Divný pocit v krku. Čo to je?

ninus29
9. dec 2012

už tretí deň mám divný pocit v krku....a nemôžem kvôli tomu poriadne spať! Ale ani neviem,čo to je....akoby mi tam stále niečo tlačilo a keď sa nejako pohnem,tak sa mi vracia "niečo" naspäť...ach, neviem to ani poriadne opísať, neviem,či je to kyselina alebo čo to je, ale ani neviem,čo s tým....

lejlla
9. dec 2012

nepali ta zaha?ja som to mala skoro cele tehu ☹ .skus lyzicku obyc.horcice,alebo kukuricne chrumky alebo Gastrotuss to mozu aj tehu...

nikuska265
9. dec 2012

to môže byť klasické pálenie záhy, čím prejde snáď každá tehuľka. skús mandle,alebo vlažné mlieko, alebo mne pomáhali aj také klasické oblátky , maces.... niečo, čo by to mohlo zneutralizovať. a keď ti to nepomôže,skús to pri najbližšej poradni spomenúť dr. snáď ti bude vedieť lepšie poradiť . veľa šťastia 🙂

zuzi79
9. dec 2012

môže to byť aj vplyvom hormónov zväčšená štítna žľaza, určite by som to na poradni spomenula. Zväčšenie št.ž. je tiež taký pocit, akoby si stále niečo mala v krku, akoby si prehltla nejakú veľkú tabletu a tá ti tam stále stála a nešla dolu...

lienka1701
10. dec 2012

aj ja to mám...ale mám problémy so štítnou aj na nu beriem lieky...ale inak už mi to dosť prekáža...ale mala som to hlavne pri ranných nevoľnostiach....chvíľu to prestalo a teraz zas...to však nevoľnosti už nemám....

zuzuj
10. dec 2012

skus jest po trochách - nie do syta a tiež nepiť citrusové alebo aj celkovo džúsy. Ja mám taký pocit práve vtedy, a je to fakt žáha...a už to mávam aj teraz..tak sa snažím a prejde to.....ale .v posledných 2 mesiacoch tehu mi to neprechádzalo ničím...a to som nemala pocit, že sa mi vracia potrava...len ma takto nepríjemne tlačilo a ešte aj potom na hrudníku tak vyššie pod krkom....bolo to nepríjemné...ale tak čo už....
Ale ak baby radia, že maju take pocity aj pri štítnej tak nič nedáš za odber krvi...

luciferkax
10. dec 2012

môže to byť štítna žlaza.... určite to spomen na poradni, je to nebezepečné pre dieťa

ajulik87
10. dec 2012

aj ja som mala podobny problem a zistili mi zvysenu stitnu zlazu a beriem na to aj lieky

sarinka731
26. feb 2023

@ninus29 ahoj viem ze je to uz stary prispevok ale mam momentalne ten isty problem som tehotna a mam to co si pisala ako si nakoniec dopadla co to bolo ?

natusicek28
22. dec 2023

@sarinka731 a tebe to ako dopadlo ? Ja mám teraz.. ae chorá nie som.. pálenie záhy to nie je

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre