Poďme bojovať s kilami

vanesenka
19. máj 2015

Čaute ženy...minulý rok po pôrode som začala chudnúť schudla som 15 kíl tento rok som polavila vysse roka stojím na váhe 71-72 kg...
Podľa toho ako sa najem nechce sa mi samej K tomu dokopat od zajtra by som chcela ísť nato opäť A dať dole 7 kg.... Poďme sa spolu podporovať radiť si čo A ako papať,tešiť sa zo spoločných úspechov.... Inak známa mi poradila na chudnutie zelený jacmen počuli ste O tom niečo? Mám ho už kúpeny ...tak ktoré idete zajtra somnou do toho A S akou váhou? 🙂

beany
27. máj 2015

Lenze mne sa vaha nepohla od porodu, ale neobmedzovala som sa, kedze dojcim. A to som dufala, ze prave vdaka dojceniu to pojde dolu bez vacsieho trapenia. Ale uz bolo dost dufania, zda sa, ze musim konat 🙂 Takze som od pondelka upravila jedalnicek a som zvedava, ci to pomoze.

timea7
27. máj 2015

@beany úpravou jedálnička nič nepokazíš, ja som ale počas dojčenia neschudla ani gram a nemám pocit, že by som sa nejako prejedala, dokonca ani sladké nemusím, skôr slané, po skončení dojčenia kg zleteli samé, ani neviem ako.

beany
27. máj 2015

Obavam sa, ze to bude aj moj pripad... Starsie som ale nedojcila a tiez sa vaha pohla, az ked som sa zatala a nastupila na "dietu", tak neviem...

vanesenka
autor
27. máj 2015

Mna tiez cakaju moje dni a preto mi asi aj vaha stoji pohla sa len o par dekov tiez sa snazim odolavat dam si na ranajky croissant som najedena a lepsie ako si dat celu cokoladu ....inak sa snazim vsetko dodrziavat co som si predcavzala okrem toho ze si dam jeden krat denne croissant a to len tieto dni som inak nezhresila

evittam
27. máj 2015

@timea7 Ja som prave hned po oboch pôrodoch mala dole 10kg a potom ked som dojcila tak tiez islo dole cca 5 a sa mi vaha drzala aj ked som jedla co som chcela...Az ked som dokojila vaha hore😀

timea7
27. máj 2015

@evittam každá z nás je iná a inak reaguje a ešte tu úradujú aj hormóny...v tomto to majú muži ľahšie ...

vanesenka
autor
27. máj 2015

Tak dievcata aky ste mali dnes den co ste papali? Ja ranajky kava croissant a zeleny jacmen obed trocha zemiakov a ryba vecera zeleninovy salat s kuracim masom a jedna zemlicka celozrnA

beany
8. jún 2015

Dievcata, po 2 tyzdnoch snahy o zdrave stravovanie hlasim, ze som neschudla ani kilo! To je tak demotivujuce! 😖

bandura
8. jún 2015

@beany a kolko krat denne papas?

beany
8. jún 2015

Asi 4x.. Rano jogurt s musli alebo ovsenu kasu. Ovocie dopoludnia alebo rovno s ranajkami. Obed viac- menej nic extra, snazim sa varit zdravsie a jest mensie porcie. Na veceru zeleninu, vajcia, ryby, pripadne kusok celozrnneho peciva. Medzitym zobkam oriesky, ked ma prepadne zrava. Nejem maslo, vylucila som sladkosti (cukru v ranajkach je viac ako dost), pijem len vodu...

bandura
8. jún 2015

@beany ja ked som chrumkala oriesky vaha sa nechcela pohnut mozno to bude v tom 😉

beany
8. jún 2015

Mozno. Ale uz sa mi raz podarilo schudnut aj s orieskami. Vtedy som vylucila este mliecne vyrobky, co teraz nechcem, kedze este dojcim.

bandura
8. jún 2015

@beany nemusis sa bat miecnych vyrobkou su super na chudnutie 😉

saluza
8. jún 2015

Ahojte kočky aj ja sa k Vam pridavam ja som začala 1.6.2015 s vahou 86 kg docela som sa držala až na sobotu a nedelu ale zas som sa zaprela a pokračujem ja potrebujem zhodiť do mojho ciela aspon 21kg ale nech to stoji čo to stoji a trva ako kolvek dlho dam to. Este dva a pol roka dozadu som mala moju vahu 65kg tak sa držkajte a budeme sa navzajom podporovať toto je super forum. Dakujem za založenie

evittam
8. jún 2015

@beany Nevzdavaj to,ja som na tom bola rovnako a teraz mam po 7tyzdnoch dole 5kg.😉 A to aj raz za cas "zhresim".

beany
8. jún 2015

Vdaka za podporu, dievcata 🙂 V stave zufalstva som sa objednala na take meranie, nutricnu typologiu a vypracovanie vzoroveho jedalnicka. Idem tam v stredu, som zvedava, co to bude.

bandura
8. jún 2015

@beany ja som zato zaplatila strasne peniaze...a teraz to trosku uz aj lutujem

beany
8. jún 2015

@bandura A nepomohlo? Ja investujem 8 € na vstupne merania, do programu neplanujem vstupit.

bandura
8. jún 2015

@beany pomohlo pomohlo schudla som 16kg ale myslim si teraz ze by som to zvladla aj bez toho no ja som investovala ine prachy...8eur je nic to chod som myslela zevelke peniazky