Bolesť prstov v 29. týždni

martinka8689
24. okt 2022

Ahojte...prosim Vas som 29 tyzdni...mam brnenie,take divne koncov prstov na ruke,mam ich aj červene.V noci sa zobudim nato že mňa palia prsty a ranno sa zobudim mam opuchnute prsty...uz som na nervy s toho....strašny pocit to je....neviete mi poradit magbeziun si davam už 4 krat denne

kliatana
24. okt 2022

no isla som ti poradit magnezko, mozno ginko? skusila si? neviem vsak, ci sa moze uzivat v tehotenstve. najlepsie by bolo sa asi poradit s lekarom/lekarnikom, ti ti budu vediet povedat presnejsie.

martinka8689
autor
24. okt 2022

@kliatana poradila.mi dochtorka magnrzium 4xdenne..a nič viac mi tomu nepovedala....ja mam strach či mi to može robit tehotenstvo

anicka176
24. okt 2022

@martinka8689 ja som mala také brnenie alebo mravčenie v 3 prstoch na jednej ruke ale bolo to už v termíne a po pôrode to prestalo... Ale nemala som ich červené ani opuchnuté ani nepálili, ťažko povedať či to súvisí len s tehotenstvom

martinka8689
autor
24. okt 2022

@anicka176 ja mam na lavej ruke to...okrem palca,malička a ukazovana...a na pravej ruke okrem palca,malička,ukazovaka tiež ....

anicka176
24. okt 2022

@martinka8689 ja som to mala na prostredníku, prstenníku a malíčku... spomínala som to ja na poradni a doktor povedal, že viac žien to spomínalo... Nič som s tým nerobila, len za týždeň som už porodila a prestalo to...

maria898
24. okt 2022

@martinka8689 v prvom tehu som so doslova necitila 3prsty od malicka az po prostrednik, nevedela som ani zavriet ruku do paste. Po porode to po par tyzdnoch prestalo... Bolo to z toho ze som dost pribrala a zadrziavala dost vody. Je to spojene s karpalnym tunelom podla mna

martinka8689
autor
24. okt 2022

@maria898 ďakujem....hovorim si...musim to vydržat...ale.je to dost neprijemne...a v noci ked sa zobudim nato....ze mňa.palia prsty porat...

maria898
25. okt 2022

@martinka8689 ja by som skusila natret zapastia octanovou mastou aby odpuchol karpalny tunel...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre