Červené bodky na zadku v 20. týždni tehotenstva

marcela19791979
23. júl 2022

Ahojte som v 20tt ,priateľ si ráno všimol červené bodky na zadku ,neviete čo to môže byť?bojím sa ,mám ísť radšej k lekárovi alebo nieje to nič vážne?

lenus911
23. júl 2022

Ahoj, presne to iste som mala aj ja, presny tt si nepamatam, vylakalo ma to,lebo to bolo dost velke,sla som k obvodnej, poslala ma na hematologiu. Urobili mi vsetko, co sa z krvi dalo, vsetko ok, vravela, ze bud mechanicke poskodenie - zle som si sadla, alebo som si niekde priskripla kozu 🤷‍♀️ do konca tehotenstva ma este 2x zavolala na kontrolu, vzdy vsetko ok, objavovalo sa mi to este, ale uzavrela to tak,ze tym,ze priberam, koza sa napina a je nachylnejsia aj na najmensi tlak...po porode som 4 mesiace a odvtedy som to uz nemala...ale vravela,ze dobre,ze som prisla,vieme,ze je vsetko v poriadku 🙂 pre pokoj v dusi si to dajte prekontrolovat, ale urcite to bude v poriadku ❤️

marcela19791979
autor
23. júl 2022

@lenus911 ahoj ja som sa zľakla či to není rubeola 😱:-\ , snáď nie ,mala si to tiež na zadku a také isté ako to mám ja?

lenus911
23. júl 2022

Mala som to na celej polke zadku 😂 a potom aj na stehne, tiez cervene bodky a aj take fialove okolo, akoby modrina, ale taka vnutorna...tiez ked som to objavila, skoro som skolabovala 😂 ale doktorka bola super, dala mi urobit vsetko mozne, aj genetiku na vrodene mutacie, aj komplexny rozbor krvi, no vsetko...ja som aj dost pribrala, z 51kg som sa vysupla na 80 😂 ale az ked som mala vysledky v rukach,az vtedy som sa ukludnila 🙂

marcela19791979
autor
23. júl 2022

@lenus911 ja som.v 20tt a pribrala som zatiaľ nejaké 5kg čiže pochybujem že to bude z tohto,strašne sa bojím o babo,neviem či hneď dnes utekať na pohotovosť radsej

marcela19791979
autor
23. júl 2022
lenus911
23. júl 2022

No,mne vzdy doktor povedal,ak sa vam nieco nepaci, treba ist, radsej 10x zbytocne,ako raz neskoro...drzim palce nech je vsetko v poriadku ❤️

juliavolna
9. jún 2023

@marcela19791979 ahoj a čo to nakoniec bolo

marcela19791979
autor
9. jún 2023

@juliavolna
@juliavolna ahoj nešla som stým k dr tak ako to prišlo tak to aj odišlo.

juliavolna
9. jún 2023

@marcela19791979 vďaka a koľko cca to trvalo ? 🙂 dakuuujem , nebrali ste náhodou vtedy lieky / niečo vaginálne ?

marcela19791979
autor
11. jún 2023

@juliavolna možno také 2dni a neviem ti povedať či som vtedy nemala tabletku na mykozu to už neviem prečo?

juliavolna
11. jún 2023

@marcela19791979 mne to tiež odchádza , mála som podobne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre