Protilátky v tehotenstve

30. jún 2023

Ahojte, mali ste alebo máte niektorá pozitívne anti D protilátky? Som 38tt a titer mi z 1:32 vybehol na 1:512. Doktorka sa tvárila že je to v poriadku. Máte podobnú skúsenosť? Bolo bábätko v poriadku? Ďakujem za každu odpoveď. Blbé reči si prosím nechajte, neviete si predstaviť v akom som strese.

juliavolna
30. jún 2023

Ja skúsenosť nemam - ale otázku prečo ti to robila dr ?

autor
30. jún 2023

@juliavolna protilátky mám pozitívne cele tehotenstvo len stále sa titer držal na jednej úrovni a teraz ku koncu to takto vybehlo

trgypadl
30. jún 2023

Ahoj, dolezite je ci dany typ protilatok sposobuje riziko vzniku hemolytickej choroby novorodenca, mas to urcite na vysledku napisane

autor
30. jún 2023

@trgypadl prvé vyšetrenia mi dával robiť môj obvodný gynekológ (to boli tie hodnoty 1:32) a tie neboli rizikové avšak teraz mi ďalší odber robili v pôrodnici a dám prišiel len výsledok bez akéhokoľvek popisu a to už je titer 1:512 preto ma to tak vystrašilo

trgypadl
30. jún 2023

Mal by byt k tomu aj komentar, ak nebol hned, mali by ho este poslat

trgypadl
30. jún 2023

Pevne verim, ze ak na zaciatku nebolo riziko vzniku hem. Choroby novorodenca u daneho typu protilatok pevne verim, ze nebude ani teraz, drzim palce

autor
30. jún 2023

@trgypadl ďakujem, dúfam že to tak bude.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre