Krvácali ste po Hamiltonovom hmate?

8. okt 2021

Dievčatá, krvácali ste po Hamiltonovom hmate? Dr ma upozornila,že mozem krvácať,ale chcem vediet aj vaše skúsenosti a po prípade,či sa vam tým pôrod rozbehol? Dakujem

domka222
8. okt 2021

Nekrvácala. Mne spravil v pondelok a v stredu som rodila.

majuska161
8. okt 2021

Nekrvacala som... Prenášala som, hospitalizovali ma, spravili Hamiltona a do dvoch hodin som rodila...

dollyzv
8. okt 2021

Mne spravili dokopy asi 6hamiltonov 😅😅😅 dva dni mi pôrod vyvolávali tabletkami zo spodu,ale kontrakcie sa rozbehli až po oxytocíne

mmoni89
8. okt 2021

Nekrvacala a za 1,5hod som porodila 😀👍

leniel
8. okt 2021

Ano, krvacala som. A uz si to nikdy nenecham urobit.

miadi
8. okt 2021

Nekrvacala som no nerozbehlo to nic kontrakcie prisli o 3 dni ak to rozbehne tak rodis v rozmedzi par hodin az 24h.

blumie
8. okt 2021

Mne robili 2x Hamiltona par dni pred terminom, uz presne neviem a 5 dni po termine. Nic to so mnou extra nespravilo, len mierna bolest podbruska a trochu spinenie (nie cervena krv). Rodila som 9 dni po termine. 😄

tini27
8. okt 2021

Nie, na mna to vobec neucinkovalo… robili mi 3x, stale nic :D Nakoniec sa syn narodil 2 dni po termine, v klude tak, ako uznal za vhodne on 🙂

diewcatqoo
8. okt 2021

Robili mi to 3x.. po prvom som trochu krvacala, ale nic strasne. Porod nerozbehol ani treti hamilton.
A vobec to nebolo u mna take strasne, kludne by som si nechala urobit znovu v pripade potreby.

autor
8. okt 2021

@diewcatqoo lebo ja krvácam, vložku som si musela dať. Snáď to prejde

diewcatqoo
8. okt 2021

@autorka, ak krvacas velmi, tak pre istotu zavolaj do nemocnice, pripadne zbehni tam, nech sa na teba pozru

lululucy
8. okt 2021

Aj ja som krvacala

ysseba
8. okt 2021

Ráno mi spravil Hamiltonov hmat a večer som sa tam vrátila a porodila 🙂 Medzitým poobede mi odišla hlienová zátka. Keď som čítala o hlienovej zátke, tak som si pomyslela, že to je akýsi novodobý výraz a že to je proste trochu výtoku určite, že ženy zas zveličujú... Nie, to fakt existuje a hneď som to spoznala 😖 😂 A vtedy ma začalo pobolievať brucho ako na menzes. To som hovorila mužovi, že ešte dnes porodím. Keď sme fakt šli do pôrodnice, tak kukal na mňa ako na nenormálnu, že ako som to vedela. Hlienovú zátku som mu z pochopiteľných dôvodov nespomínala 😂
Keby som ale normálne krvácala ako pri menštruácií, tak by som určite šla na pohotovosť....

autor
9. okt 2021

@ysseba ďakujem🙂 vecer to uz prestalo a mam len spinenie. Mne sa nerozbehlo nic, budem asi ta,ktorej to nepomoze😏

blumie
9. okt 2021

A kolko mas este do terminu? Mne sa nakoniec aj ked na 9ty den rozbehol sam.

autor
9. okt 2021

@blumie 2 dni🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre