Bolesti v 38. týždni

minie1604
7. okt 2021

Ahojte baby,

idem si po radu. Som 38 +3tt. V pondelok som bola na poradni kde mi robil doktor hamiltonov hmat, na druhý deň som mala úplne hustý tmavo červený hlien (asi zátka). Volala som dr a povedal že je to v poriadku. Včera som mala viac menej to iste len menej a žlté. Dnešnú noc som vôbec nespala, boli má lonova kosť, kríze aj podbrusko. V noci a ráno som cítila aj dosť pohyby. Počas dňa už úplne máličko a keď tak take trhane zvláštne. Brucho mám tvrdé cely deň a strašne sa potim. Prosím myslite že je to v poriadku? Alebo by ste radšej zbehli na pohotovosť či je všetko ok? Pravidelne bolesti resp. kontrakcie nemám a ďalšiu kontrolu mám v pondelok. Ďakujem vopred 🙏🏼

adri266
7. okt 2021

Sla by som na gynekologicku pohotovost. Drzim palce.

silviazlat
7. okt 2021

@minie1604 utekaj radsej na pohotovosť. Radsej 100x zbytočne ako raz neskoro

sejbipi
7. okt 2021

Presne ako píšu baby. 🙏🏼

zafir01
7. okt 2021

@minie1604 určite ísť na pohotovosť.

vanda323
7. okt 2021

@minie1604 Pekne sa obleč , a radšej choď

leniel
7. okt 2021

velmi by ma zaujímalo, čo viedlo doktora k Hamiltonovi už v 38tt ☹ ja fakt nechápem, čo furt majú potrebu do žien šprtať a umelo vyvolávať pôrod... držím ti palce aby bolo všetko v poriadku, bež na pohotovosť ☹

sashka22
7. okt 2021

@minie1604 podľa opisu rodis a ten Hamilton v 38 by ma nasral. Precoooo?

dzepeta
7. okt 2021

Tiez by ma zaujimalo preco ti robil hamiltonov hmat v 38 tt?? Och😳😔

erika707
7. okt 2021

Ak cítiš, že niečo nie je v poriadku, radšej chod na pohotovosť a nečakaj 🙂

minie1604
autor
7. okt 2021

Vôbec netuším 🙈 ale išla som a nechali má tu na 24 hodín na pozorovaní. Vraj je všetko v poriadku ale kvôli tým pohybom radšej má chcú odsledovať. Vraj sa možno pôrod aj spustí ale to si nemyslim, do zajtra. 😄 aj keď už by som bola aj celkom rada.

adri266
8. okt 2021

@minie1604 Drzte sa 🙂

leniel
8. okt 2021

@minie1604 ako sa drzkate?

minie1604
autor
8. okt 2021

@leniel dobre 😁 stále som tu. Chceli má najprv ráno pustiť domov ale že krčok je už otvoreny a povedali mi že mám veľa plodovej vody a vzhľadom na tie pohyby ktoré som vtedy menej cítila by chcel prednosta aby som porodila čo najskôr. Dnes mi zaviedli balónik na krčok, ktorý vraj splnil účel. A čakám do zajtra čo sa bude diať 🙈😄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre