Inhalovanie v 1. trimestri

luciferka93
5. apr 2024

Ahojte, prosím vás, mam strašný sopeľ spojený s alergiou, dávam si kvapky quixx, ale nepomáhajú, mam to zavalene desí ani spať sa mi nedá, musím dýchať ústami... Ktoré bylinky je možné a dobre inhalovat na uvoľnenie nosa? Alebo radšej iba morskú soľ? Chcela som salviu ale teda bojím sa jej trocha, tu som si iba kloktala.

Pripadne existujú dáke kvapky do nosa co sa môžu používať? Ak má náhodou niekto skúsenosť 🙏

Ďakujem za každú radu, či typ🍀

petronellla87
5. apr 2024

@luciferka93 Tehotná, nete horná, keď mám problém s dutinami inhalujem kamilky😊

luciferka93
autor
5. apr 2024

@petronellla87 ja som inhalovala snáď iba ako malá, sople moc nemávam, ale teda teraz ma to draplo extrémne... Ďakujem vyskúšam ☺️☺️

petronellla87
5. apr 2024

@luciferka93 vďačne...ja mám bohaté skúsenosti, ja mám dutiny drapnute už len keď idem v zime von bez čiapky 🤣

luciferka93
autor
5. apr 2024

@petronellla87 Jejda, tak to nezávidím teda 😃 sak už som sa napätia, ale teda upchal sa mi ešte viac ten nos 😃🫣🫣 snáď to povolí 🤣

luckajozko21
6. apr 2024

myslim, ze detsky nasivin v nizsej koncentracii mozes - lekarnicky ti urcite poradia. Inak morska sol - sterimar a podobne. Na inhalovanie do inhalatora mi dali len vincentku, nic ine. Ak mas zvlhcovac, tak aj ten je fajn. Ja som prve tehotenstvo presedela pri nom +inhalator. Lebo som sa dusila. Vysledky ciste, ale aj tak stale upchate vsetko. Preslo to az porodom.

luciferka93
autor
6. apr 2024

@luckajozko21 len ja som nachladnuta+alergia 😃 včera som sa napätia kamilkami, a večer som si dala detský nasivin a pomohlo... Dnes som si kúpila stopnadcha ten môžu aj tehotné tak mi je už lepšie. Ale ďakujem 🍀🍀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre