Poďme bojovať s kilami

vanesenka
19. máj 2015

Čaute ženy...minulý rok po pôrode som začala chudnúť schudla som 15 kíl tento rok som polavila vysse roka stojím na váhe 71-72 kg...
Podľa toho ako sa najem nechce sa mi samej K tomu dokopat od zajtra by som chcela ísť nato opäť A dať dole 7 kg.... Poďme sa spolu podporovať radiť si čo A ako papať,tešiť sa zo spoločných úspechov.... Inak známa mi poradila na chudnutie zelený jacmen počuli ste O tom niečo? Mám ho už kúpeny ...tak ktoré idete zajtra somnou do toho A S akou váhou? 🙂

bonaqa2013
19. máj 2015

@vanesenka Diéta je málo, ak nebudeš mať pohyb - šport, výsledok bude takmer žiadny.

vanesenka
autor
19. máj 2015

Pohybu mám až až

bonaqa2013
19. máj 2015

@vanesenka to sa mi nezdá. to by si potom nemala problémy s nadváhou.......

vanesenka
autor
19. máj 2015

Neprišla som sem po radu ako.mám schudbut keby som nevedela tak by som minulý rok nemala dole 15 kíl prišla som tu preto aby som si mohla S niekým písať aký sme mali deň...A Napísala som že mám nadváhu takú informáciu som tu nevypustila....NNehľadám tu mudrlantov

eanie
19. máj 2015

@vanesenka 15kg wau 😎

vanesenka
autor
19. máj 2015

Ďakujem ešte 7 treba

mirkapp
19. máj 2015

ja sa pridavam. Cely zivot bojujem s kilami- moj najvacsi uspech bol ked som zhodila takmer 20kg. Momentálne mám 10 späť a chcem ich do leta zhodiť, keďže o mesiac ideme na dovolenku a chceme sa pokúsiť o bábätko..

vanesenka
autor
19. máj 2015

Mirkapp teší ma že.sa pripojis S akou váhou.ideš? Takže zajtra začíname ťažký deň pred nami

mirkapp
19. máj 2015

ja som momentálne na váhe 86kg, už mám za sebou druhý deň, v podstate tým že som to robila miliónkrát tak viem čo ma čaká a aj cez trápenie a chute na kadečo nezdravé mám dobrý sebatrýzniaci pocit 🙂 hnevám sa na seba že som zas dopustila že som takto pribrala, lebo vtedy keď som takto schudla som si sľúbila že to už nedopustím... 😖

terina25
19. máj 2015

@vanesenka ahoj.pridavam sa ak mozem😉 ja chudnem od min.mesiaca.pov.vaha 75,teraz 68kg.len teraz mi ta vaha velmi neklesa☹este som aj na pn a budem este dlho,tak neviem ci aj nieco klesne...

mirkapp
19. máj 2015

@terina25 gratulujem krasny ubytok co si pre to robila???

vanesenka
autor
19. máj 2015

Terina25 A čo si preto.urobila aby si schudla ja chcem 65 kíl ale keď.bude.do leta.68 budem rada

terina25
19. máj 2015

@mirkapp
@vanesenka dakujem🙂 chudnem od 1.4.prve co so urobila bolo to,ze nejem ziadne sladkosti,ani kavu nesladim.obcas ked to uz neviem vydrzat tak si kupim taky keksi-brusienky.ale uz som si zvykla nejest sladke a ani mi to nechyba.najhorsie je to pred a pocas kramov,vtedy by som len zrala ale zatial som sa ovladla...nejem ziadne pecivo.za den jem3x,niekedy 2x ked sim v praci.kedze pracujem tak sa stravujem v praci takze jem to co tam uvaria.ked som doma tak sa snazim jest bez priloh.no a cvicim kazdy den hodinu.len teraz som pn takze 3 dni som necvicila.teraz postupne zacinam opat cvicit no este velmi nevladzem.

terina25
19. máj 2015

a cvicim len doma sama

vanesenka
autor
19. máj 2015

Ja mám cvičenie asi také že som stále V pohybe pri malej mám doma aj bicykel.stacionarni A aj sa chodím S malou prechádzať aj ma bicykel zájdeme každý deň aj ja idem jesť tri krát denne mne viac ani netreba žiadne sladké ani pečivo dnes.som sa odvazila A vážim sa.až O mesiac

emma84
19. máj 2015

@terina25 klobuk dole ze vydrzis bez sladkeho na taky level b
y som sa chcela dostat B-)
Otazka je ci je ok jest iba 2-3krat denne, pocula som od bukovskeho ze to nie je zdrave a dokonca spomaluje metabolizmus

Co hovorite na zelenu kavu? Uz niektora z vas skusala?

terina25
19. máj 2015

@emma84 no mozno to nie je zdrave jest len tolko ale bohuzial viackrat nestiham.ked som v praci niekedy nejem ani ranajky..

terina25
19. máj 2015

zelenu kavu som neskusala.

rjanuska01
20. máj 2015

ahojte aj ja sa k vám pridávam 🙂 moja váha je 75kg a chcela by som dať dole aspoň 5kg
vynechala som pečivo a sladkosti a začala som cvičiť doma na orbitreku, dúfam že mi to s vami pôjde lepšie 😉

mirkapp
20. máj 2015

inak mám taký nápad.. čo keby sme sem pridávali čo sme za ten de) jedli, podelili sa s prehreškami a výzvami a dali si pravidelný report ako sa nám darí? ja mám za 3 dni kilo dole

vanesenka
autor
20. máj 2015

Presne to som myslela keby sme tu písali čo sme jedli ja sa vážim až O dva týždne

mirkapp
20. máj 2015

tak môj jedálniček napr. včera- ráno začínam pohárom vlažnej vody s vytlačenou polovicou 1 citróna, raňajky omeleta z dvoch vajec a káva. Potom na olovrant hrsť vlašských orechov, obed cottage cheese s paradajkami, potom dve konzervy tuniaka. Prehrešok- 3 kávy s mliekom a cukrom 🙂 pohyb- včera slabá polhodinka na bicykli

vanesenka
autor
20. máj 2015

Ja napíšem večer aký bol môj deň keďže len od dnes začínam

terina25
20. máj 2015

tak ja dnes rano jogurt,obed dolnoz.gulas,vecera 2 parky s horcicou.a mala som 2 kavy bez cukru s pras.smotanou.no a este sa chystam dnes zhresit po dlhej dobe-muz kupil zmrzlinu takze si dam.

terina25
20. máj 2015

a samozrejme ze som hodinku cvicila😉

evittam
20. máj 2015

@vanesenka Ahojky, rada sa pridám. Už cvičím 6.týždeň a tiež "nežerem" - sem-tam nejaký prehrešok. Roky dozadu a potom znovu mám za sebou dosť chudnutia - asi ako ty. Potrebujem dať dole aspoň 10kg. Uvidím v piatok - odvážim sa a pochválim sa. Ale na objeme-cm to už vidím ale pred dvoma týždňami na váhe ešte nič. Ale nevzdávam to, nakoľko si hovorím, že nemám ani 20 ani 30 😀 😀 😀 Tak vydržím a viem, že to pôjde. 😝

vanesenka
autor
20. máj 2015

Tak ja dnes ráno som nestihla raňajky tak som si dala len kávu kávu pijem bezkofejnovu inak keď ranajkujem dávam si vždy biely jogurt....obed fazuľová polievka A káva.A večera fazuľová polievka A tiež idem zrušiť malým kopcekom zmrzliny

zuza1805
20. máj 2015

ja som si z jednej internetovej stranky objednavala zelenu kavu a multitrim kapsuly a liquid ktore mi nesmierne pomahali schudnut teraz som spokojna a zelenu kavu pijem do teraz kapsuly si dam len obcas 🙂

evittam
21. máj 2015

Ahojte,tak som nevydrzala a som sa odvazila uz dnes rano-za 5tyzdnov cvicenia-3x do tyzdna a obcasneho 'mlsnutia' mam 3kg dole😀.

rjanuska01
21. máj 2015

@evittam super 🙂 a z akej váhy ideš? ja zo 75kg ale chcem sa vážiť až na konci mája. a ako cvičíš ja zatiaľ len na orbitreku cca 20-30 minút.