Poraďte mi účinné tabletky na chudnutie

lastqueen
30. apr 2023

Ahojte prosím poraďte mi vhodné a účinné tablety na chudnutie ktoré vážne aj pomáhajú som dve mesiace po pôrode a nie som úplne spokojná z bruškom ktorý tak trochu ostal 😮‍💨 keď že som nikdy nebola pribrata tak mi to dosť vadí za každú odpoveď ďakujem.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
joannita
30. apr 2023

@lastqueen take tabletky NEEXISTUJU, a to je 100% pravda 😁
Keby take existovali, boli by vsetci stihli nie?
Zmena stravy a cvicenie, to su jedine tabletky ktore zaberu

zelenakobyla123
30. apr 2023

@lastqueen žiadne tabletky na chudnutie nepomôžu. Ak by také existovali, tam by sme všetci ľudia na svete boli chudí. Jediné čo reálne pomôže je úprava stravy a pohyb, treba viac kalórii vydať ako prijať😀

domkakvet
30. apr 2023

@lastqueen ja nemam osvedcene ziadne tablety, nieco pomozu, ale efekt je minimalny, musis vydrzat drzat dietu.

dada0902
30. apr 2023

To si krátko po pôrode neboj sa pôjde to dole

nikpa
30. apr 2023

@lastqueen si krátko po pôrode, brucho ešte pôjde dole aj samé a zbytku čo ti zostane, pomoz cvičením a stravou. Na tabletky zabudni, nič také nefunguje.

lastqueen
autor
30. apr 2023

Díki za odpovede diétu držím pohyb mám celí deň sa kvázi nezastavím akurát tá vaha stále stojí ....

syslik81
30. apr 2023

ziadna dieta- upravit stravu aby si mala dostatok zivin a pohyb .. ja som nonstop chodila von ..denne niekoko km prechadzky plavanie s babatkami na brucho som mala stahovaci pas-neviem ci to pomohlo ale bruchos a pekne zatiahlo .. na to ze som rodila po 30 som sa dostala dost rychlo do povodnej vahy a postavy .. ale kazda sme ina .. na kazdu posoby daco ine a zial mnohe sa mozu aj na hlavu postavit a hold ostanu silnejsie po porode

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rebrambora
1. máj 2023

Internet mame uz dost vela rokov na to aby sme vedeli, ze nic take neexistuje. Brusko je vseobecne najvacsi problem.
Kaloricky deficit, spevnovanie, pohyb.

kitycat
1. máj 2023

@lastqueen neuraz sa, ale ta profilovka, to si vazne ty?? 🙈🙈

s_o_n_i_k_e
3. máj 2023

@lastqueen váha stojí len v prípade, ak telo nie je v deficite, jednoduchá matematika, čiže odporúčam zapisovať aktivity a príjem stravy do kalorických tabuliek a krásne človek vidí či je v deficite. Ak nie je telo v deficite nikdy chudnúť nebude 🙂 viem o čom hovorím schudla som 40kg 🙂

lastqueen
autor
3. máj 2023

@kitycat áno prečo ?

lastqueen
autor
3. máj 2023

@s_o_n_i_k_e ďakujem za radu

kitycat
5. máj 2023

@lastqueen pretoze uz mi je jasne preco hladas tabletky na rychle chudnutie.

Prosim ta, venuj sa decku, ktore si nosila 9 mesiacov a na chvilu ser na vzhlad. Este ti zacnu padat vlasy ako o zivot. To mozno nerozdychas

lastqueen
autor
6. máj 2023

@kitycat haha ... No prepáč ale ja sa o svoje dieťa starám vzorne o to má prosiť ty nemusíš 😉 a to či ja chcem o 3-4 kíla schudnúť tiež nemusíš riešiť ja som chcela len radu alebo či s tým dakto mal v minulosti alebo prítomnosti nejakú skúsenosť keď že viem že nieco také existuje to je všetko.

malavrtka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ysseba
6. máj 2023

@lastqueen Keby existovali nejaké tabletky na peknú, štíhlu postavu, tak by boli všetky ženy štíhle. Ale keď sa pozrieš napr. do sveta showbiznisu a vidíš aj tam kopec ľudí s nadváhou, tak je jasné, že nič zázračné na schudnutie na svete nie je 🙈

lastqueen
autor
7. máj 2023

@ysseba díki to tu už bolo 😀 a nik nehovorí o top postave ba ani o plastike tak ako si to tu ženi myslia

ysseba
12. máj 2023

@lastqueen Dobre

aylinn
12. máj 2023

Sibutramine funguje tak , že sa poňom cítiš najedena , ale ten sa dáva obéznym ľuďom , ktorý sa prežieraju tak preto tí aj chudnú z neho , ale tlači ho do seba aj veľa fitnessiek

zepa5
10. jún 2023

Skús mysimbu. Je to na lekársky predpis a ja som spokojná.