Krvácanie ďasien v tehotenstve

libertine
3. jún 2013

ahoje! vedeli by ste mi prosim poradit, co pomoze na krvacanie dasien v tehotenstve? v predoslom tehotenstve som to mala tiez, potom o trocha ustupilo, ale neprestalo uplne a teraz je to tu zase a uplne priserne. pouzivam pastu elmex, kefku supersoft curaprox, skusala som aj parodontax aj meridol pasty, aj nejaku specialnu pre tehotne. pouzivam aj ustu vodu, aj zubnu nit. nic to nezmiernilo. nemate nejaky tip, co pomohlo vam? diky.

saska.t
3. jún 2013

nic,po tehu to zmizlo,neda sa voci tomu nic robit...

janie80
3. jún 2013

@libertine mne zubar kazal Lacalut a Meridol, trochu to ustupilo, ale nezmizlo doteraz...

zuzuxxxx
7. aug 2014

baby musim sa vam pochvalit kamaratka ma oboznamila s jednym sprayom, nikdy som nemala problemy so zubami, s dasnami atd . ale odkedy som tehotna , moje umyvanie zubov je KA-TA-STRO-FAL-NE ... vypluvala som krv ale doslava vypluvala (sorry Za vyraz) dasna cervene a len som cakala kedy mi dasno zmizne abudu mi trcat spodne zuby.... znama mi poradila SOS SPRAY PRVEJ POMOCI (o ktorom citate asi vsade pretoze v domacnosti by nemal chybal je na VSETKO-popaleniny,odreniny.afty,ekzemy,bolest zubov atd) JE PRIRODNY,, NEDRAZDI,NESTIPE A NAVYSE CHLADI ... tento spray mi pomohol a tak som uverila jej vyrobkom a objednala si este zubnu PASTU (je ich viac druhov na predchadzanie zapalu dasien /na hlboke cistenie..... alebo druha na problemy citlivych zubov na sladke ,kysle,horuce,studene ) a ja nemam problemy s dasnami ,, a uz nemam problem si spriatelom v kupelni umyvat zuby co predtym mi bolo trapne ... lebo ma neustale posielal k zubarke :D ak mate podobne problemy blizsie info v sprave viem vam poradit

patuskaaa
8. aug 2014

@zuzuxxxx zienky mozem len potvrdit ... SOS sprej je u mna na prvom mieste... a zubne pasty - neskutocne pomahaju 🙂 aloe vera je šikovnica veru :D

tamarka9
8. aug 2014

@zuzuxxxx a ktora zubna pasta ti zabrala na tie dasna? lebo ja to mam rovnake, niekedy pokoj a niekedy to navrie, boli, krvaca...a ten spej je tiez na to?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre