Tiché cvičenie na doma

25. sep 2023

Pekný deň, viete mi poradiť nejaké programy na cvičenie, ktoré sa dajú cvičiť aj v byte bez toho aby som rušila susedov? Doteraz som cvičila strong, pod nami bol prázdny byt, nemalo to komu vadiť, teraz sa tam ale prisťahovali a majú s tým problém. Potrebujem ešte schudnúť nejaké 2 kilá a doformovať spodné brucho.Do fitka ma neposielajte, to sú pre mňa zbytočne vyhodené peniaze.

ibrunova
25. sep 2023

Pilates

ivkav5
25. sep 2023

Ja ti odporučím celý program Schudni s Dave…sú tam aj cvičenia rôzneho druhu + neuveriteľný jedálniček pri ktorom neveríš, že chudneš🙏 po rokoch som našla konečne niečo, čo mi vyhovuje a to mám dokonca roky aj histaminovú intoleranciu, ale toto je tak vyvážené, že mi tam neprekáža ani histamín…schudla som za 8 mesiacov 25kg…beriem to tak, že som vďaka ním otehotnela, pretože som presvedčená, že bez tejto úpravy váhy by som to tak skoro nedala 🙏 to im tam denno denne ďakujú žienky, že sa im podarilo otehotnieť 🥰 máš aj appku, kde sa všetci podporujú vzájomne a radia sa o všetkom..stojí to za tie peniažky, ak si to môžeš dovoliť 🙂
Jedlá ako prívarky, segedín, sviečková, raňajky rafaello alebo kinder kaše a podobne🙏😂❤️

klara351
25. sep 2023

Skus si na YouTube najst MadFit, ma cvicenia prisposobene na cvicenie v byte, teda ziadne skakanie. Ma aj s cinkami, aj bez.

1ryba
25. sep 2023

Kalanetika

anitta98
26. sep 2023

dobrý je pilates a jóga, myslím, že to vadiť nebude vôbec nikomu a hlavne mne sa páči, že toto cvičenie spevňuje aj vnútorné svalstvo a ozaj posilňuje časti, ktoré proste potrebuješ aj pri bežných činnostiach, ktoré ti môžu pomôcť zostať fit aj vo vyššom veku