Savo proti plesní - dýchanie a tehotenstvo

ivet294
15. jan 2022

Ahojte, dnes priateľ aplikoval savo proti plesní, na steny v našej spálni, som tehotná cca v 4 mesiaci, môžem spať v tejto izbe, napriek tomu ze som vetrala, a ešte budem, ale to savo sa stále uvoľňuje keďže nie je to ešte suché. Ďakujem za rady.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivet294
autor
15. jan 2022

@viestta ďakujem, teraz sme to len tak provizórne spravili, na jar chceme stihnúť celú omietku oskrabat, natrieť farbou a do tej farby namiešať prípravok proti plesniam...... Pleseň sa tvorí pretože máme plastové okná, ale nesusime tu prádlo a pravidelne vetram. Rodit mam v júli.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janewithane
15. jan 2022

A aku mate vlhkost?

euka210
15. jan 2022

@ivet294 ja som pred 3dnami tiez nastriekala kut kde sa nam vzdy v zime robi plesen odkedy su plastove okna. Kurit a vetrat velmi nepomaha, kedze tam je tepelny most. 1 noc sme spali pri detoch, tam nie, hoci bolo suche, a kebyze som tehu tak kym citit savo tak urcite nie.

euka210
15. jan 2022

@viestta ja som dala bezchlorovy a nic to neurobilo...jedine savo funguje.

ivet294
autor
15. jan 2022

@janewithane netuším akú mame vlhkosť...

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
laurar1
15. jan 2022

@euka210 Ked das bezchlorovy pripravok na plesne na steny, musis po urcitom case, vacsinou po 24 hodinach, tu plesen manualne oskrabat a pretriet, idealne protiplesnovou farbou. Tento pripracok narusa podhubie, ale nebieli steny.

euka210
16. jan 2022

@laurar1 tak ja ju priebezne manualne davam dole vlhcenymu utierkami, ale uz ked viac, tak nastriekam. Mame vo farbe aj Stop plesni. Chceli sme zateplit dom, ze tak plesen nebude, len kvoli korone nevyslo min.rok, ale uz som pocula, ze to nemusi pomoct...tak nevieme teraz ci zateplit dom ci nie.

janewithane
16. jan 2022

@ivet294 tak kúp za pár eur vlhkomer a podla toho vetraj. No bude potrebné to celkove vyriešiť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre