Aloprotilátka anti-E

burina111
28. apr 2010

hľadám tehuľky alebo už aj mamičky, ktoré mali v tehotenstve a po testoch na hematologii aloprotilátku anti-E, prípadne ako dopadli po pôrode ich bábatká, či bolo treba robiť transfuziu alebo detičky boli zdravé a protilátky máte iba vy mamičky.

mb
5. okt 2012

@zuzulos ahoj chystam sa Ti napisat uz skor,ale vzdy na to zabudnem 🙂 .Tak mne sa maly narodil v july.Teraz sme uz v poriadku,ale boli komplikacie.Urobili mi o mesiac skor sekciu lebo tie protilatky boli uz velmi vysoke.Maly ako sa narodil ,tak hned v ten den zacal mat zltacku a potom bol anemicky a museli mu vymienat krv.Ale vsetko je ok,maly bude mat skoro 3 mesiace a ja sa tesim zo zdraveho synceka 🙂 Takze tie protilatky ak su vysoke,tak vedia urobit neplechu.

zuzulos
5. okt 2012

@mb Ahoj, tak blahoželám 🙂 Vážne ste mali komplikácie? Bobáčik maličký, hlavne že ste už v poriadku. No, tak sa držte, veľa zdravíčka prajem, papa 🙂

dominik24
1. máj 2013

Ahojte! Som v 4 týzdni, našli protilátky v krvi! Moje druhé tehotenstvo. Veľmi sa bojím! Dúfam, že bude všetko ok. :(

mb
28. jún 2013

@dominik24 ide konkretne o protilatku anti E ?

anca654
29. jún 2015

dobry den som 35 tyzden a strasne sa bojim ci sa mojmu dietatku, nieco nestane neviem co to znamena ci bi ste mi neporadili aloprotilatky anti-M ci ohrozujem moje babo dakujem

lusi1988
14. máj 2016

Dobri den som v 13tt a sistili mi protilatki anti-D+anti-C ja mam a negativ je to zle?

monilik
26. aug 2016

ahojte dievcata. v 10tt mi brali krv a vysli mi zvýšené protilatky antiE. obaja s muzom mame 0 rh + tak som zdesena a vystresovana.uz mam 2 synov vsetko bolo ok a terat tretie teho a zrazu protilatky.cela rodina máme rovnaku skupinu aj synovia 0+

jaja902
20. jan 2017

@latvia dobry den prosim neviete mi poradit mne vysli pozitivne protilatky v krvy typu C a som v 8tt bojim sa ci to nemoze uskodit plodu dakujem

latvia
28. jan 2017

@jaja902 aky titer protilatok to bol?

jaja902
30. jan 2017

fu tak to vam povadat neviem co myslite presnejsie to mam takto ArhDpozit. CCee,K-

jaja902
7. feb 2017

Ten titer mi píšu že nie je klinický vyznamny

jaja902
8. mar 2017

@latvia prosím vás viete mi poradiť mám krvnú skupinu A+a priateľ A- vyskočili mi protilátky anti c A mám tam napísané že titracia s Éry Ccddee v NAT Sa:1:2 slabo pozitívny to mi vyšlo z 19.1 a teraz mi vyšlo 1:4 z24.2 môže to ohroziť bábo?Bola som aj na špeciálnom sone 22.2 v Martine na merania či nebude mať nejakú vrodenú chybu vyšli nám vraj perfektné výsledky že by nemalo mať žiadne syndrómi budem rada ak mi odpisete bojím sa o malé keďže je vytúžené dlhodobo doktorka ma poslala aby ma sledovali aj v rizikovej ambulancii v bb Ďakujem za skorú odpoveď

denisa909
13. máj 2017

Ahojte, som v29 tt zistili mi aloprotilatku antigen E titer 1:1 mam krvnu skupinu brhd + a manzel b - vobec neviem preco to mam cakam tretie dieta a az teraz mi to zistili bojim sa ze bude ohrozene mimco😔 mate niektora zvas taky isty problem?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre