Bolesti v boku

hedviga555
6. aug 2019

Ahojte tehulky.
Chcela by som sa s vami poradiť. Minulý týždeň som na pravom boku postrehla silné bolesti ktoré sa prejavovali hlavne v noci a cez deň nič. Dve noci za sebou som mala také bolesti. Na druhý deň som išla ku dr zobrala mi moč a zistila mi že mám baktérie v moči. Dneska ráno ma tiež také isté bolesti prekvapili ale pre zmenu na ľavej strane boku. Som prvorodička tak sa bojím o malého. Jedna dr mi povedala že mám zápal obličky ale to potom vylúčila lebo krv som mala v poriadku,a druhá že tie bolesti môžu byť kvôli baktériám.
Som v piatom mesiaci tehotenstva. Za akékoľvek rady a informácie vám ďakujem 🙂🙂 Nika

masenkamedvedova
6. aug 2019

@hedviga555 ahoj v tehotenstve to tak býva že bude všetko pichat tlačiť bolieť. Je to záťaž aj to urobí ako sa ti malé práve uloží, kde zatlaci. Vieš lekári niekedy trepu dve na tri. Neboj sa. ♥️

hedviga555
autor
6. aug 2019

@masenkamedvedova veľmi som sa naplašila že čo to môže byť keď aj lekári kadečo povedia 😕 už som si chcela baliť veci a ísť do nemocnice, ale momentálne to prešlo 😌 tak zrejme malý mi tlačil akurát na tú stranu. ❤️

masenkamedvedova
6. aug 2019

@hedviga555 ja som to mávala podobne hlavne v noci mňa bolelo pod rebrami ale neskutočne. Keď som chodila cez deň tak nič v noci lahnem a to keď som sa nadýchla tak ma spichalo. Doteraz si myslím ze sa mi tak malý uložil a tlačil tam.

hedviga555
autor
6. aug 2019

@masenkamedvedova No ďakujem pekne 😬 som zvedavá čo všetko ma bude ešte čakať o pár mesiacov 🙈
Ale pokiaľ je malý v poriadku som kľudná.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre