Silné pichavé bolesti na ľavej strane pod hrudníkom v 35. týždni

silvia765
9. apr 2023

Ahojte dievcata, chcela som sa opýtať na skusenosti niektorej z vás ktoré mali silne bolesti v ľavej časti brucha pochabé ale hlavne vystrelujuce do chrbta, bolest v chrbte v tej istej časti čo zpredu zo strany brucha je extrémne silná paliva a bodava. Zosilňuje sa pri chôdzi a v sede a ustúpi jedine v istých polohách v ľahu. Mal to prosím niekto? Čo mu pomohlo? Čím to bolo spôsobené? Diétna chyba u mna nie… trvá to už niekoľko dni pri ľahkej strave

leameleg
9. apr 2023

@silvia765 ahoj toto isté mam aj ja dnes a som taký istý týždeň ako aj ty a ešte aj ľavá strana

silvia765
autor
9. apr 2023

@leameleg strašne silná bolest to je a najmä v tom istom bode na strane chrbtice, čítam že môže ísť bud o pankreas alebo zaseknutý nerv, idem pozrieť lieky ktoré môžem vyskúšať v teho na tento stav 🤦‍♀️ lebo už začínam byt riadne ale riadne nervózna z tej bolesti

palicka
9. apr 2023

@silvia765 si tehotná, lieky neskúšaj. To je na lekára

leameleg
9. apr 2023

@silvia765 možno že nám bábätka tlačia na nejaký nerv. Prešlo ta to?

silvia765
autor
10. apr 2023

@leameleg vôbec, bolesti du slabšie keď ráno vstanem silnejšie večer, rozmýšľam či nezobrat guaraquran dievcata tu píšu že im ho lekári dávali, gastro to nebude a na tej strane chrbtice mám ako keby aj silne spazmy, ty ako?

leameleg
10. apr 2023

@silvia765 ja mam tiež pocit či to nie je z chrbtice... lebo popravde spim katastrofálne pokrútena. A ja ešte aj nespavosť k tomu no niečo neskutočne

silvia765
autor
10. apr 2023

@leameleg ja mám nespavost cely čas 😂😂😂 predchádzajúce teho boli zle ale toto som si odkaslala všetko teda uľaví si mi zntoho chrbta len keď si ľahnem čiže si myslím že je to naozaj tlak z malého

leameleg
10. apr 2023

@silvia765 tak ja 2 tehu v pohode na konci áno mala som už problém viac prejsť... ale pri treťom fu... či búšenie ,bolesť chrbta,nespavosť a brutálne pálenie záhy.. už nech mám po 🙂

silvia765
autor
10. apr 2023

@leameleg to sme dve 😂🤦‍♀️

leameleg
11. apr 2023

@silvia765 tak aspoň vidím že to sama neprežívam

silvia765
autor
11. apr 2023

@leameleg prešlo ti to? U mna pokračuje bolest ale ten tlak je presne rovnaký zpredu aj zozadu, len v ľahu to neboli

leameleg
11. apr 2023

@silvia765 cez deň ako tak.. ale večer je to katastrofa. V piatok idem na poradňu spomeniem to gynekológovi. Uvidíme čo mi povie

silvia765
autor
11. apr 2023

@leameleg no som zvedavá ja až budúci týždeň

leameleg
11. apr 2023

@silvia765 to aj ja som zvedavá že čo mi k tomu povie. Lebo magnézium už by sa brať nemal od 36 týždňa ... takže uvidíme

silvia765
autor
12. apr 2023

@leameleg napis mi prosím čo ti povedal, a boli ta to aj z prednej strany v oblasti zaludka?

leameleg
12. apr 2023

@silvia765 áno mam strašné pocity na žalúdok a po najnovšiom ma boli ako keby hrtnan keď prehltnem taký čudný tlak mam .. neviem to opísať

silvia765
autor
12. apr 2023

@leameleg tak to mame asi z tlaku dietata, ja som mala v noci silne akokeby menštruačné bolesti, ešte som aj cítila bolest v jazve po predchdzajucom cisárovi a dnes už to miesto v chrbte aj žalúdku boli menej ako keby sa zas zosunul nižšie, aj keď už neviem kam keďže je podľa lekárov veľmi veľmi nízko

leameleg
12. apr 2023

@silvia765 tak ja tomu ozaj nerozumiem skus sa aj ty opýtať lekára nato co ti povie.. tak ja kým zaspím je sú aj 2 hodiny ráno ... proste katastrofa.. zaha ma tak extrémne pali že už si neviem pomôcť.

silvia765
autor
13. apr 2023

@leameleg on mi nato povie čo skoro každý, že to sú už posledne týždne.. dieťa nemá kam uz poriadne ísť. Tlak na orgány hlavne u útlych žien je velmi silný ak je dieťa väčšie plus treba brat do úvahy tretie tehotenstvo a vek. Toto tretie bolo u mna 9 mesačným trápením doslova, ani jeden deň mi nebolo reálne dobre ani jeden… renie beriem na kvantá , dnes som vstala na zahu opäť o 3 ráno a uz nespím. Teším sa po pôrode že sa konečne po 9 mesiacov opäť vyspim 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

leameleg
13. apr 2023

@silvia765 to máme úplne rovnako. Je to moje tretie tehotenstvo.. Záha otrasne niečo pre ňu niekedy ani nespím. A ja tiež každý deň niečo ! Doslova! A čo sa týka toho ja som tiež veľmi útla a viem ako to máš a čo prežívaš lebo ja som natom rovnako . Ja idem zajtra tak som zvedavá čo mi povie

silvia765
autor
15. apr 2023

@leameleg vies ja už si pripadam niekedy ako stará žena každý deň vyplakavam nad niečim novým 🤦‍♀️pritom pred pôrodom som bola hyperaktivna, pri dvoch detoch v noci ešte robila mentálne namáhavú prácu, ráno vstala o 4-5 a začínala deň cvičením keď všetci spali… teraz nevladzem ani volať cez telefón lebo mi je proste stále zle

leameleg
15. apr 2023

@silvia765 ja som natom tak isto prvé 2 pôrody úplne super žiadne problémy zdravotné.. teraz pri treťom búšenie srdca občasné, 2x krvácanie , 1x hospitalizácia , nízke železo, znížená funkcia štítnej žľazy, málo vápnika, občasné bolesti brucha ja už tiež sama neviem čo so sebou miestami.. a o záhy ani nepíšem čistá psychiatria...

silvia765
autor
15. apr 2023

@leameleg no mne ste vyrasil krásny jačmeň na oku ktorý liečim už tri týždne lekarka mi ho chcela ešte vyrezať ale už pritom bsetkommzufalstve to chcem nechať tak ešte chvíľu počkať, a o nervozite ani nehovorím .. to som kedysi byvala a aj povahou som úplný flegmatik ale teraz tie hormóny 🤦‍♀️

leameleg
16. apr 2023

@silvia765 ja som tiež strašne podráždená.. to je niečo neskutočné.. dúfam , že to po pôrode prejde

silvia765
autor
16. apr 2023

@leameleg aj ja 🤦‍♀️ lebo fakt to so mnou hádže tak že sa nespoznávam 😂 chudáci doma

leameleg
16. apr 2023

@silvia765 u mňa to isté... čakajú kedy porodím bo som vraj hrozná 🤣🤣🤣🤣

silvia765
autor
16. apr 2023

@leameleg vies neviem ako ty ale mne uz ani brucho nestíha ako keby uz nemal kde sa posunúť keby som mohla uz idem rodiť teraz. V stredu je dokončený 36 tt tak som zvedavá čo mi povie lekár

leameleg
17. apr 2023

@silvia765 no ja mam tiež taky pocit že už sa nemá ani kam pohnúť.. a veľmi mi tlačí na orgány. A ja som 36/4 takže pomaličky sme úplne rovnako na tom. Ja ráno vstanem a strašne ma ľavá lopatka bolí neskutočne niečo. Mám ho na ľavej strane a hrozne bolesti občas. A napríklad bolesť v slabinách náhodou nepociťuješ?

silvia765
autor
17. apr 2023

@leameleg ja snáď necítim žiaden orgán v dobrom stave 😂😂😂 každý deň mám tých poslickov, včera mal lets dance asi 4 hodiny v bruchu normálne som myslela že skončím v nemocnici

leameleg
17. apr 2023

@silvia765 ja toto mam každý deň... a keď viac prejdem tak ti je psycho hneď tlaky zospodu a bolesť do nohy mi ide

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre