Bolesť v podbrušku na ľavej strane v 9. týždni

17. nov 2021

Ahojte dievcata..kedze cakam babatko 1x kazda bolest,bodanie a ine ma znervoznuju a neviem ci sa mam obavat..v poslednej dobe ma casto pobolieva na lavej strane podbruska..citim to niekedy aj take bodanie akoby a pobolievanie na lavej strane a niekedy aj pri cikani..nie je to bolest ze to citim stale ale objavuje sa mi to v priebehu dna..ked som sa na to pytala gynekologicky povedala mi ze to mozu aj lieky robit co beriem z centra..neviem teda ci je to vajecnik alebo co to moze byt..citila ste to tak niektora? Nemusim sa obavat?🤔beriem,prolutex,estrofem,progestanelle..

althinka
17. nov 2021

Rozťahovanie maternice a aj ja som to najviac cítila naľavo .. ono to býva ako menštruačná bolesť a tiež som mala pocit, že cítim vaječník .. bolo to v poriadku

autor
17. nov 2021

@althinka faakt? No tak to si ma ukludnila bo som sa zlakla ci sa mi tam nerobi nejaky zapal slebo co 🙏 a citis to miekedy aj na pravej strane? No ja najviac to citim na lavej 😊

althinka
17. nov 2021

Ja to už cítim v 28tt všade xD a nech ti skontrolujú moč,prípadne crp ...aby vylúčili zápal. Ale to pichanie, bolesť a ťahanie som ozaj cítila pri raste maternice ... plus som sa veľmi.sledovala, každým týždňom som to brala stoickejšie🙂 človek si zvykne a čím je bábätko väčšie, tým viac to tlačí, ťahá a pichne🙂

adrbat
17. nov 2021

Presne toto isté som mala aj ja - ľavá strana také bodanie v spodnej časti ale nie stále iba niekedy. Ja som išla k doktorovi, lebo som nevedela z čoho. Vedela som, že maternica sa rozťahuje ale to ma bolel cely spodok brucha ako pred ms. Ale nebolo to nič, doktor urobil sono a vsetko v poriadku. Ak nespinis je to dobré. Ale možno si nachladnutá, keď som ja bola tak som cítila tlak aj keď som cikala.

autor
17. nov 2021

@adrbat nie nespinim vobec..nie ked ma chytaju mocaky to uz poznam velmi dobre mam zuzene cikanie a potom a drobne rezanie..ale cikam normalne,ziadne palenie..len ta zvlastna tupa bolest raz na lavej a raz na pravej ale najviac na lavej..asi to bude fakt tym ze sa to tam vsetko roztahuje 🤔

adrbat
18. nov 2021

Určite to bude tým ale určite možno pre vlastný pokoj choď za doktorom aby si mohla byť v kľude 🙂. Určite ťa nepošle preč a keď sme prvý krát tehotné tak istota je istota 🙂 a ja som išla vtedy aj preto aby som drobca mohla vidieť 🥰.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre