Zelená káva na chudnutie. Máte s ňou skúsenosť?

aniratak696
12. máj 2011

čaute baby, počuli ste alebo máte niekto skúsenosť so zelenou kávou ako nová "metoda" chudnutia? 🙂

evikap
9. júl 2015

Možno je to arabica, ale zelená a teda chutí inak, ako je človek zvyknutý. Niekto si chce zvyknúť na novú chuť, niekto nie. Kto nie, volí iné produkty. Veď ich je na trhu dosť, každý si môže vybrať, čo mu vyhovuje, a to je super.
Ja osobne som toho názoru, že čo je nezrelé, nejem. Zelená káva je nezrelá káva... Možno pomáha, ale máme tu aj zdravé produkty, ktoré tiež pomáhajú 🙂

ciapkaprecathy
9. júl 2015

nutrimax, zelená káva obsahuje kofeín, dokonca viac, než pražená káva 🙂 a na chuť sa dá v pohode zvyknúť, aj bez pridávania čakanky či praženej kávy. Ja som bola veľká milovníčka kávy, teraz po 3 týždňoch, čo pijem zelenú, nemám chuť na klasickú kávu.

ciapkaprecathy
9. júl 2015

@evikap
nepochybujem, určite je dobrá, ja však mám problémy so žlčníkom a vadia mi práve huby. Inak, zelená káva je káva zrelá, len nie je pražená. A propos, korenie biele, čierne, zelené, červené - stále ten istý druh, každý v inom štádiu zrelosti, každý sa používa a každý inak chutí 🙂 c est la vie

nutrimas
9. júl 2015

@ciapkaprecathy Zelená káva z našej ponuky neobsahuje kofeín. Jej základnou zložkou je čakanka a do nej je pridaný extrakt zo zelenej kávy, teda zo zŕn nepraženej zelenej kávy Coffee arabica. Výrobným procesom je však extrakt zbavený kofeínu a naopak sú pridané prírodné výťažky škorice, vanilky, kokosu či kardamónu.

ciapkaprecathy
10. júl 2015

nutrimax - ale to je všetko, len nie káva :(

lenocka84
10. júl 2015

@ciapkaprecathy a aku mas ak sa smiem opytat?

ciapkaprecathy
11. júl 2015

@ciapkaprecathy

všetky tie mleté druhy po 100 g , ale asi najlepšie mi chutí tá arabica

wewewelina
15. júl 2015

Ahojte baby 🙂 Asi som sa nechala nechala oklamať touto stránkou so zelenou kávou http://green-coffee-sk.com/rndr/Green_Coffee_SK/?
Máte niekto s tým skúsenosť? Ďakujem za odpoveď.

evikap
16. júl 2015

@ciapkaprecathy huby vseobecne? Mas odskusanu aj Reishi? Lebo Reishi nema vedlajsie ucinky a mala by blahodarne posobit aj na zlcnik. Je to huba, ale je uplne ina, ako vsetky ostatne.

ciapkaprecathy
16. júl 2015

Nie, s touto hubou nemám skúsenosti, huby všeobecne aj odvar z nich (polievka) mi robia zle.
Zistila som, že som spokojná s tou mojou zelenou kávou, objednala som si znovu, ostanem už pri nej, je super na trávenie aj ako antioxidant a ak Boh dá, tak s jej pomocou aj schudnem 🙂. Ak nie, nevadí, to upravenie trávenia stojí za to.

7480
20. júl 2015

ja by som chcela poprosiť 33jarka33 o objednanie kavy na chudnutie

ciapkaprecathy
22. júl 2015

@dianockadianka

aj ja mám výbornú skúsenosť so zelenou kávou, lepšie mi trávi, čistí organizmus, tlmí pocit hladu a nemám vôbec chuť na sladké, ani na normálnu praženú kávu. Pravda, tá moja zelená je aj s kofeínom, nie je z nej nejakým procesom odstránený. Tabletky nechcem, mletá zelená je super, na chuť som si zvykla v pohode a je za výbornú cenu. Pijem ju 2 týždne, odišli 4 kg, ale tá očista organizmu a trávenie sú lepšie, ako všetko chudnutie.

majulino
22. júl 2015

@ciapkaprecathy ahoj chcem sa opytat kde a za aku cenu si ju kupila? a cca kolko salok kavy denne vypijes dakujem

wewewelina
23. júl 2015

@ciapkaprecathy ahojky a prosím ťa, koľko si za ňu zaplatila, lebo ja som sa asi poriadne oklamala... nechala som sa "nalákať" na jednu reklamu, objednala som si nejakú zelenú kávu zo zázvorom, ale ešte som ju neskúšala. Za 150 g som dala cca 13 ečiek. Ďakujem za odpoveď.

ciapkaprecathy
23. júl 2015

@majulino

Ahoj, kúpila som na
http://www.darka-shop.sk/katalog/kavy-z-celeho-...

ale teraz som našla cenove výhodnejší obchod, nabudúce skúsim objednať tu
http://www.coffeetea.sk/Zelena-kava-c20_0_1.htm

ciapkaprecathy
23. júl 2015

@wewewelina

ahoj, dávam ti sem linky, sú tam aj ceny, 250 g za necelých 6 €

http://www.darka-shop.sk/katalog/kavy-z-celeho-...

ale teraz som našla cenove výhodnejší obchod, hlavne je nižšia cena poštovného, nabudúce skúsim objednať tu
http://www.coffeetea.sk/Zelena-kava-c20_0_1.htm

bubu62
23. júl 2015

skusim si teda aj ja objednat

ciapkaprecathy
24. júl 2015

@bubu62

tak prajem, aby si bola spokojná a aby to fungovalo 🙂

ciapkaprecathy
24. júl 2015

@majulino

2 až 3 - ako kedy ale väčšinou po jedle, takže tie 3

nikaaaaa
1. aug 2015

kava-caje .sk Káva s reishi pomaha schudnúť ma výborne rezencie a výbornú chut tak isto je v ponuke aj čajik 🙂

gabina225
6. aug 2015

@dzess936 koľko krát do dňa treba piť zelenú kávu!!!!

gabina225
6. aug 2015

Mne zas dnes prišla zelená káva tak som zvedavá či pôjdu kilečká dole,,,,neviete mi povedať koľko krát do dňa sa ma piť vopred ďakujem 😀

nikaaaaa
6. aug 2015

kava-caje sk

wewewelina
7. aug 2015

@gabina225 Ahoj 🙂 mala by si to mať pri nej napísané. Ja som si tiež objednala a bolo tam, že maximálne 2x denne, tak pijem len ráno 15 minút pred jedlom. A akú si si objednala? Ja nejakú so zázvorom.

bubu62
7. aug 2015

@nikaaaaa taku stranku mi nenaslo

bubu62
7. aug 2015

@nikaaaaa uz mi to naslo

gabina225
13. aug 2015

gabina225 @wewewelina: aj ja mam zo zázvorom,,,tak isto ju pijem dvakrát denne ale vôbec nevidím na sebe žiadne výsledky a cvičím aj popri tom a nič,,,a pri káve mi nepíše nič mne prišiel balíček ale žiadne informácie tam nesú,len to ze iba spredu je pokreslena a nepíše tam vôbec nič

gabina225
13. aug 2015

gabina225 @wewewelina presne aj ja som s tej istej stránky objednala tu zelenú kávu http://green-cofee.sk.com /rndr /Green _Cofee_SK?

wewewelina
13. aug 2015

@gabina225 mne v balíčku prišla akoby faktúra a dole bolo pár riadkov o použití, okrem iného tam píšu, že znižuje pocit hladu... čo má u mňa asi opačný význam, mne chutí čoraz viac 😀 Pijem ju už asi druhý týždeň a vôbec žiaden efekt... boli to asi zbytočne vyhodené peniaze, lebo keď som si pozrela iné ponuky na zelenú kávu, tak cena je oveľa nižšia. Len dúfam, že mi to nijako neuškodí na zdraví. A skús pozrieť ešte v zadu taký malilinký štítok, tam je to tiež napísané. A potom daj vedieť, či pomohla, oki? 😉