Váš názor na delenú stravu

kaja153
13. apr 2013

Ahojtee 🙂 Nie som ešte mamička mám iba 16. Meriam 160cm a 60kg. Nie som vôbec spokojná so svojou postavou. Rada by som do leta schudla aby som sa odvážila dať do plaviek :D :D Tak a chcela by som sa vás opýtať na názor na delenú stravu. A poprípade aj inšpiráciu alebo nejaké dobré recepty. 🙂 Ďakujem

zivika
13. apr 2013

@kaja153 ahoj 🙂 kasli na delenu stravu a ine diety, bola by skoda si v tvojom veku pokazit metabolizmus...nauc sa spravne stravovat, obmedz sladkosti a tucne jedla, jedz vela zeleniny, dodrziavaj pitny rezim, jedz mensie porcie 5-6x za den...kedze si este mladucka a telo mas vo vyvoji, nespravnou stravou by si si mohla viac uskodit ako pomoct...tvoja vaha nie je ani zdaleka taka zla, ako si ty myslis 😉 myslim, ze v tvojom pripade by bolo najlepsie najst si nejaky sport, ktory by ta bavil, zobrat nejake kamosky a cvicit spolu...zabavis sa, vyformujes a spevnis si postavu a kilecka aj centimetre pojdu dole ani nenebudes vediet ako 😉

ajkam
13. apr 2013

@kaja153 Ahoj kaja, ja si myslím, že delená strava je blbosť. Ja som sa presvedčila o tom, že ak budem jesť kvalitnejšie potraviny, ale takeho isteho druhu, ako predtým, ale inej a lepšej kvality, schudnem.
Napríklad: Biely rožok vymením za celozrnný, cereálny, alebo grahamový. Skôr ťa zasýti a menej sa prilepí na partie tela 😀 .
A ak budeš jesť zdravé potraviny, ničoho sa nemusíš báť.
A odporúčam pohyb: NAJDI SI NA NETE cvičenia jógy, k´toré nielen pomáhajú k uvoľneniu končatín tela, ale aj formujú postavu a človek schudne, hneĎ v porvý týžden.
Taktiež, ti poradím, ak máš záujem o čínsku medicínu a to, v ktorom čase máme čo jkesť, nájdi si na nete nejaké informácie a tie ti tiež pomôžu, aby si vedela, v akom čase tvoje telo potrebuje viac jesť a kedy by malo mať odpočinok od potravy.

Prajem super chudnutie a držím palce 😵

kaja153
autor
13. apr 2013

Ďakujem kočeny. Na delenú som sa dala preto lebo stále potrebujem niečo jesť... Moja mama bola na delenej 7 mesiacov a schudla 17 kíl. Už prešlo 12 rokov a pribrala iba 5 kg. A teraz je úplne normálne. Mám fóbiu s tučnoty ale zároveň vždy ked som sa dala na nejakú diétu vydržalo mi to max týždeň. A pri delenej ked mám napr. deň ked jem ovocie a pečivo môžem toho zjesť koľko chcem a nič sa nedeje 🙂 A šport. No na ten práve nemám čas .. 🙂

kamilkak
10. sep 2013

ahoj kaja153 🙂 ja idem na delenú stravu , teda - skúsim to

kaja153
autor
11. sep 2013

Som rada 🙂 ja si teraz dávam 2 týždne takej ťažšej diéty aby sa ten metabolizmus naštartoval a potom idem zase na delenú