Covid-19 v prvom trimestri tehotenstva

lladybirdd
29. jan 2022

Ahojte, je tu nejaká maminka, ktorá prekonala covid v tehotenstve? Najlepšie taká, čo bola chorá v prvom trimestri..zaujíma ma, či to nezanechalo nejaké následky a či sa bábätko narodilo v poriadku..momentálne som pozitívna a tak mám troška obavy, ešte som nebola ani u gynekológa, som len v 5tt..ďakujem..

nitka1157
29. jan 2022

@lladybirdd pripnem sa

mogaa
29. jan 2022

tak sama vieš že priebeh aj u tehotných môže byť rôzny.....sú tehulky čo ani nevedeli že majú covid nebyť pozitívneho PCR a aj také čo skončili v nemocnici či o bábätko prišli.... každého telo zareaguje inak....

kikus1452
31. jan 2022

Ja som momentálne v 8tt a pozitívna 😔. V stredu mi končí karanténa, ak nebudem mať príznaky a v piatok mám kontrolu. Dosť sa toho bojím. Neviete, mám zavolať ešte gyn, že som momentálne pozitívna ale netreba a stačí v piatok mu to potom len oznámiť ?

karolinka1991
11. dec 2022

@kikus1452 ahoj, prosim, ako to dopadlo? Babenko sa narodilo zdrave? Nemala si potom rizikove, sledovane tehotenstvo? Dakujem pekne

kikus1452
15. dec 2022

@karolinka1991 ahoj. Všetko dopadlo dobre. Malinký sa narodil zdravý. Na Rizikovom som kvôli Covid nebola. 🙂

lenkadenisa
15. dec 2022

@lladybirdd ja. malá je ok, len je besná ako 100 čertov

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre