mám originál?pán sa volal ján stugel,e-mail janek...2 balenia - myslíš 2 blistre /na 1 je 12 tbl/ alebo balenie na 10 týždňov? a ako si pri tom jedla?

gabca1231
26. sep 2014

dusekovci vdaka za info. 😉😉 ja mam tiez dni kedvtoho pojem neskutocne vela a sladkosti to tiez teraz ked dojcim by som stale jedla sladke a hlavne vela sladkoati 😋😋😋

dianatoreova
27. sep 2014

prosim vas vie mi niekto povedat za tu cenu kolko sackou je v baleni a ci nahodou nevybija ucinok antikoncepcie?

zuzanka2888
11. jan 2015

Pekny vecer.profesionalne sa venujem zostavaniu programov na chudnutie. v pripade,ze Ta to zaujalo,pozri vysledky na fcb: zniz svoju hmotnost, zvys svoje sebavedomie

kykuska
11. jan 2015

..urcitge nieeee...zbytocne vela openazi, a necitim zmenu ani zeby som bola najedena, jem rovnako, takze dietovat sa da bez toho...

zuzanadringus
9. apr 2015

@krmlicka vlastne si chcel napísať, že treba BALANTAINESS 40% 😀

nony2
13. máj 2015

@martanka0902 ahoj sj mne to dnes prišlo ako si ty s tym spokojna???

nony2
14. máj 2015

@anjeliksekacik ahoj mam doma teraz nové balenie lenže kojím 2 mesacného a doktorka mi to neosporúčala použla som to 1x a to slaný prášok mala by si zaujem predaj ti obe krabičky za 30eur

cheyliss
18. máj 2015

Ahojte, užívala som nidoru cez dva mesiace, cvičila som popri tom, obmedzovala som nezdravé jedlá, sypala som ten prášok poctivo na každé jedlo..pribrala som 6kg...tieto prášky, tabletky atď na chudnutie sú fakt blbosť, lebo nič mi nepomohlo...jediné, čo mi zaberá, je L-Karnitine 150000, ten odporúčam 🙂

merivoj
29. máj 2015

Nazačiatku som neverila, že mi Nidora pomôže. Ale potom som strátla chuť a jedla som menej. Môj žalúdok sa zmenšil a to vďaka tomu. Začala som sa stráviť pravidelne a zvýšila som pohyb. Počas užívania som stratila 7 kíl. Po ukončení ešte 2 kg. A to na trvalé.