Hnedý výtok v 4. týždni

2. aug 2022

Baby neviete čo znamená slabý hnedý výtok na začiatku tehotenstva? Mám ho od dnešnej noci, bol taký slabý dnes ráno trochu silnejší. Mám ho len na wc papieri. Idem dnes ku svojmu gyn ale som vystrašená

stastnamamana4
2. aug 2022

Vajíčko sa uhniezduje, býva to bežné, no pre svoj kľud zbehni ak máš strach ☺️

autor
2. aug 2022

@stastnamamana4 ešte v štvrtom týždni sa uhniezďuje?

stastnamamana4
2. aug 2022

Mne bolo pri prvom tehotenstve vysvetlené, že ono sa akoby ešte viac uchyťuje, môže pri tom prasknut mala cievka v sliznici a to býva to špinenie... Môžem ale potvrdiť (momentálne 4 tehotenstvo ) že mala som to vždy, a mám zdravé detičky🤗 dokonca som mávala špinenie aj vo vyššom štádiu, teraz napríklad mám tiež a to som 10 týždeň ☺️ Stačí malá cievka a je to 😏 ale ako hovorím, pre svoj kľud choď, ja som pri prvom a druhom chodila vždy keď som cítila, že mám strach, že sa niečo deje... Potom už som to brala normálne, aj teraz, kontrola pred 3 týždňami a medzi tým týždeň špinenie, týždeň nie, teraz opäť, no na kontrolu idem až vo štvrtok 🤗

autor
2. aug 2022

@stastnamamana4 no u mňa je to prvé tehotenstvo, tak neviem čo je v poriadku a čo nie. Zašla som sem do diskusií kde sa baby bavia o tom špinení a 97% sú všetko negatívne veci, začínajúci potrat, mimomat tehotenstvo. Dosť ma to vystrašilo.. Ale ty si ma trošku upokojila, pôjdem na 8mu a uvidím čo mi povie. Inak myslíš že teraz keď ešte na ultrazvuku nič nevidno a bolo by niečo zlé, vedel by mi to ako zistiť?

stastnamamana4
2. aug 2022

No ťažko povedať, ja som dostala odpoveď tak ako som hovorila, keď to bolo na začiatku tak mi len lekár povedal, že nevie povedať, nakoľko príroda si to zariadi, ak je zdrave tehotenstvo sa udrží, ak nie, bohužiaľ to neovplyvní... Ja sa riadim podľa toho, že ak nie su iné problémy len to špinenie, je to ok🤗

stastnamamana4
2. aug 2022

Lepšie povedané, keď nie je krv, neriešim, keď som mala krv, vtedy bolo neprosperujuce tehotenstvo, lenže vtedy bolo zle od začiatku, nakoľko bol iba vak a chýbal plod a ešte až do 10 TT bol stále prázdny vak...

autor
2. aug 2022

@stastnamamana4 a to si ako pociťovala?

stastnamamana4
2. aug 2022

Žiadno práveže, úplne normálne.. Aj mi bývalo zle, no bohužiaľ, nič s tým nenarobime keď sa niečo také vyskytne🥴

autor
2. aug 2022

@stastnamamana4 tak ja sa pomaly zbieram k tomu môjmu, uvidíme čo mi povie, dúfam že nič zlé 😒

stastnamamana4
2. aug 2022

Držím palce🤗 daj vedieť

autor
2. aug 2022

@stastnamamana4 no povedal, že to môže byť v pohode ale môže to byť aj mimomat tehotenstvo tak mi predpísal progesteron, zobral krv a mám prísť zas o týždeň na krv a vyšetrenie lebo na ultrazvuku ešte nebolo nič vidno lebo že ešte skoro. Ale myslím na to že ty si mala všetky tehotenstvá špinenie a ste ok ❤️

stastnamamana4
2. aug 2022

Tak to super, verím, že to bude ok🙂 oddychuj a pozitívne mysli 👐

autor
3. aug 2022

@stastnamamana4 prosím ťa, ešte sa ťa chcem opýtať u teba ako dlho trvalo špinenie? Koľko dní?

stastnamamana4
3. aug 2022

V tomto tehotenstve prvé cez 2 týždne a druhé tri dni

domibed
9. aug 2022

Ahojte baby. Tak ja som presne 4ty týždeň tiež. Nič nevidel na ultrazvuku. Cítim taký tlak v podbrušku ako pri menštruácii a spinim už cca týždeň. Nie veľmi . Ani celú vložku nezaspinim za deň.. ale spinim.. taký tmavohnedá výtok .. tak mám tiež strach 😳 nedá sa nejako zistit či je všetko ok? Ak si opakovane urobím tehotenský test napr? Či neslábne čiarka? Alebo to by ešte ani neslabla? Celé toto druhé tehu je divné.. prvá dcéra bola ukážková na 15ty deň po cykle. Toto mimco sme počali v čase menštruácie... Tesne pred alebo tesne po.. to presne neviem.. a po 10tich dňoch od menštruácie (začiatku) som začala spinit. Predchádzajúci dr mi povedal iba že to budeme sledovať ale dal kontrolu až o tri týždne.. čo mi prišlo veľmi nezodpovedné a počula som na neho nie veľmi dobré veci tak idem vo štvrtok ráno k druhej pani Dr.

jana_435
19. okt 2022

Ako si dopadla?

domibed
24. okt 2022

@jana_435 mňa sa pýtaš? Potrat. Dr stále nič nevidela na ultrazvuku a čiarka slabla. Dokonca mi po týždni od konca splnenia prišla menstruacia… 😪

jana_435
24. okt 2022

@domibed ano, teba som sa. Velmi ma mrzi ako si dopadla :/ ja som aktualne 4+4 a vcera kvapka slaboruzoveho vytoku a dnes od rana hnede spinenie, tak ocakavam, ze to aj nase male vzdalo :/ to hnede spinenie som mala aj 4+0 asi dva dni, potom to preslo. od dr cakam progesteron, ale termin mam az vo stvrtok a na maily mi nereaguju. Drzim palce, aby sa vam cim skor opat podarilo a dotiahli ste to do stastneho konca ❤️

domibed
25. okt 2022

@jana_435 ale nie možno to bude v poriadku. Držím prsty. No mne keďže doktorka ani nič nevidela tak mi ani nič nepredpisala 🙈

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre