Natiahnuté brucho v tehotenstve

12. jan 2024

Baby ahojte, som 22tt a dnes som potrebovala niečo vybrať z najvyššej skrinky v byte a stála som na rebríku a natiahla sa hore a v tom som pocítila takú nepríjemnú ťahavú bolesť v celom bruchu zospodu až hore. Trvalo to pár sekúnd a prešlo, ale nemohla som si nejako ublížiť?🙄 Od vtedy cítim pulzovanie v hornej časti brucha niekde pod rebrami v pravej časti. Môže to byť len nejaký natiahnutý sval?

palculienka40
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
palculienka40
12. jan 2024

To ti nikto nepovie. Aby si bola kludna skoc na gyn pohotovost. Ja by som skocila. Vravi sa lepsie 10 krat zbytocne ako raz neskoro.

autor
12. jan 2024

@palculienka40 prešlo to uplne hneď, necítim už nič a bábo robí kotrmelce ako štandardne, tak hadam všetko oki🙏😂 poučenie, že sa nemam naťahovať

nevenka
12. jan 2024

Ja som toto zazivala takmer vzdy, pocas 4 tehotenstiev (mam 152 cm a v kise sa dakde natahujem) a deti su tu, nic sa nestalo. Podla mna ok.

autor
12. jan 2024

@nevenka asi ano, hneď to aj prešlo chvalabohu, ale asi sa musim trošku krotiť🤣 ďakujem🙂

palculienka40
12. jan 2024

Tak super.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre