Ružový výtok na začiatku tehotenstva

elis172
26. nov 2022

Ahojte, dnes ráno mi vyšiel takýto test Dr max, som asi cca 14 dní po ovulácii. U doktora som bola 23.11. (stredu) a ten mi z krvi potvrdil začínajúce tehotenstvo. Ide o to že včera mi začal ružový výtok, ktorý pretrváva ešte aj dnes. Máte s tým niektorá skúsenosť? Je to v pohode alebo sa mám báť?
Ďakujem

evivb
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elis172
autor
26. nov 2022

@evivb ďakujem 🥰 ascorutin som si kúpila včera večer a začala užívať ide aj o to že mám aj bolesti len tie bolesti v brušku neviem rozlíšiť lebo ma aj moc nadúva a nafukuje

evivb
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mariocka440
26. nov 2022

@elis172 ahoj.
Ja by som sla na pohotovost. Radsej zbytocne ako lutovat... viem, o com hovorim....

elis172
autor
26. nov 2022

@mariocka440 aj ja som nad tým rozmýšľala ísť dnes na pohotovosť len sa bojím že keď som ešte len na začiatku tehotenstva aby ma neodbili alebo nevysmiali 😞

luci_dar
26. nov 2022

@elis172 každé spinenie a krvácanie v tehotenstve je na navstevu lekara, niekedy lekári vedia pomoct, progesteron a ine. Spinenie moze byt aj začínajúci potrat, u mna to tak bolo a to som bola v 22tt. Treba ist vzdy. 5x to moze byt ok a raz nie.

mariocka440
27. nov 2022

@elis172 ja som bola kazdykrat... nimdy ma neodbili.ale u mna to bol 3x MA....
Necakala by som....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre