Oddelená strava

johaninka
21. júl 2014

Ahojky všetci čo ste zavítali do mojej diskusie, budem rada ak sa aj zapojíte. 😀 Viem že diskusii na tuto temu je veľa, ale vačšinou sú už neaktívne, preto som sa rozhodla jednu rozbehnúť 😝 Oddelenu stravu som držala asi cca 10 rokov dozadu, pekne som schudla, a dlho aj udržala, ale prve a druhe tehotenstvo mi lepili pomaly kilo za kilom a teraz sa idem pustiť do chudnutia znova. Je síce leto a to vačšinou nik nedrží diety ale prečo nie? Na pultoch je široka ponuka zeleninky a ovocia a v takom teple menej chutí a potom sa to skôr snaď 😅 odrazí na klesaní váhy.
Oddelenu stravu držím podľa Horeckej, alebo Kořinkovej. čiže princíp veľmi jednoduchý:

Živočíšna skupina: mlieko, syry (nízkotučné), tvaroh, jogurt (biely), vajcia, mäso
- Rastlinná skupina: chlieb, pečivo (tmavé), strukoviny, zemiaky, ryža, múka, sója, cestoviny (bezvaječné), vločky, sója, múka, med
- Zelenina
- Ovocie
- Neutrálne sú orechy, mandle, kakao, soľ, pochutiny a káva

Základné pravidlá pri dodrživaní delenej stravy sú:

- Rastlinná a živočíšna skupina sa nesmie kombinovať.
- Potraviny zo živočíšnej skupiny môžeme kombinovať len so zeleninou.
- Potraviny rastlinnej skupiny môžeme kombinovať so zeleninou alebo s ovocím(nikdy nie súčasne)
- Ovocie so zeleninou sa nesmie kombinovať.
- Potraviny s neutrálnej skupiny, môžeme kombinovať so všetkým. V živočíšnej skor menej v rastlinej akekoľvek množstvo.

Budem rada aj pridáte aj nejaké nové odskúšane receptíky ja sa budem snažiť tu hádzať moje výtvory.

karpina
3. aug 2014

alebo ako karfioliky, ale je to mäkké 😅

bronia13
4. aug 2014

@johaninka to je kombucha ci co? tak sa mi to trochu na nu podoba ale ja mavam mensiu, na co sa to pouziva?

johaninka
autor
4. aug 2014

No asi hej , zdá sa mi že niektorí to aj tak volajú, ja som len o tom počula, že vraj je to dobre na imunitu 😝

karpina
4. aug 2014

ahojte, toto je kefírová huba, živí sa laktozou(mliečny cukor) živočíšnych mliek, kombucha je čajová huba, rastie v sladkom čaji, to je niečo uplne iné... http://www.iris-diagnostika.sk/Vsetko-pre-zdrav...

johaninka
autor
4. aug 2014

😀 ešte že nám 😀 to tu ma kto vysvetliť dík to som netušila

johaninka
autor
4. aug 2014

našla som novy zaujímavý recept 😝

Cestoviny s cuketou....kedže mi už rastie v záhradke tak ho dávam 😝

* 500 g cestovina
* 1 kg cuketa mladá
* 5 strúčikov cesnak
* 5 ks sušené paradajky nakladané v oleji
* olej
* soľ bylinková



Postup prípravy receptu
1
Cuketu si aj so šupou nastrúhame ako na uhorkový šalát.

2
Na rozohriaty olej dáme cuketu a za občasného miešania ju dusíme, neprikrývame. Medzitým si uvaríme cestovinu.

3
Keď je cuketa mäkká, ale nerozvarená, pridáme nakrájané rajčinky, bylinkovú soľ podľa chuti, prehrejeme a nakoniec vmiešame prelisovaný alebo postrúhaný cesnak. Už nevaríme.

4
Nakoniec cuketu premiešame s uvarenou cestovinou. To je všetko, jednoduché, ale pritom veľmi chutné jedlo, vhodné do tohoto tropického počasia.

johaninka
autor
4. aug 2014
johaninka
autor
4. aug 2014

@petulos pomazanka supeer dnes som si ju kupila perfektos mňam

johaninka
autor
4. aug 2014

Chcem poďakovať všetkým krtoré ste prijali moju žiadosť o priateľstvo a samozrejme pridávate nazory na tuto tému.........chudnutiu zdar 😝 😀 😝

petulos
4. aug 2014

@johaninka dávam ju aj na cestoviny 🙂

johaninka
autor
4. aug 2014

chutilo mi to ako cukinova natierka zavaraná 😝 cukety mi momentalne neurekom tak idem ju asi robiť...len idem pohľadať nejaky recept, zatial som ju len dostavala od susedy tak neviem ako sa robi

johaninka
autor
4. aug 2014

toto je dobry recept na živočíšny deň

Cuketa plnená zeleninou a šunkou
Suroviny na 2 porcie:

2 ks cuketa
20 dkg nízkotučný syr aspoň 30
2 ks vajce
1 ks cibuľa
2 ks trojuholník syrokrému
podľa chuti kukurica
podľa chuti hrášok
šunka
1 ks paradajka
soľ
mleté čierne korenie
kurkuma

lady511
4. aug 2014

@johaninka ahoj..viem že je to asi od veci..ale chcela by som sa opýtat,,,ako sa stravuješ? pred cvičením a po nom? teda respektíve..ked si chcem dat lahku večeru..o 7.a potom už nie,,(tak som si zvykla) ..o kolkej mam cvičit? o 5? teda podla teba..lebos a mi stáva že ked sa najprv najema potom cvičím,,tažšie sa mi cvičí predsa len to jedlo sa v brucho prehadzuje,,,dakujem pekne

johaninka
autor
4. aug 2014

Alebooooooooooooo mňam
Zapekaná cuketa s bryndzou
2 kg mladá cuketa
100 g tvrdý syr
150 g bryndza
150 ml kyslá smotana
soľ
mleté čierne korenie
1/2 ČL mletý muškátový oriešok
olivový olej
Mladé cukety nakrájame na kocky aj so šupkou. Na troške oleja dusíme 20 minút prikryté, scedíme a vložíme do zapekacej misy. Osolíme, okoreníme, pridáme muškátový oriešok.
2.
Navrstvíme bryndzu a kyslú smotanu.
3.
Urovnáme a posypeme strúhaným syrom.
4.
Zapekáme 20 minút pri 200 st. C.

😝 😝 😝 asi sa z tej cukety 🙄 🙄 🙄

johaninka
autor
4. aug 2014

@lady511 ja zasadne cvičím minimalne hodinu po jedle najlepšie 2 , ale cvičím asi až o osmej niekedy deviatej...dost neskoro ale chodim spat o 11tej 😝 , po lahkej večeri kludne stačí aj hodinka

lady511
4. aug 2014

@johaninka a čo zvikneš papat na večeru?..aby to bolo lahké a rýchlos a to strávilo?..aj ja chodím tak o 11 pol 12 spat takže ešte ked cvičím o 9 je to oki?...dakujem za odpoved 😉

actimela
5. aug 2014

ahojte tak ja vas kukam v ramci volneho casu-dnes som sa postavila na vahu a celkovo zatial-3kg-dufam,ze nepriberiem 😀
citam aj recepty-urcite nejake vyskusam......
😎 😉 inak super nahrada za tat.omacku je sojolka,kto lubi granadir moze slaninu nahradit sojovymi parkami,

katinka71
5. aug 2014

ahojte ja drzim oddelenu stravu treti tyzden,ked sme prisli zdovolenky vaha ukazovala 72 kg pri vyske 160 cm,momentalne som zisla na 67,5,mne pripravuje stravu aj vymysla recepty mm aj on sa tak stravuje,zatial necvicim ale urcite zacnem ked sa skoncia dovolenky,na dnes mi mm pripravil Kus-kus
prisady Kus-kus oprazil s pretlakom a zaparil vriacou vodou anechal to zakryte v hrnci parit do mäkka,nakrajal na drobno cerstvu jarnu cibulku,hlavku ladoveho salatu,cerstve nepalive feferony,zopar aj palivych,cerstve paradajky,petrzlanovu vnat,dochutil to citronovou stavou

johaninka
autor
5. aug 2014

@lady511 no či to je oki to neviem moja ale pri deťoch sa mi nedá cvičiť´t o 5 -6 hodine 😀 , kdesi som čítala že najúčinejšie je cvičiť rano že to najlepšie spaľuje pred raňajkami ale to sa mi podarí len v nedeľu ráno keď deti spia, tak si idem zabehať.... 😀 keď mam živočíšny deň mam strašne rada na večeru, mozzarelu s paradajkami a poliate olivovým olejom, prípadne ryba so zeleninou, ale aj kuracie prsia na vode so zeleninovým šalátom....rastlinný deň je to zeleninový šalát s tofu syrom, proste niečo zeleninkove, ale kľudne si daj aj rožtek so sójovou alebo zeleninovou nátierkou veď to vybeháš nie???? 😀

johaninka
autor
5. aug 2014

@actimela jeeej gratuliren, to je super ja mam proste zakliatu hranicu 77 kil pod ňu sa mi neda dostať aj keby som skákala cely deň na jednej nohe, ale mam pocit že trošku cm idú dole 😀 , neviem či to robí moja štítna žľaza alebo čo ale váha stoji a stoji 1kg som zatial len, to čo som na dovolenke pribrala 😀 😀 😀 , nevadí hlavne je že nejdú kg hore....snáď sa to rozbehne

johaninka
autor
5. aug 2014

@katinka71 Držím palce krásne to ide dole, nepožičiaš mi na chvíľu mm nech aj mne variiiiiiiiiiiiiiiii 😎 a ozaj mm je kto???? 😀 😀 😀 😀

katinka71
5. aug 2014

@johaninka moj manzel je vyuceny kuchar a dobre sa vyzna v dietach,vie kombinovat suroviny ma to nastudvane detailne ,aj jemu to vyhovuje sa stravovat oddelene,aj dnes pracuje pekne krasne mi pripravil jedlo na dnes,ja som bola zase v noci v praci,uz len pridat ten pohyb ked je on v praci tak mam maleho az do 21 h sama a ked ma mm volno tak som v praci zase ja tiez tak dlho,ale dnes som bola v noci 11 hodin na nohach 1 kg dolu 😀

lady511
5. aug 2014

@johaninka tak ja nebehám,,,cvičím len cviky na bruchi...(iné nemožem) .a tofu možem papat?

johaninka
autor
5. aug 2014

jasne tofu lahôdkové, údené aj čisté...k rastlinnému dňu, taktiež sójové plátky, kocky

johaninka
autor
5. aug 2014

@katinka71 Júj Kati nech tu hodí nejaké fajne receptíky, čo Varí 😝 budem radaaaa...trebarz aj každý deň 😝 😝 😝

katinka71
5. aug 2014

@johaninka vela grilujeme cerstvu zeleninu vonku na elektickom grile s minimom oleja,aj kuracie prsia okorenene dame na gril,potom nakrajala na pasiky zmiesame cerstvy ladovy salat,uhorky paradajky,jarna cibula,pred hlavnym jedlom jeme najskor salaty ako predjedlo,rano zacinam pohar mineralky s 1 vytlacenym citronom,minule som robila mrkvovy perkelt na cibulke,ked bol hotovy tak som na tanieri dochutila struhanym syrom a varenymi vajcami,celozrnne spagety uvarit.na oleji speni cesnak ochuti korenim na spagety a precedene zamiesa do tej zmesy a necha to na panvici chvilku oprazit za staleho miesania aby presli tou chutou

petulos
5. aug 2014

@johaninka robievam si podobné nátierky aj sama. Robievam z plechovky fazule alebo cíceru, rozmixujem s cibuľou, cesnakom, soľou, kto chce trochu kyslého, môže pridať sterilizovanú uhorku, cviklu, hrášok, trochu olivového alebo iného rastlinného oleja, horčice, dá sa všeličím ochutiť (bylinky, koreniny, pochúťkové droždie, ...). Takáto nátierka je luxusná, len je toho potom dosť, nielen 100g ako od Alfabio... A keďže pečivo moc nejedávam, neviem potom čo s tým...

johaninka
autor
5. aug 2014

MŇAM VYSKUŠAM, TERAZ MAJU TUŠÍM V LIDLI CICER ZAVARANÝ

karpina
5. aug 2014

@johaninka ja sa stravujem týmto štýlom uz jeden a pol roka, za prve 3 mesiace som schudla 9 kg, potom za dalšie 2 mesiace dalších 5 a odvtedy mi váha skáče 4 kg hore dole. Vôbec necvičím, dietu držím viac menej poctivo, sem tam možno raz do mesiaca zhreším. Tento stravovací štýl mi vyhovuje, cítim sa dobre, nikdy mi nie je zle od prežratia, ani ma nenadúva a podobne. Napríklad dnes mám chlebový deň, ráno som jedla opečený chlieb nasucho, potretý cenakom, trochu pesta a paradajku. Máme doma kukuricu, tak počas celeho dna sa dokrmujem varenou kukuricou 🙂 Na obed som mala celozrnné cestoviny linquine zase s pestom. večera ryžový nákyp na sposob DS.(delenej stravy) moja zásada - nikdy nehladujem!!!

@katinka71 ten mrkvový perkelt s vajíčkami, syrom a špagetami, asi nebude delená strava 😉

Inak ked tu spomínate cicer, celkom rada a často si robievam falafel, cícerové fašírky, k tomu ako príloha zemiaky, alebo len šalát, čo máte rady. Je to sýte a fakt mňamka, je to podla zásad DS. Inak aj ked sa to vypráža, nie je to vobec mastné, skoro vôbec nepije olej. http://varecha.pravda.sk/recepty/-falafel-fotor...

katinka71
5. aug 2014

@karpina spagety to nie ku mrkvovemu perkeltu to je samostatme jedlo,a spagety alio-olio tiez samostatne jedlo 😀 to som dala iba tip co asi jeme doma