Som v 14. týždni a doktorka nevedela na sone nájsť zátylok

adahorvathova
22. mar 2022

Dobrý deň ja by som sa chcela opýtať momentálne som 14tt dnes som bola v poradni moja doktorka mi robila sono ale nevedela nájsť zatylok mám strach že niečo nie je v poriadku povedala mi že ide Oto ako je otocene to bábätko na druhý týždeň idem na genetické vyšetrenie tak hádam bude všetko dobre už ste stretli s tým niekto za odpoved budem rada 🙂

snehulak77
22. mar 2022

Ahoj. Nestretla som sa, lebo moja doktorka to asi ani nehľadala. Na takéto detailnejšie vyšetrenie je potrebné kvalitné sono a doktora, ktorý má atest na morfo vyšetrenia. Evidentne nemala ani jedno. Vôbec by som sa nad tým nestrachovala. Nech vám to dobre dopadne 😊🤞

adahorvathova
autor
22. mar 2022

@snehulak77 Dakujem za odpoved 😊 cením si to od v tedy furt nato rozmýšľam ale som pokojnejšia

anjelicek26
22. mar 2022

Niekedy babo proste fakt zle lezi... to neznamena, ze nieco nie je v poriadku, ale proste nebolo vidno. Vobec by som sa nejako neznepokojovala.

ivetta1234
22. mar 2022

u nas nevidela doktorka druhu oblicku a len mi povedala aby som jej to pripomenula o mesiac lebo teraz je babo zle natocene 👶 zatial neries 🙂

kiki68
22. mar 2022

@adahorvathova to je presne ten problem ked sa taketo nieco hlada na stroji, co nema na to certifikat a lekar tiez nie. Potom tam vznikaju rozne artefakty a nepresne merania. Moj Gyn je primar a povedal mi, ze sice to na tom stroji co ma on vyzera ok, ale nema to certifikat a teda potvrdit to on nemoze. Cize ma pekne poslal tam, kde ten zatylok pekne uvidia. A to stale moze byt blbo natocene, zeny poslali vzdy na 30-50min von a museli sa prechadzat, aby babo zmenilo poziciu skrz to meranie. Takze sa neboj, vsetko je ok, len asi tam bol presne tento problem. Babo bolo natocene inym smerom a ten usg na to nebol vhodny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre