Plod pri krčku maternice

hochi
17. mar 2022

ahojte dievcata, chcem sa spytat ci niektora mate skusenosti s tym co ja. Dnes som bola na kontrole mala by som byt 6+1 tt. Plod sa ale nenechadza v strede maternice ale na spodku maternice. Doktori ma poslali na kontrolu o tyzden s tym ze ma kde rast plod ale na spodku nema taku vyzivu ako by mal v strede maternice. Mate niektora s tym skusenost?

kristina350
17. mar 2022

@hochi ahoj ...žiaľ ja som to mala tak a nedopadlo to dobre ...spontánny potrat...kamarátka tiež a vydržala do 27tt 😕 veľa šťastia prajem

hochi
autor
17. mar 2022

Hmm tak to si ma moc nepotesila :( ja stale dufam ze to bude bojovnik. a ty si v ktorom tyzdni spontanne potratila?

kristina350
17. mar 2022

@hochi v 9tt 😕 snažili sme sa 2 a pol roka a potom toto... potom kamarátka sa ozvala lebo vedela že ako som dopadla ja ...a kamarátka bola často v nemocnici na pozorovaní a nemohla poriadne nič robiť len ležať a ajtak vydržala do 27tt pritom len posteľ, WC a kontrola u dr

hochi
autor
17. mar 2022

@kristina350 ja som uz dva krat minuly rok potratila spontanne, pochodila som vsetky vysetrenia a na repro v Nitre zistili kde je problem, uz mam nasadenu aj liecbu ktora sa mala nasadit v case tehotnosti a dnes sa toto dozviem. My namem problem otehotniet vzdy sa nam podarilo do par mesiacov.

kristina350
17. mar 2022

@hochi prajem nech to dopadne dobre ...len si dávaj na seba pozor nedvihaj nič ťažšie, nenamahaj sa. ..ja som nemavala ovuláciu doktor to rok a pol neriešil potom som našla nového nasadil liečbu do 3 mesiacov som otehotnela následne toto a ďalší mesiac som už nedostala ms a teraz som v 20tt s dvojičkami a panika je stále 😏

hochi
autor
17. mar 2022

@kristina350 drziiim silno palce aj ja tebe nech vsetko dobre dopadne 🙂

orini
17. mar 2022

@hochi ja som ho mala tiez uplne dole zahniezdeneho a uplne v pohode, zdravi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre