Od dnes chudneme

rosa197
30. mar 2014

Ahojte babule...Dnes bolo vonku tak pekne, dobrá nálada...no pozrela som sa do zrkadla..a zhnusila som sa...na váhe mám 73,9 kg...ide teplo, leto..odhalené šatky...od nového roka vždy začínam chudnúť, skúsila som dukanovku, no nič...vždy som sa vrátila do nezdravého stereotypu..
DNES som si povedala že STOP!!! ..nejdem hladovať, len sa zdravo stravovať, alebo sa neprejedať...a cvičiť...korčule, brušáky... PROSííím, budem velmi rada ak sa niektorá pridáte 🙂 ..popridávame si fotky, recepty a podporíme sa 🙂 ...tak poďte so mnou do toho, nech v tom nie som sama!!! 🙂 ☹

adkat13
10. apr 2015

@duda1524 fuuuuha, a vy viete odkiaľ, že niekde pracuje za 350€ mesačne?

andrea2332
11. apr 2015

@duda1524 stale viac sa na tebe musim smiat.
po prve, nemas sajnu, za kolko pracujem, bol by si prekvapeny, ale to je moja sukromna vec....
viac ma zaraza, ze rozdelujes ludi na chudakov podla toho, kolko zarabaju - tak aj skoncis.
a posledna vec - radsej niekde pracovat za 350eur, ako zarobit co i len euro nayvse na tom, ze niekoho oklamem - vsetko sa raz kadzemu vrati
hawg!

bandura
13. apr 2015

@monicatko20 pekne ako dlho ti to trvalo zhodit 13kg? super vyzeras 🙂

bandura
13. apr 2015

@rosa197 stale zaciname ale vzdy s mensim úbytkom na vahe? co ty? pokracujes ? ci zacinas ?

duda1524
13. apr 2015

@andrea2332 reagoval som len na tvoju osobu a nie na dalsich ludi,ktory zarabaju malo.mam vela priatelov,ktory bohuzial nezarabaju ako si zasluzia a su to skvely ludia.ty si prva napisala nieco na moju osobu a ja som len reagoval.vies len kritizovat ludi a sama nevies prijat ziadnu kritiku-pani dokonala 😀

rosa197
autor
13. apr 2015

@bandura zAčIbam stale každy pondelok 😀 ...začala som dnes 🙂

bandura
13. apr 2015

@rosa197 tak si drzme palce nech do dotiahneme aspon do dalsieho pondelka 😀 🤐 😝

andrea2332
14. apr 2015

@duda1524 tutko, lebo ty si tej kritiky vela prijal, ze?
dufam, ze si tu nikomu nic nepredal a teraz nadavas iba, ze ti tu tento nepodareny marketing z nic nestal, a len ta znervoznil. to ti totiz zelam. 🙂 have a nice day

duda1524
15. apr 2015

haha prepac,ale podla mna tvoje IQ nema hodnotu ani 90.nemas ani ponatia co je marketing.ja mam firmu,ktora sa zaobera stavebnictvom a predajom nehnutelnosti uz 15 rokov a pokial by si mi robila ty marketing,tak neprezijeme na trhu ani 2 mesiace-chudinka.prve pravidlo marketingu totiz je,ze musi sa uskutocnit davno pred nastupenim produktu na trh-ale tebe to aj tak nevysvetlim.nerob tu zo seba hlupejsiu ako si.skoda,ze sa tu neurobia nejake realne stretnutia,rad by som videl toto individium na vlastne oci.podla mna si nestastna a zakomplexovana osoba,ktora sa tu potrebuje vybijat a skryvat za najakym nickom,lebo si v zivote nic nikdy nedosiahla.pekny den PS:uz nebudem reagovat na tvoje prispevky-nepotrebujem sa znizovat na tvoju uroven

duda1524
15. apr 2015

@andrea2332 duda1524 haha prepac,ale podla mna tvoje IQ nema hodnotu ani 90.nemas ani ponatia co je marketing.ja mam firmu,ktora sa zaobera stavebnictvom a predajom nehnutelnosti uz 15 rokov a pokial by si mi robila ty marketing,tak neprezijeme na trhu ani 2 mesiace-chudinka.prve pravidlo marketingu totiz je,ze musi sa uskutocnit davno pred nastupenim produktu na trh-ale tebe to aj tak nevysvetlim.nerob tu zo seba hlupejsiu ako si.skoda,ze sa tu neurobia nejake realne stretnutia,rad by som videl toto individium na vlastne oci.podla mna si nestastna a zakomplexovana osoba,ktora sa tu potrebuje vybijat a skryvat za najakym nickom,lebo si v zivote nic nikdy nedosiahla.pekny den PS:uz nebudem reagovat na tvoje prispevky-nepotrebujem sa znizovat na tvoju uroven

duda1524
15. apr 2015

@adkat13 prepac,ale pozri sa na jej prispevky.ja by som jej osobnost na viac urcite neocenil.ak som urazil niekoho ineho,tak sa ospravedlnujem

andrea2332
16. apr 2015

@duda1524 mozes do mna hustit kolko, chces, z toho, co tu robis, sa nevyvlecies.
predsa len mam velku PROSBU, aby si mi odpovedal na jednu otazku, iba pouzitim ANO/NIE

Pracujes (asi uspesne) v oblasti stavebenictva, dari sa Ti vyznas sa a tak.
Len si mal trochu nadvahy, tak si si kupil nejake tabletky a Tebe velmi pomohli a velmi si schudol.
Super - tesil si sa!
Potom si sa rozhodol zalozit si nic na 99% zenskom fore (cize kamosov si tu asi nehladal), a nic ine si tu nerobil, len si tu pisal do vsetkych moznych for suvisiacich s chudnutim, ako ti pomohli dane tablekty (ktoreych znacku si samozrejme vzdy zdoraznil). Ziadnu inu aktivitu si na tomto fore nevyvijal (ani nevyvijas(, iba velkodusne a samozrejme NEZISTNE radis zenam, ako Tebe tie tabletky pomohli a teda ich velmi odporucas. A samozrejme nic z toho nemas a navyse tu len tak musis strpiet kravy a chudery, ako som ja, ktore do teba kopu. Ty si ale velmi moralny clovek a mas svoj nadhlad, preto sa nenechas znechutit takymi chuderami ako ja a nadalej budes nezistne pomahat a radit chuderkam zenam, ktore maju nadvahy.
Samozrejme, stale za to nechces, a robis to len z cistej lasky k bliznemu.

Tak?

duda1524
17. apr 2015

@andrea2332 zaregistroval som sa,pretoze mame s manzelkou maleho synceka a ona tu hladala nejake skusenosti mamiciek ohladom deti,kedze je to nase prve dietatko.takze tuto stranku mam od nej.napisal som iba v jednom mojom prispevku nazov pripravku co som uzival ja.nikdy som sem nepisal,aby si ho ludia kupovali,len som pridal moju skusenost,ako to tu robia vsetci ludia.myslim si,ze na zaklade mojich prispevkov si ho urcite neobjednalo viac ako 5 ludi.takze neviem na co by som tu nieco propagoval,takto sa biznis nerobi.je tu mozno 1 percento ludi co maju nadvahu,takze aj tak by to nemalo vyznam,niekomu tu robit reklamu-nemyslis? PS:konecne si pridala prispevok do diskusie a nikoho si neurazala.z celeho srdca ti za to vsetci dakujeme.pekny den