Ľudský papilomavírus, kondylómy, genitálne bradavice

barkaem
28. jún 2016

Ahojte, kocky, chcela by som sa či má niektorá zo vás skúsenosti a týmto svinstvom. V živote som nič také nemala, postihlo má to od začiatku tehotenstva. Doktorka mi dávala na to masť, nedávno som bola odstrániť elektrickou ihlou a zas som našla jednu. Čo vám na to zaberá, poraďte, som už zúfala z toho. Som v 32tt.

vanessa000
17. máj 2017

@barkaem ahoj,viem že tvoj príspevok je už rok starý a práve preto ma zaujíma ako si dopadla s tými gén.bradavicami .Aj mne sa vyhodili práve v tehotenstve po prvýkrát a mne to iba vypaľovanie dusikom že žiadne nástenné v trhu nemôžu dať... Dusík nezaberali a mne sa bradavice zväčšovali a množili...rodila som cisárskym ,teraz ma synček polroka a od jeho narodenia som už skúšala aj Wartec crem ,opäť aj dusík ,no aj keď mi odpadnú niektoré nárastu nové ..som zúfalá lebo už je to rok a pol čo sa ich neviem zbaviť ,posilňujeme imunitu a stále nič ...prosím ako si natom ty ? ...už si sa ich zbavila a ak áno čo pomohlo tebe ?

barkaem
autor
17. máj 2017

@vanessa000 napisem ip

vanessa000
18. máj 2017

@barkaem ..čo je to ip ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre