Bolí ma lonová kosť

3. dec 2023

Ahojte milé maminky. Som druhorodička , viem o tom , že lonová kosť v tehotenstve bolí.
Ale , mňa bolí už týždeň tak , že nemôžem ani chodiť , ledva sadnem do auta , ledva brzdim , preradzujem... v noci keď spím , otačám sa tak sa prebudím na tu bolesť. Bolí ma celý spodok-podvozok na nevydržanie , dnes som si už poplakala , že však ja ani do škôlky zajtra nezajdem. V stredu budem 31tt a maličky váži 1300g.
Prosím mile mamičky , čo s tým ? Prejde to ? Kedy?

aaadkaaa
3. dec 2023

Mna to preslo po porode az...

henriettv
3. dec 2023

Prejde to po pôrode, keď sa telo vráti do "pôvodného stavu". Panva sa rozširuje podľa potrieb bábätka

verca1802
3. dec 2023

Ja mam za sebou 3 tehotenstva a pri všetkých ma to bolelo už od 3 mesiace cca 🙈 a tiež také strašné bolesti ze mi priateľ musel pomáhať aj pri vstavani z postele, neskutočne som tým trpela a prešlo to vždy až po pôrode. Zas sestra bola tehotná a začala ju bolieť len pár týždňov pred pôrodom a aj to vraj bola znesitelna bolesť. Takže asi neostáva nič iné len čakať na koniec tehotenstva <3 držím palce

rurutiax
3. dec 2023

Tiež som mala silné bolesti, nedokázala som fungovať, takže úplne viem čo prežívaš. Skrátka panva sa rozširuje a pripravuje sa na pôrod, musíš to len vydržať a po pôrode to prestane bolieť. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre