Mohol orgazmus v 14. týždni spôsobiť špinenie?

banbinka
16. máj 2014

dobry den zienky mám taku intimnu otazku dnes sme sa priatelom maznali kedže sex mam zakazany mam rizikove tehotenstvo ..tak pri maznany som dosiahla orgazmus.a asi po cca troch hodinach som mala špinenie ale len po cikany na toaletnom na gatkach nie a po orgazme mam cely den bolest v podbrusku a spinenie bolo len jednarazove äinak beriem duphaston a ascuritin) som v 14 tž.kamoska mi vravela ,ze to moze byt orgazmom ze vtedy je vsetko prekrvene a su vstahy maternice moze to byt tym???ja vobec neviem.bolest podbruska trva spinenie uz nieje .bude lepsie ked uz orgazmus nebudem mat a pockam az po porode??

rondicka
16. máj 2014

ahoj,, može byť tým tá bolesť v podbrušku..ja to mávam bežne a to nie som ani tehotná 😉 takže možeš byť v klude,,teraz sa Ti maternica rozťahuje, a orgazmus prispel k zvýšenému prekrveniu.,preto tá bolestivosť..no myslím,že to bude trvať len v prvých mesiacoch..potom by to malo ulaviť 😵

miskaradko
16. máj 2014

Ahoj. Podla mna to orgazmom nie je. Mala som podobny problem s tym spinenim a bolestami v podbrusku presne okolo 3.mesiaca.Nenechavaj to tak chod hoci na pohotovost pretoze vytok sa moze vratit. Ked bol ten vytok hnedasty tak urcite. Mala som to pri oboch. Nechcem ta strasit ale moze lahko dost ku krvacaniu. Hociaka bolest a spinenie v tehotenstve nie je normalne....nenechavaj to tak urcite...

mariamayi
16. máj 2014

ahoj ...ja som takto potratila, najskor nic len bolest brucha resp. v podbrusku, potom asi o 3 dni spinenie a nesledne krvacanie a kyret..snad to nebude aj tvoj pripad ..

kveta
16. máj 2014

@banbinka Moze to byt tym. Mne zakazali do porodu aj orgazmy pri rizikovom tehu.

barbora59
16. máj 2014

mne bolo povedane ze pri rizikovom tehotenstve nemoze , resp by nemal byt orgazmum , lebo dochadza k stahom maternice.takze kamoska ti povedala spravne.

anjelicek178
16. máj 2014

aj mne☹nakoniec som skoncilla na rizikovom...precasne otvaranie......lezala sm na infuzia.....potom sa malej nechcelo ist😉neboj bude dobre.....aj ja som to mala....mne povedala doktorka,ze opatrne....tiez som bo 😠 la 12tt

banbinka
autor
16. máj 2014

ja beriem aj tabletky na udržanie plodu duphastom 2x1 a ascuritin lebo som v 8 a 10tyž krvacala tak tabletky musím a tento orgazmus som mala až teraz pocas tehotenstva.Co som krvacala tak mi praskla cievka ja mam velmo slabe cievy preto musim ascorutin mne sa kedy kolvek spusti aj z nosa krv a krv aj plujem s dasien teraz sa to celkom zlepsilo ked beriem ascorutin.Tak orgazmus nechcem ani citit...aby sa to nezopakovalo ked bude spinenie pretrvavat letim na pohotovost ale mam tabletky ktore by mi dali aj tam tak lezim,lezim,lezim,..dakujem kočky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre