Sú tabletky na chudnutie ChilliBurner účinné?

ivulik2
22. nov 2010

tento rok vyšla novinka na chudnutie prírodný produkt z chilli papričiek vola sa to CHILLIBURNER ma niekto s tým skusenosti alebo počul niekto o tom niečo? prosim dajte info. dík

nikus187
11. júl 2012

Ahojte neberte ziadne hluposti radej sa stravujte podla tohto http://www.update.sk/ ja som schudla uz 11kg mama 15... mozno sa vam to bude zdat ako draha strava ale neni to tak pretoze jednu porciu si mozte rozdelit aj na 2 krát... Dajte namna... 😉

silvia31
11. júl 2012

Keby vsetky tie zázračné tabletky na chudnutie naozaj pomahali, myslím, ze by nebolo tolko nas plnostihlych.... Je to blbosť, schudnúť sa dá pohybom a úpravou stravy .. keď som 3x do tyzdna mala tréningy a 2h tam behala pri sieti tak som mohla zjesť všetko úplne a nepriberala som.. keď ale len sa motkam po záhrade a doma, žiadny poriadny pohyb, tak len kysnem.. klasika, horšie je donútiť sa zacat hýbať ..

budulienka
11. júl 2012

dobry deň nikdy viac by som tie tabletky neuživala. vďaka nim som dostala žlčnikový zachvat a skončila som na opeacii.

merry159
19. júl 2012

@kejty1
ako sa ti podarilo schudnuť 25 kg...držala si dietu alebo brala si nejake lieky?

basula
29. júl 2012

cafte zienky neporadili by ste mi chcela by som zacat uzivat chilliburner uz som v koncoch prestala som fajcit a lekarka mi predpisala hormonalnu liecbu ciye som pribrala 15 kil a neviem co s tym ☹ oplati sa vobec uzivat tabletkz?

larmimi
30. júl 2012

Dievcata, keby taketo lieky zaberali, boli by vsetcia na svete stihly.....tak bohuzial 😒

basula
30. júl 2012

@larmimi no mas pravdu ale co s tym citim sa strasne..... hlavne to mam s liekou a neviem co s tym doktorka ma ubezpecuje ze to zhodim ale.....

adinka333
30. júl 2012

ahojte,ja ich berem uz 2 tyzdne,kila mi moc nejdu dole ale centimetre urcite 🙂 ale nemozem zarucit ci je to z nich,alebo z diety ktora sa sklada zo samych salatou a ryby,taktiez som uz 3 tyzdne nejedla pečivo,sladke semek tamek 😅 tkze tak,ale tiez zdielam nazor,ze keby nejaka tabletka ucinkovala na stopro,tak uz niet na svete silnych ludí 😉

bzucinka2
2. aug 2012

@tcm to su ake pristroje?
@schudnut nic v zlom, ale na co je 13 rocnej chudnutie? nech sa zacne radsej viac hybat a nekazit si zivot dietami, liekmi a chudnutim, ked mimochodom ma vahu celkom v poriadku...

gora1
11. aug 2012

ahoj aj ja by som potrebovala dost schudnut..mám 172 cm a 105kg...pohybu mám viac jak dost..robím poštárku a mám 3 malé deti...kvoli práci vonku mám obmedzenu možnost pravidelneho stravovania..ked prídem domou je 17 hod a po 20 tej už nejem..ale aj tak nemožem schudnut..neviem čo vyskušat či tabletky či napoje čo by mi trocha pomohli..už som obmedzila sladkosti,sladene napoje nepijem,salamy kupujem jedine s obsahom mäsa min.80% a viac aby mali čo najmenej tuku..už fakt neviem ako schudnut..mávam aj krče v nohach 😢

majuliacik
15. aug 2012

ahojte, ja som chilliburner vyskusala, zakazdym ako som si zobrala tabletku som mala tak do pol hodiny silne krce...na chvilu som vysadila a bolo dobre, ked som zacala zas uzivat, zase sa krce dostavili, takze uz ich jest nebudem. Mozno om trosku schudla, lenze som o dost menej jedla takze to mohlo byt aj tym...a teraz som zase tam, kde som bola, takze idem skusit nieco ine...ale vam drzim palce 😉

sisi301
17. aug 2012

ahojko, cili beriem uz asi tyzden, na vahe som schudla asi kilo, ale co som sa merala 4cm z pasu aj z bokov, nepocitujem ziadne vedlajsie ucinky, jest mi nechuti skoro vobec, ale donutim sa ranajky, obed, aj veceru, medzi tym nejake ovocie, jem mensie porcie, a som z toho plná, dneska na obed ma zasytili dva kusky pizze 🙂 napriklad. Trocha som zvysila pohyb, kazdy den skoro hodinku bicyklujem, pouzivam vibracny pás na brucho a natieram sa niveou Q10. Takze som nad mieru spokojná, nechcem to zakriknut 😀 . Dufam, ze po vysadeni tabletiek nenastane jojoefekt. 🙂

gebeente77
7. sep 2012

@schudnut no tak detom by som 100% nepchala nijake lieky na chudnutie, to je chore 😠 😠 😠 a pri vyske 160cm je 53kg normal vaha, ak chce zhadzovat, tak len sportom, 13-rocne dieta by nad dietou nemalo vobec premyslat ani, jedine tak zo zdrav. dovodov 😠

nevestav
7. okt 2012

ahoj chilliburner som uzivala mesiac a neschudla som ani deko,takze ziadne tabletky za vas chudnut nebudu pokial sa neobmedzite v strave a pridate k tomu nejaky ten pohyb 🙂

natali821
19. okt 2012

@sisi301 chcem sa spýtať,aký je výsledok dnes? ďakujem

momos6
20. okt 2012

ani mne to nepomohlo.....zato Lindaxa áno...mínus 20kg

mamulienka123
23. okt 2012

Takže je asi najlepšie chudnúť ,upraviť jedálny lístok a hlavne po šiestej hodine nepapať a cvičiť 😉

vyzivovyporadca25
4. nov 2012

Dobrý deň, rád by som Vám chcel pomôcť s Vašim problémom s nadbytočnými kilami , poprípade so zlou fyzickou kondíciou. Bol by som rád, keby ste ma kontaktovali na môj email m.dudas69@gmail.com . Na email preto lebo je to osobnejšie a môžem Vám lepšie pomôcť. Teším sa na Váš kontakt

dalila153
6. nov 2012

z Lindaxou mi schudla iba peňaženka. ja som si vážne poškodila pečeň. odporučil mi ju môj lekár. je len na predpis, hradí sa plná suma

kajulka79
7. nov 2012

chilliburner je podvod. Tá firma predáva asi 20 rôznych zázračných prípravkov na chudnutie v polovici európy - tej východnej. Inde by im to asi neprešlo 😒 Majú tiež nejakých veštcov a tak dalej
Určite do toho nevrážajte peniaze

kuwait
7. nov 2012

Ja uzivam z Francuzska od firmy floressance je to cacao,kola a mate,najprv som myslela ze je to sprostost ale robi to nieco,len samozrejme je treba dohliadat na to kolko toho cez den pojem,da sa s tym schudnut alebo udrzat vaha,podla toho kolko kalorii cez den zjem,bez toho mozem jest ovela menej ked chcem schudnut ci udrzat vahu s tymto mozem jest tak 300 kalorii denne viac ako bez toho a nepriberiem.

nezbedna02
7. nov 2012

@jazminn ja by som sa chcela potat m,oje bmi je 33 ake lieky by som potebovala

evka3231
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misuliatko99
16. nov 2012

@kejty1 ..a s cim si schudla ak sa smiem opytat?

inzinierka1
10. dec 2012

Ahojte, čo sa mňa týka, tak Chiliburner 0 bodov 😠 Oknom vyhodených 30 eur.. A to som popritom cvičila. Je pravda, že každé telo reaguje inak, ale aj tak sa mi zdá reklama na ňu strašne prehnaná - až absurdne prehnaná. Dobrala som, zostala som znechutená, zaprela som sa, začala som pravidelne 4-5x do týždňa 45 minút cvičiť, večer nepapať, obmedzila som sladké a čuduj sa svete IDE TO aj bez pochybných pseudotabletiek na chudnutie 😉 Žiadna tabletka sa nevyrovná zdravému pohybu a upravenému jedálničku. A ten pocit po cvičení, keď viete, že to robíte sama pre seba, miesto hltania tabletiek a čakania na zázrak, je na nezaplatenie 😎 Takže šup šup po švihadlo.. 😎 😉

jazminn
10. dec 2012

po všetkých tabletkách na chudnutie sa potom extrémne priberá...to mi verte!

simca06022011
10. dec 2012

🙂)) no dalsia hlupost.. ze to vobec niekoho napadne 🙂)) pozrite si skolu chudnutia 🙂) a pochopia ti co dlho nevedia schudnut...

mmataa
14. dec 2012

Ahojte,ak by mal niekto zaujem mam jedno zvyhodnene balenie na predaj.Je 60 kusove a pouzite su 4 tablety.Ponukam za 25 eur aj s postovnym.Mozte mi napisat aj na mail:mmataa@centrum.sk

buti
14. dec 2012

ahojte babenky tie nase kilecka nas ale vedia potrapit tiez som vyskusala rozne tabletky a nic u mna maju opacny ucinok a pritom mam pohybu naozaj dost a poradim vam ako sa mne podarilo schudnut 15 kg za 2 mesiace.Poznate dukanovu dietu?je to uzasna vec uz prve 2 tyzdne som myslela ze je zo mna modelka 😀 neubuda energia a jest mozete kolko len cvhcete a jedal je na vyber vela.naozaj odporucam vyskusat ! ja som cely zivot bojovala s nadvahou .Drzim palce

maja69
28. dec 2012

dnes som akurat zacala pozerat nejake lieky na chudnutie, presla som snad kazdu stranku a na kazdej niekto nadaval.. hm.. ako predpubertalna som bola priserne tucna, pak v 14 som skusila cez letne prazdniny cigarety a alkohol, a hlavne som bola vsade len nie doma a schudla som pri vyske 160cm na 48 kg.. a neskor to zacalo zas stupat nahor, teraz mam pri mojej vyske 64kg a vobec sa necitim vo svojej kozi, v priebehu dvoch mesiacov ako som mala zapoctove obdobie a predterminy skusok som pribrala 6 kg a citim sa ako jaternica, taky velky golem nasukany v obleceni, a najhorsie je na tom, ze som rozozrata... a uz som na tom tak, ze som ochotna vyskusat tabletky na chudnutie, ale po recenziach som sa rozhodla, ze za hodku vyrazim na zeleny caj do restiky a namiesto vytahu pojdem pesi... a hned ako sa zacne novy semester budem mat zas opat znova iba chodenim z jedneho ustavu na druhy zarucenu hodinovu prechadzku minimalne.. tym chcem povedat, viem, ze vela ludi hovori, ze nema cas cvicit, skuste ist do obchodu, do prace pesi, aneb namiesto vytahu pouzit schody, a verte ze najhorsie je ked clovek sedi na prdeli doma a vala sa pri PC a iba zere a zere a zere a nie pre hlad ale pre to, ze vidi chladnicku a musi stale nieco zrat, myslim, ze hekticky zivot a lietanie od rana do vecera vam ubeie X krat viac ako lieky na chudnutie 🙂