Potrebujem schudnúť 10 kg

cicuska_22
30. jan 2017

Dobrý deň. Je tu niekto kto má skúsenosti s chudnutím? Potrebovala by som schudnúť 10kg keďže som trošku pri sebe a už sa o to snažím hrozne dlho a vobec sa mi nedarí mx schudnem 1 a hneď naberem spať :( kto mi vie poradiť napíšte mi aj ohladom stravy tam je najvačší problém a poprípade nejaké rady ohladom cvičenia

marosinecko
30. jan 2017

Choď do posilky,zaplať si osobného trénera,ten bude s tebov cvičiť a aj ti urobí jedálniček. 😉

fefe123
30. jan 2017

Presne ako píše
@marosinecko ... ak nemáš pevnú vôľu, tak to bude ťažké... musíš sa odhodlať a pôjde to...

cicuska_22
autor
30. jan 2017

Potrebovala by som poriadne poradiť čo jesť a pod. Od ludí, ktorý s tým majú skúsenosť pretože nemám len tak 30€ na nejakého trenéra

moni244
30. jan 2017

@cicuska_22 ked nemas peniaze na trenera, tak radsej nespekuluj, zdrava strava nieco stoji, aj pomocky na cvicenie a podobne.

marosinecko
30. jan 2017

Tak ked nemas zbytocne peniaze tak si cvic doma. Pozri si na youtube videa a cvic podla nich.

alchemilkazltozelena
30. jan 2017

@cicuska_22 jedz zeleninu ziadne pecivo zemiaky ani cestoviny...kuracie maso ryby salaty zeleninove...ziadne sladkosti...cvic rano a vecer...ja som takto schudla pred par rokmi za 2 mesiace asi 3 kg .. nie je to sice 10 ale lepsie ako nic

kasiu
30. jan 2017

10 kg navyše nie je nič tragické. ako hovoria baby, keď nemáš peniaze na trenera, cvič doma. Jillian Michaels, alebo hocičo na youtube. Každý deň, pol hodinu. Ak nemáš na zdravú stravu, vylúč biele pečivo a sladkosti, sladené nápoje. Ale hlavne sa musíš rozhodnúť sama.

lilyianka
30. jan 2017

@cicuska_22 ako píšu baby vyššie,treba vyhodit z jedalnicka biele pečivo,sladké a takisto sladene napoje.....samozrejme sa da urobiť aj chutny zdravy zákusok,len treba trosku pozerat resp nahradit napr bielu muku spaldovou,cukor medom a pod......doobeda mozes aj ovocie....jedz vločky,vraj aj chia semiacka dost zasytia.....hlavne nie mastné,udeniny apod.
Cvic doma,kup svihadlo,daj si plank,drepy,a pod.....inak na kondicku a vytvarovanie je naozaj dobre cvicenie od jilian michaels....zacni level 1,potom 2 a 3....kazdy sa cvici 10 dni....na začiatok je to riadny zaberak 😉

cicuska_22
autor
30. jan 2017

@lilyianka možem hladkú nahradiť obyčajnou špadlovou alebo musí byť špadlová celozrnná? Ja veľmi tieto cwlozrnné veci nemusím

aspinka
30. jan 2017

je tu skupina zien co chudnu velmi sa povzbudzuju a radia chod tak urcite najdes vsetko co potrebujes vediet 😉
https://www.modrykonik.sk/group/6855/

petuska2110
30. jan 2017

Ja som schudla bez problémov po oboch pôrodoch 30kg bez akéhokoľvek trénera. Nemenila som žiadny jedálniček iba som si kontrolovala čo zjem čiže zmenšila porcie a vyhla sa sladkému a samozrejme cvičenie bez výhovorky. Stačilo doma postupne pridávať na dĺžke a obtiažnosti cvikov. Da sa ísť pekne podľa videí kde sú rôzne stupne náročnosti napr už spomínaná jillian michaels. Cvičiť každý deň bez výhovorky dnes mi je to a to nestíham a podobne. Kg išli samé dole. Chce to len pevnú vôľu keďže zo začiatku svalovky strašne. Chudnutie ma nestalo nič po finančnej stránke. A budeš sa cítiť lepšie keď si zlepsis kondičku. Ako už bolo písané je tu viaxero skupín kde sa podporujú pomôžu a vysvetlia. Držím palce

lilyianka
30. jan 2017

@cicuska_22 ano je aj hladká spaldova,aj polohruba....len teda drahsia ako klasická muka

bosoriak
30. jan 2017

@cicuska_22 Pozri si stranku chudnutie-ako.sk, mas tam vsetko. Aj tabulky na vypocet, kolko coho mozes zjest, aj principy, vysvetlenie a pod. Nebude to trvat pat minut a nie je to zazracna dieta, pretoze take nic nefunguje. Sama prides na to, co mozes a co nemozes jest a kolko mozes zjest. Trva to dlho a je to otravne a obmedzujuce. Ale inak sa to neda.

Cvicenie odporucam Jilian Michaels, je toho plny youtube.
Drzim palce.