Bolesť na začiatku tehotenstva

hviezda1603
8. dec 2021

Ahojte žienky, prosím vás aké ste mali bolesti na začiatku tehotenstva? čakám prvý krát bábo som v 5 tt na gyndu idem až o dva týždne a boli ma stále ľavý vajecnik a ľavý bok. Mali ste to aj vy niektorá??Bojím sa že to bude mimomaternicové tehu.

leuska1991
8. dec 2021

@hviezda1603 samozrejme. Netreba sa bat,je to normalne

hviezda1603
autor
8. dec 2021

@leuska1991 asi není dobre veľa čítam na nete veci ohľadom toho a už sa začínam fakt báť že to bude mmt.
Dúfam, ale že to tak nebude. Lebo inak mi nič není, len má boli ten jeden vajecnik a mám sakra dobrý čuch 😁

leuska1991
8. dec 2021

@hviezda1603 veru tak. A kedy idete ku gynekologovi?

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
x_mery_x
8. dec 2021

To je normalne, roztahuje sa maternica.

hviezda1603
autor
8. dec 2021

@leuska1991 za dva týždeň to je strašné dlhá doba ...a to čakanie ....no nič iné mi neostáva

hviezda1603
autor
8. dec 2021

ďakujem baby pevne verím že to bude všetko ok. aj keď som krvácala asi len hodinu ale to ešte pred ms tak si myslím že to bolo to uhniezdovanie...

tina.olbreitova
14. jan 2022

@hviezda1603 prešlo ti to?Ja som na začiatku 4 týždňa....dnes mala byť menzes....a strašné kŕče....

hviezda1603
autor
15. jan 2022

@tina.olbreitova áno už to nie je také intenzívne ako na začiatku ale stále to cítim je to asi roztahovanie maternice ...idem za týždeň na gyndu tak dúfam že bude všetko ok ...a neboj sa aj u teba to bude všetko dobré 🤗

tina.olbreitova
15. jan 2022

@hviezda1603 ďakujem,dúfam v to....aj si si niečo na to dala?Mňa to boli cely deň,raz viac,raz menej,niekedy je to hruuuza....už aby bolo vidno bábo a aby som vedela,že je všetko ok.

hviezda1603
autor
16. jan 2022

@tina.olbreitova nie žiadne tabletky neuzivam iba magnézium a sem tam si dám selén ...mňa to prestalo bolieť len keď som jeden celý týždeň mala riadne nevoľnosti tie zas ustáli a opäť cítim tiež iba občas cítim takú znesitelnu bolesť ...to všetko k tomu asi patrí

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre