Potrebujem schudnúť 10 kilogramov po pôrode

tina27111
20. feb 2014

ahojte mami ..... som skoro 4 mesiace po porode a chcem schudnut, zatial som chsudla celkom dobre 10 kil za ten kratky cas, no chcela by som este dalsich 10 kil no uz mi to nejak nechce ist dole... cvicenie ma moc nebavi no ani nemam nan cas kedze chodim este na VŠ a musim sa aj starat o malu, stale sa stravujem tak ako pred tym ked som chsudla tych 10 kil a nic :( ... snazim sa jest vsetko len v malom mnozstve pretoze je podla mna blbost nejeste nieco a ked schudnem dam si jeden rezen a sup 5 kil zase viac na vahe , jem 3 krat denne a po 18nastej uz vobec a nie som ani hladna... ak mozte poradte mi prosim nieco cim by som mohla schudnut este tych 10 kil alebo nejaky dobry fitness stroj na doma. nnajradcej by som schudla za 2 mesiace 10 kil ale som aj trpezliva ak uvidim vysledok ... dakujem 😉

veronicka1901
6. máj 2014

@kikushka2386 Nadhera 🙂

kikushka2386
6. máj 2014

@veronicka1901 aj makacka 🙂 ale stoji to za to 🙂

tina27111
autor
6. máj 2014

a co si robila ked si tak vela chudla ? a za aky cas ?

kikushka2386
6. máj 2014

@tina27111 keby som sa do toho pustila jak sa patri a isla si za cielom schudla by som ovela skor a dnes by som sa nnetrapila kilami navyse.zacala som chudnut rok po porode.takze 2 roky su tomu co som zacala.celkovo som schudla cez 40 kg.vela krat som polavila mala som aj pauzy nejaky mesiac teraz som mala cele vianoce dlhu pauzu a obzieracku takze to aj vidno 😀 vlastne som zacala stravou.problem bol ten ze velmi malo som jedla.niekedy jednu porciu inokedy obed a poobede kafe.to bolo vsetko taku chybu by som uz nikdy neurobila.tak som zacala normalne sa stravovat.ranajky o 9:00 vlocky ochutene na milion sposobov alebo smothie z ovocia.obed vecsinou polievka zalezalo co som robila druhe kedze pri detoch som musela normalne varit.olovrant nic nemam cas jest 🙂 a vecera lahka.vtedy som pila zeleninove stavy ale dnes keby som jedavala tak ako vtedy umrela by som od hladu.teraz si robievam na vecere tvaroh zo zeleninou alebo pecenu zeleninu popripade obalenu zeleninu v trojobale ale pecenu v trube.hlavne aby som nebyvala hladna na vecer a ranajky davala som si psylium to mi ako tak pomahalo.a pohybu mam dost pri troch deckach sa vybeham ale plus ktomu cvicim zumbu.tu milujem

tina27111
autor
6. máj 2014

no to sa moc ja od toho teda nelisim 🙂

ajus969
7. máj 2014

ahojte baby, tak ako? drzite sa? ja som mala dva dni teploty tak dnes je to uz konecne ok, aspon som tolko nezrala 😀 zatial sa drzim, sladkostiam odolavam, sladene vody nepijem a dneskom zacinam tu 30dnovu vyzvu brusakov, takze 50 mam za sebou 😀 a na veceru som si kupila salat a rajcinky, takze sa zahram na zajaca 😀

tina27111
autor
7. máj 2014

ahoj 🙂 myslim si ze nejdem na 100 percent ale urcite jem menej ako pred tam a hlavne nie az tak skodne jedla a sladke 🙂 mam mensie prehresky ale len ´v mini mnozstve tak dufam ze sa mi to aj tak podari 🙂

ajus969
11. jún 2014

@tina27111 ahoj, no co? ako sa ti dari? no mne katastrofalne, neviem sa udrzat od sladkosti co najdalej 😀 a na vahe teda neubuda, stale to iste....

tina27111
autor
12. jún 2014

ajus969 ahoj :D konecne sa mi zacalo darit musim dalej pokracovat :D mne sladkosti nechybaju :D .. sice ked nieco citim tak s teda udrziavam akurát som raz zhresila ale mala som za
3 dni minus 2 kila keby to slo stale takto budem sa snazit :D ty ako ? :D

ajus969
12. jún 2014

tak intenzivnejsie som s tym zacala asi tyzden dozadu, neprezieram sa tak, a bola som aj parkrat vo fitku, priatel strazi mala a ja idem makat do fitka 😀 uvidim dokedy mi to vydrzi, lebo mna vsetko rychlo prejde 🙂 a neviem kolko som schudla, chcem sa zvazit neskor, lebo mna by len deptalo keby vidim, ze vaha neklesa 😀
@tina27111

tina27111
autor
12. jún 2014

ajus ja mam dole uz 14 kil a chcem dat este dole 7 kil dufam ze to pojde co najlepsie a najrychlejsie a koncom jula sa budem tesit uz z vahy 65 🙂

79zuzana
13. jún 2014

https://www.foreverliving.com/retail/entry/Shop...
Pokial nekojis, odporucam Clean9. Ak kojis, tak je potrebne pockat, kym skoncis, kedze je tam garcinia,ktora znizi chut do jedla nie len tebe, ale aj tvojmu babatku 🙂

zuzanatobi
11. aug 2021

@kikushka2386 ahoj to sa ti ako podarilo tak schudnut ja veľmi chcem a nejde to