Krvácanie na úplnom začiatku tehotenstva

moni3456
2. feb 2023

Ahojte, zajtra by som mala ísť k lekárovi na potvrdenie tehotenstvá, test mi vyšiel pozitívny a menštruácia mi mešká už 3 týždne len dnes ráno som začala tak málo krvácať. Začalo mi to dnes ráno ale to len pri malej potrebe a inak vôbec nie. Stalo sa to už niektorej a je to normálne? Počkať do zajtra k svojmu doktorovi alebo ísť radšej na pohotovosť?

gabriela2952
2. feb 2023

@moni3456 ja by som išla radšej hneď.🍀🍀🍀

gerfinka
2. feb 2023

@moni3456 áno určite ak sa dá, ísť hneď k doktorovi. Ja nemám dobré skúsenosti s drobným krvácaním na začiatku tehotenstva.

darina14m
2. feb 2023

@moni3456 ja som mala uz potvrdene tehotenstvo, a v 7/8tt som zacala krvacat, svetlu jasnu krv..isla som hned na pohotovost, tam to uz preslo, dr.vysetril, nasadil lieky a v podstate nic nezistil.. viac sa mi to nestalo...dnes ma dcerka vyse roka..kazdopadne by som iska k dr.! Vela zdrravia

coco1
2. feb 2023

@moni3456 mne sa to stalo takto na zaciatku ale bolo to po gynekologickom vysetreni. Potom uz ok

casillas28
2. feb 2023

@moni3456 radsej chod..daju ti nejake lieky ked tak, pozru co sa deje...budes kludnejsia nez si potom daco vycitat 🙂

deti95060810
2. feb 2023

načo ak už nekrvácaš... zajtra choď k lekárovi a uvidíš čo bude... do 10 tt je krvácanie pomerne bežné - väčšinou to súvisí s potratom...

gabriela2952
2. feb 2023

@deti95060810 no podľa mňa radšej aby sa náhodou krvácanie nespustilo znovu

dixitka
2. feb 2023

Malé množstvo hnedej krvi (špinenie) je v 1. trimestri bežné, mala som to tiež v 8.tt a potom tuším v 11.tt a doktorka povedala, nech sa tým vôbec neznepokojujem (samozrejme skontrolovala, či nemám nejaký hematóm atď, všetko bolo v poriadku).
Ale keby šla jasnočervená krv tak vtedy hneď pohotovosť.

moni3456
autor
2. feb 2023

@dixitka aj keď to bolo malé množstvo krvy a vlastne len po malej potrebe keď som sa utrela a potom druhýkrát už len také jak bledoruzovy výtok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre