Divné pichanie v 6. týždni

22. okt 2021

Pekný večer. Dnes som 5+6tt a cítim v pravom boku take divne pichanie a akosi som z toho vystrašená. Divne to pichá, boli. Je to Ok? Srdiečko lekár ešte nevidel :(

alzbeta311
22. okt 2021

Sprav si caj, lahni si a odpocivaj, to co sa bude diat dalej je vo hviezdach ❤

autor
22. okt 2021

@alzbeta311 tuzim po bábätku ❤️

leuska1991
22. okt 2021

Je to v poriadku vsetko. Aj ja mam bolesti ,som 5+5TT 😍

autor
22. okt 2021

@leuska1991 ooo to sme skoro ovnako ✔️

luci_ba
22. okt 2021

ja som občas v začiatkoch tehu citila take pichanie ako keby niekto do mňa ihlicu vrazil.. Pamatam si doteraz ako som si myslela, ze toto je koniec. Ale nebol, ťaháme 31tt 🙏 avsak ako píše kočka vyššie, je to celé na prírode, ako to zariadi. To co platí pre jednu môže byť pri dfuhej opak. Takže naozaj si len lahni, prípadne daj si magnezium a snaž sa byť v pohode.✊

autor
22. okt 2021

@luci_ba Dakujem za povzbudenie. A gratulujem hlavne nech ste zdraví 🍀

marianarem
22. okt 2021

U mna bolo pichanie velmi caste, ak je to to, co myslim, tak to je bezna tehotenska bolest. Zacina sa roztahovat maternica, povoluju rozne slachy a to moze takto pichavo boliet.

tinka_1807
22. okt 2021

Mňa zase pichalo často v ľavom boku. A na kontrole som zistila, že presne niekde v tom mieste je umiestnený náš drobec 😊. Cítila som to počas prvého trimestra dosť často a neskôr mi aj lekárka povedala, že to môže byť roztahovanim maternice. Skús sa upokojiť. Ja to síce ešte veľmi skorý stav, no vnútri sa toho deja veľmi veľa. Skús nestresovat a pozitívne myslieť ;)

autor
22. okt 2021

Vdaka baby upokojili ste ma. Pomohlo mi to

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre