Gynekológ a poradne v tehotenstve

lucyluka
7. máj 2024

Ahoj baby,mám takú zaujímavú situáciu v živote. Chcela som odísť od svojej gynokologičky (Ugorovej), cez známosť som si vybavila poradňu u pána doktora Bučka. Keď som tam prišla pán doktor bol milý aj sestrička veľmi mi to tam vyhovuje ale pán doktor povedal že k nim môžem chodiť do poradne do pôrodu. Asi sme sa zle pochopili ja som k nemu chcela chodiť na stálo (teda ak sa dá) ale teda povedal mi len toto a svojej gyn. Mám povedať že budem chodiť do pôrodu k nemu. Som 27tt a neviem ako to tej doktorke mám povedať…alebo skôr čo jej mám povedať bojím sa že sa naštve alebo bude hnusná.. glukózový test som u nej už absolvovala a pre istotu som si vypýtala skôr aj papier na žiadosť o materské aby mi potom náhodou nerobili problémy..

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucyluka
autor
7. máj 2024

@monsterablue sarkazmus si nehajte pre seba 😂vy keď máte niekde známosti tak si nevybavíte čo potrebujete?

len_nig
7. máj 2024

@monsterablue 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

@lucyluka podľa mňa on to pochopil že si ho chces zazmluvniť k pôrodu a preto ťa teraz vzal na poradne, skús tam zavolať a spýtať sa 😊 a tvojej starej gynekologicky sa neboj, je to bežné meniť doktorov

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucyluka
autor
7. máj 2024

@monsterablue chodte sa realizovať niekam inam prosím Vás nikoho nezaujíma Váš názor keď nemáte čo podstatné povedať tak sa neozývajte

lucyluka
autor
7. máj 2024

@len_nig ďakujem za odpoveď

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
januska12323
7. máj 2024

Zavolaj a vysvetli mu to alebo počkaj do ďalšej poradne.

ferala
7. máj 2024

Jasne, netreba zotrvavat tam, kde nechces 🙂 Vsetko sa da, ked sa chce, nema ta tam preco drzat. Tiez som menila gynekologa, je to uplne bezna vec 🙂 Ked mas svoje dovody, tak je to ok. A vlastne nemusis sa absolutne nikomu spovedat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre