Pichanie v ľavej časti brucha v 9. týždni

bianka0111
2. aug 2013

Ahojte, chcem sa poradit - som v 9tt+4...v pondelok som bola u lekára s bolestami brucha (pocit akoby sa mi maternica tlačila von-mala som to aj pri prvom tehotenstve) Takže ako som si aj myslela, hrozi mi potrat, síce žiadne spinenie nemám, ale mám pootvoreny krčok maternice - nasadil mi diazepan a tak si krásne oddychujem. No dnes mám od rána zvláštne pichanie v lavej časti ....
Mávate podobné bolesti v tehu období? nemusí to suvisiet s hroziacim potratom? príde mi to skor ako pichanie vaječníka...Je to normálne v začiatkoch tehotenstva?
dakujem

mami.sk
2. aug 2013

@bianka0111 mňa pobolieva ľavý vaječník od začiatku. dr. mi povedala, že vaječníky / hlavne ten, z ktorého bolo oplodnené vajíčko/ zo začiatku plnia úlohu žltého telieska, ktorú neskôr prevezme placenta a preto môžu byť bolestivé 😉
teraz ho tiež cítim, no to je bábo tak otočené, že mi naň tlačí 😉

bianka0111
autor
2. aug 2013

dakujem, trochu si ma ukludnila...dúfam, že to bude tak, a nemusím sa naozaj obávat....neboli má brucho ani ako pri menzese, len pichanie alebo ani neviem ako to opísat na tej lavej strane, dakujem

nativanativa
2. aug 2013

@bianka0111 ja som to mala tiez ked som otehotnela , este som ani nevedela a uz ma pichalo na striedacku a aj v prsiach ma pichavalo

renag
2. aug 2013

podla mna sa nemáš čoho obávať, mna to tiež pichá, doktorka povedala že je to v poriadku pokiaľ nezačnem krvácať, tak neviem 🙂 ale dufajme že to je ok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre