Bolesť po styku v 35tt

nika4495
19. mar 2019

Ahojte je to trápne ale aj tak sa opýtam. Začínam 35 TT tehotenstva a po pohlavnom styku mam hrozne tlaky v bruchu. Mávala som to už aj v skorom štádiu ale včera to bolo fakt hrozne. Každú chvíľu kŕče taky tlak úplne dole ako keby až mechúr a normálne takú tlak až na konečník v noci ma to tiež bolelo ledva som sa otočila dnes už to pomaly ústava ale ešte stále trochu... Vždy mi to po styku trvá tak deň a preto mam hrozný strach z pôrodu a aj sa bojím začať cvičiť s Aniballom keď ma to len po hentom tak boli... Inak som v poriadku podľa lekára. Mali ste to aj vy? Ak hej mali ste hrozný pôrod? Lebo keď si predstavím ako ma toto bolelo tak mi je z pôrodu zle :( Mužovi zas nechcem hovoriť stále nie aj tak po pôrode bude mať smolu ale fakt ma to štve a dosť tie tlaky bolia ledva som chodila :(

korunka1
19. mar 2019

@nika4495 neviem prečo to máš, ale prečo nepozeráš aj na seba a svoje pocity a potreby. No hold by bol chlap na suchu, prip. ho vieš aj nejako inak uspokojiť. Mať bolesti, ledva chodiť, hlavne, že chlap je spokojný. Veď mu povedz, že ti to nerobí dobre.Keby si celé tehotenstvo preležala a nemohol si vôbec škrtnúť?

nika4495
autor
19. mar 2019

@korunka1 tu vôbec nejde o to chuť som mala aj ja... Keby poviem ze nie tak nie mňa skôr zaujímalo ci niekto mal tiež také tlaky kvôli tomu ze by som si rada kúpila aniball a kvôli tomu ze keď ma toto tak boli tak neviem co potom pôrod... Vôbec som tu nešla riešiť ci si môj muž vrzne alebo nie...

pupava36
19. mar 2019

To je úplne normálne. Mňa to tiež bolelo a od 25tt sme s manželom nesexovali. Ja som manželovi povedala ze to proste nejde, vysvetlila som mu ze ma to strašne po každom styku boli a on to pochopil on mi potom povedal ze to nebudeme siliť že nechce aby ma to "tam" všetko bolelo a potom sa aj bal ze mi privodi predčasný pôrod. A tak to musel vydržať i keď som na ňom videla ze mal riadne chúťky ale bohužiaľ to musel vydržať. A keď sme pri tom tak chlapa môžete uspokojovať aj inak.

nika4495
autor
19. mar 2019

@pupava36 ďakujem. Ja o tom viem ale niekedy sa mi stalo ze ma to nebolelo a teraz po dlhšej dobe sme skúsili a bolo to horšie preto som sa pýtala ci je to normálne....

pupava36
20. mar 2019

@nika4495 normálne chlapovi treba povedať. Ved hádam vydrzi. My sme tiež raz potom skúsili a myslela som ze umrem od bolesti tak sme sa na to už vykaslali potom a po šesťstonedeli sme normalne ficali už.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre