Nebezpečné výpary v tehotenstve

11. máj 2022

Dobre rano,
Chcela by som sa opytat mamiciek, ktore maju skusenosti alebo ak sa najde niekto kompetentny.
V 11. tyzdni tehotenstva som isla autom s kolegynou a pocas cesty zistili, ze sa jej v kufri prevratila nadoba s naftou, vypary rychlo naplnili cele auto. Cela situacia az kym som vystupila trvala cca 10minut. Mohlo taketo vdychovanie nafty ublizit babatku?
Som z toho v neustalom strese uz tyzden. Po vystupeni z auta, som nemala ziadne priznaky otravy.
Velmi si vazim Vasu odpoved.

lienka9
11. máj 2022

Nic sa mu nestalo.hlavne klud

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikpa
11. máj 2022

Vieš čo dýchas dennodenne na ulici a doma? Veľký rozdiel v tom čo bolo v aute a čo máme v ovzduší na Slovensku nie je. Akurát sa s tým zbytočne ešte aj stresujes, už s tým aj tak nič nenarobis.

kittykat22
11. máj 2022

pre tehotnu zenu je nebezpecne nadychanie sa dymu ked hori - to moze ohrozit babatko. Ale nadychat sa smradu bezne, to problem nie je. Pozri kolko tehotnych zien pracuje na pumpe a su v pohode. neboj, budes ok.

babydesire
11. máj 2022

Bude to ok,neboj..ja som v tehu omylom "takmer" vypila palenku...myslela som,ze je vo flasi od mineralky mineralka a to tam mal muz palenku,,,ako som to ucitila v ustach,tak som to vyplula do umyvadla 😆 Mala je ok,sikovna,zdrava nezbednica

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre